"Fix ideje"

Proširimo horizonte
Odgovori
Avatar
PicASSo
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 11.12.2013, 08:43
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 17 puta

"Fix ideje"

Post Postao/la PicASSo »

Evo mislio sam da ovdje pišete vaše misli,ono o čemu ste razmišljali dok se "bili na nečemu".
:smokee: :mushroom: :oregonian_winesmiley:

Evo moja:
1.O ovome sam prije jako puno razmišljao. Što ako je život san,a tvoja smrt je zapravo buđenje iz tog sna.
2.ova mi je neki dan pala napamet poslje 4 pljuge haha.Možda je planet Zemlja testis,a mi ljudi smo spermići. Hahahaha znam da je glupo al moro sam napisat.

Pa ajde i vi pisite svoje "fix ideje" :D
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: "Fix ideje"

Post Postao/la Devil'sChase »

Eee, stari, odlična ideja za temu :thumbsup: Bas sam mislio jedan dan također, kak bi bilo fora imat tak nes, di svatko nekakvu svoju briju nabaci, a da nasmiju druge, a mozda neke budu i ozbiljnije :) Eto nemam za sad fix ideju posebnu, al također kad zađiđam, vrte se ringišpili ideja, najbolje ono kad sam sebe zapitaš, Wau - WTF?.
Tipa, kad su me štrumfovi držali da ne padnem na leđa dok sam sjedio nakon pljuge, i nisu me mogli držat, pa su došli štrumfovi vračevi, koji su morali bacat spellove da me silama održe u sjedećem položaju, i ljutili su se jer sam padao budući da su pametnijeg posla imali, a ne pazit da ja ne padnem na leđa, jer da sam pao, zgnječio bi ih, i nikako si nebi mogao oprostit to... Valjda se ne ljute više, nadam se, jer sam im želio samo dobro, al bio sam jako napljugan... Naravno, sve se vrtilo u brijama i idejama u početku, al kad napljuganom postane tolko intenzivno pa se ide igrat s brijama svojim i pocne ih projicirat oko sebe u stvarnost, počne ih tada osjećat i iskušavat. :) Eh da, skoro sam oftopik, al svejedno, sam bacajte ideje...
JadanJa
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 14.04.2014, 13:53
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: "Fix ideje"

Post Postao/la JadanJa »

e svaka cast za temu
Ja sam si jedno zabrio da su se svi izvan frendove kuće pretvorili u zombije i kreno sam stavljat sve sto mi je doslo pod ruku na vrata i prozore i odma se cjela ekipa pocela pripremat za "invaziju" hahahah =))
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: "Fix ideje"

Post Postao/la pecurko »

Ja se sećam kad smo u osnovnoj dobili hemiju kao posebam predmet da sam posle lekcije o periodnom sistemu došao do zaključka da postoji samo vodonik, odnosno samo jedan element i da su ostali nastali umnožavanjem njega kao osnove. Tad je profesorka rekla: ali vidiš da atomske mase nisu u odnosima celih brojeva. Lud kakav sam bio sledeći čas sam doneo dve kuglice od blata, izašao pred tablu sa jednom kuglicom u jednoj a drugom u drugoj ruci. Tada sam ih naglo zveknnuo jednu od drugu, i spojio ih. Ali se pri sudaru jedan deo odvojio i pao na pod. Eto zato se mase ne poklapaju. Posle toga sam konstantno imao 2 iz hemije :((
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
dimitrije
rank3
Postovi: 95
Pridružen/a: 15.12.2013, 19:38
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: "Fix ideje"

Post Postao/la dimitrije »

Dobro si ti to shvatio pečurko, samo što je profesorica izgleda naučila gomilu definicija napamet na faksu, razmišljanja bez :D
witchdoctor
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 13.01.2014, 22:43
 pohvaljen: 1 put

Re: "Fix ideje"

Post Postao/la witchdoctor »

Kada sam bio mali klinja zestoko sam utripovao da cemo svi jednoga dana nestati. Mnogo puta kada sam sanjao nesto intenzivno realno ujutru kada bih se probudio pitao bih mamu gde su nestali svi ti ljudi iz snova i sta je sa njima pa bi ona rekla da je to san i ne postoji stvarno, ali meni su oni bili toliko stvarni da sam se ja poceo pitati da li je moguce da i nas neko sanja i da cemo i mi nestati kada se taj neko probudi koji nas sanja!

Drugi trip mi je bio da je cela planeta zivo bice. Znam da ta teorija vec i postoji, ali jednom tokom sesije na gljivama mogao sam osetiti kako dise i kako vibrira i nekim pulsevima mi je i objasnila na koji nacin funkcionise. Da nije svesno bice, ali itekako jeste kompletirani zivi organizam i kako mi imamo celije, tkiva, organe, kosti itd. tako i zemlja ima planine, reke, zemljinu koru, ziva bica koja odrzavaju proces njenog postojanja poput nasih celija.
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: "Fix ideje"

Post Postao/la pecurko »

Ne samo da je svesna, već je njena svest i uopšte život širi i slobodniji od našeg jer je entitet iznad nas i na nju deluje duplo manje zakona apsoluta. :questionn:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
bokzy
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 27.08.2014, 20:33
Ima zahvala: 5 puta

Re: "Fix ideje"

Post Postao/la bokzy »

Meni se neko vrijeme motala po glavi ideja o tome da smo zapravo u nekakvoj igrici kojom se igramo dok čekamo da nam svemirski brod dođe od jedne do druge galaksije :D
Odgovori