Astralna Projekcija

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la antoniopavaroti »

ok..hvala..pogledat ću.a kabala i ostale hm..hm..me ne interesiraju...Knjiga je na engleskom..pretpostavljam?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la Perun »

Pretpostavio sam da nisi od kabale, zato sam i napomenuo. Jer; uzmeš knjigu saAstralno u naslovu i onda te dočeka drvo života i tečaj iz tarota.
Knjiga je izašla kod nas, ima desetak god možda, dakle - prevedena.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la antoniopavaroti »

ok..hvala..potražit ću
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la antoniopavaroti »

ništa za skinuti po ovoj temi . Ima li ko kakvu knjigu o astral. projekciji ali na našem pa da mi je pošalje na PM ili digne ovdje na server da mogu i drugi downlovdati :D ?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Astral_girl
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 25.08.2014, 14:58
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 8 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la Astral_girl »

pročitaj si Nevidljiva stvarnost- Damir POštić Darmi i Izvantjelesna iskustva od R. Monroea, nažalost mislim da nema na netu..

i btw. da li je netko imao iskustva da ih tijekom paralize snova napadne nešto, kao u filmu shadow people, ja sam imala takvo iskustvo sa nekih 7 god kad sam se htjela ustat iz kreveta i ustanem se do pola i nešto skoči na mene i jedva sam pobjegla i upalila svjetlo i vidjela da ničeg nema, kad to prepričavam ljudima kažu ma sanjala si to.. i ne mogu dokazat da nisam sanjala jer znam kad sam budna a kad ne
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la cj80 »

e sad moguce je vise stvari reakcija mozga na dozivljeni shok(znanstveno), navodno da se to desava iskljucivo kad iz sna se pocnes buditi drugo imas neki zao duh u sobi hindusi i tak to
i trece RECI NE bed tripu!
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la Devil'sChase »

Pozz Astral girl, dobrodosšla :), imao sam slična iskustva kao mali, no nije bilo paralize tolko. Kao mali, živio sam s roditeljima i sekom u malom jednosobnom stanu, pa smo svi spavali u istoj sobi. Moj krevet je bio prvi, do vrata, i strasno sam se bojao uvijek noci, zapravo cijelo djetinstvo. Uvijek bi strah veliki osjećao i nisam mogao dosta dugo zaspat uvijek, sve dok si nisam ne znam kakve kućice od deke složio, oči pokrio dekom skroz i ostavio samo rupu za nos da mogu disat. Ponekad sam morao i jastučnicu skidat i vezat oko očiju da ne bih ništa vidio, ali to je bio jedini način za mene protiv čudovišta. Imao sam puno svakakvih "okršaja" i snova s svakakvim strahovima tada, a imao sam sukob s pticama. Tj bio sam uvjeren da me ptica prati navecer na prozoru, vrana mislim, no nisam siguran i nisam zato nekada mogao bit sam u sobi. A ono cega se dobro sjećam, je da su me iz sna budile ptice. Sam bi prije roditelja isao spavati u sobu dok bi bio poludan jos, i zaspao, i sjecam se sam dobio adrenalinski skok i "probudio" se jer su me ptice (mislim da golubovi) čeparali po licu, skakali, štipali, jedva da su mi stali na facu, užass, sjećam se tog osjećaja kanđi na licu i danas, i onda su odletjele kroz prozor. Stvarno i strašno, al na neki način pod normalno bilo tada mi je to sve, ali svejedno puno straha je bilo, napadalo me dosta toga...trajalo je to jako velik dio djetinstva, u snovima bi skoro pa živio kao preko dana ovdje.
Avatar
Astral_girl
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 25.08.2014, 14:58
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 8 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la Astral_girl »

heh očito smo svi imali takvih strahova u djetinjstvu, ja sam se od tog događaja svaki dan budila u 2 u noći i onda nisam mogla zaspat jer sam čula svakake zvukove, kak netko hoda u hodniku, i takve stvari, još sam bila sama u sobi i nakon tog sam 3 godine morala spavat sa malim svjetlom ahah, napokon sam prije par godina otkrila da je to paraliza sna a mučilo me od tad, al zbog tog sveg sam se krenila informirat o snovima i svemu i sad lako baratam lucidnim snovima i astralnom :D
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la antoniopavaroti »

Astral_girl je napisao/la:... još sam bila sama u sobi i nakon tog sam 3 godine morala spavat sa malim svjetlom ahah,.... :D
..dali ti je to malo svjetlo štogod pomoglo? U smislu da su se smanjili "napadi" na tebe ?
Jer meni je malo svjetlo jako pomoglo.... :D
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Astral_girl
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 25.08.2014, 14:58
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 8 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la Astral_girl »

imala sam globus koji je svjetlio onak taman da ne bude preupadljivo, takav napad više nikad nisam doživila u životu, a i nadam se da neću.. iako su zvukovi još bili prisutni iak je svjetlo bilo al bar nisam umirala od straha jer sam vidjela prostoriju
Odgovori