ušlagirani zrčijaneri

Novosti i obavijesti
Odgovori
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

ušlagirani zrčijaneri

Post Postao/la dawsongeek »

ti zrčijaneri fakat nisu normalni, a zrče je ove godine evuloiralo u super mega ultra kričavi lunapark. unazad zadnjih par godina ljetujem na pagu jer tamo imam kombu za smještaj i mogu reć da zrče kakvo god je bilo prije ... bilo je nabrijano i glasno, u javnosti se prikazivalo da je još nabrijanije i glasnije ali u usporedbi s ovogodišnjim izdanjem bilo je kazalište ... more ... ma ocean ljudi je tamo, čim sam izašao iz auta u gajcu tri slovaka su me tražila amonijak ... daj zabrij amonijak !!?? decibelaža je brutalno zadebljana u odnosu na prošle godine ... na plaži 10km udaljenoj od zrča jasno i glasno se čuje rokanje i tako sve do 6 ujutro ... ako navečer mislite gledat u zvijezdano nebo na pola otoka to ne možete jer su klubovi nabavili neke brutalno opake reflektore s kojim šaraju po nebu u svim smjerovima all night long . a zrčijaneri ko zrčijaneri ... svi su isti majke ti :D isto obrijane glave, iste potkošulje, iste izbildane ruke (i ništa drugo jer su svi valjda pratili isti trening u teretani "budi i ti zrčijaner" ) i svi isti debili ... ove godine im je hit ušlagirat se s onim bombicama za šlag kojih ima po cijelom otoku, frend kad je išo po gajbu u lokalni supermarket na blagajni ispred njega 8 zrčijanera s 15 ugostiteljskih šlagova :eeek: imao sam i priliku vidjet kako se rokaju s tim ... svi su hyper nekih 6 i pol sekundi i to je to ... wtf :questionn:
slika
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: ušlagirani zrčijaneri

Post Postao/la shroomko »

Kaj je tvoj savjet, kak da postanem zrčinajer fakat ono pravi zrčijaner?
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: ušlagirani zrčijaneri

Post Postao/la dawsongeek »

zrčijaner? neam pojma, probaj ušmrkat pjenu za brijanje ... možda postaneš zrčijaner trendsetter :bigsmilee:
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: ušlagirani zrčijaneri

Post Postao/la 314 »

zrčari.....
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
mickeymouse
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 12.01.2014, 23:37
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: ušlagirani zrčijaneri

Post Postao/la mickeymouse »

dawsongeek je napisao/la:ti zrčijaneri fakat nisu normalni, a zrče je ove godine evuloiralo u super mega ultra kričavi lunapark. unazad zadnjih par godina ljetujem na pagu jer tamo imam kombu za smještaj i mogu reć da zrče kakvo god je bilo prije ... bilo je nabrijano i glasno, u javnosti se prikazivalo da je još nabrijanije i glasnije ali u usporedbi s ovogodišnjim izdanjem bilo je kazalište ... more ... ma ocean ljudi je tamo, čim sam izašao iz auta u gajcu tri slovaka su me tražila amonijak ... daj zabrij amonijak !!?? decibelaža je brutalno zadebljana u odnosu na prošle godine ... na plaži 10km udaljenoj od zrča jasno i glasno se čuje rokanje i tako sve do 6 ujutro ... ako navečer mislite gledat u zvijezdano nebo na pola otoka to ne možete jer su klubovi nabavili neke brutalno opake reflektore s kojim šaraju po nebu u svim smjerovima all night long . a zrčijaneri ko zrčijaneri ... svi su isti majke ti :D isto obrijane glave, iste potkošulje, iste izbildane ruke (i ništa drugo jer su svi valjda pratili isti trening u teretani "budi i ti zrčijaner" ) i svi isti debili ... ove godine im je hit ušlagirat se s onim bombicama za šlag kojih ima po cijelom otoku, frend kad je išo po gajbu u lokalni supermarket na blagajni ispred njega 8 zrčijanera s 15 ugostiteljskih šlagova :eeek: imao sam i priliku vidjet kako se rokaju s tim ... svi su hyper nekih 6 i pol sekundi i to je to ... wtf :questionn:
Sve si dobro opisao, imam osjećaj kad sam tamo bio prije mjesec dana, da tipovi i djevojke, kao da imaju svoj ljubavni ples na toj Zrčiki i u tih tjedan dana probaju se pariti sa što više ljudi. Kao životinje, cijelu godinu skupljaju pare i bildaju, zatim na ljeto dođu na Zrče i onda "mating season".
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: ušlagirani zrčijaneri

Post Postao/la sometimes »

hahahahahahahaha, e bas se znam nasmijat sa vama, svaka cast postu, komentarima i predobroj ekipi "themajčanjera"........

ali ovo, aaaaaaa, to bi trebalo objavit da sami procitaju:

"Sve si dobro opisao, imam osjećaj kad sam tamo bio prije mjesec dana, da tipovi i djevojke, kao da imaju svoj ljubavni ples na toj Zrčiki i u tih tjedan dana probaju se pariti sa što više ljudi. Kao životinje, cijelu godinu skupljaju pare i bildaju, zatim na ljeto dođu na Zrče i onda "mating season".

=)) =)) :)) :))

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Odgovori