Pravi osjećaji vs Umjetni osjećaji

Proširimo horizonte
Odgovori
Avatar
Trippy Johnny
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 27.01.2014, 11:09
Ima zahvala: 1 put

Pravi osjećaji vs Umjetni osjećaji

Post Postao/la Trippy Johnny »

Malo sam si konto,onako bezveze,pa kako taj zakon privlačnosti nema smisla,a svi kažu da šljaka,u onoj knjizi tajna piše da se treba samo dobro osječat i sve če biti 5,znači samo se ufuravat da tje dobro,zamišljat da si sretan,i tako privuč sve dobro itd,pa po tome bi se trebo samo gazit sa nečim non stop i tjt i sve tje super,ne moraš se uopče ufuravat jer tje jebeno,evo ja bi stalno tripovo,pušio travu il bilo šta,uopče mi se neda biti normalan,a ubiti šta znači biti normalan,koja je razlika kad si izbijen i kad si čist,mislim u osječajima,šta su ovi osječaji na gudri fejk a ovi pravi...
Dude ,I Just Wanna Fly!
SEED
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 14.03.2011, 20:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Pravi osjećaji vs Umjetni osjećaji

Post Postao/la SEED »

Pozdrav! Ne možež se dovesti u trajno happy stanje uz pomoć droga i lijekova, da bi se konstatno dobro osijećao moraš imati zdrav način života za razliku od ovoga šta ti govoriš da budeš trajno urokan na tvoj način nećeš doći do sreće samo do iscrpljenosti,neispavanosti i do crnih misli,za sriću moraš imati umjeren način života,skroz jednostavno svaku noć odspavati,odraditi tjelovježbu,redovito se hraniti i okruživati jednostavnim sretnim ljudima, samo ljudima je to dosadno pa se opijaju,napušavaju frustriraju i očekuju da pronađu sreću birajući pakleni način života i kao ljute se šta im u životu ne ide od ruke ili se samozavaravaju i nežele sreću jer pozitivni se osjećaji nalaze stalno u nama i oko nas samo ih trebamo prihvatiti na jednostavan način samo reci SRETAN SAM,dovoljan razlog za sriću je to što postojiš :sunn:
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Pravi osjećaji vs Umjetni osjećaji

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Trippy Johnny je napisao/la:Malo sam si konto,onako bezveze,pa kako taj zakon privlačnosti nema smisla,a svi kažu da šljaka,u onoj knjizi tajna piše da se treba samo dobro osječat i sve če biti 5,znači samo se ufuravat da tje dobro,zamišljat da si sretan,i tako privuč sve dobro itd,pa po tome bi se trebo samo gazit sa nečim non stop i tjt i sve tje super,ne moraš se uopče ufuravat jer tje jebeno,evo ja bi stalno tripovo,pušio travu il bilo šta,uopče mi se neda biti normalan,a ubiti šta znači biti normalan,koja je razlika kad si izbijen i kad si čist,mislim u osječajima,šta su ovi osječaji na gudri fejk a ovi pravi...
Zakon privlačnosti je bazični zakon svemira, mi smo čista energija i svemir je čista energija i zato se sve ponaša po zakonima elektromagnetike, to šta naš um interpretira energiju u oblike i priče to je druga stvar. Veči naboj energije uvijek teće u niži i privlači niži naboj energije, zato se zemlja vrti oko sunca, sunce oko galaksije, elektron oko jezgre protona i neutrona. zato se atomi drže zajedno, zato su planeti zgusnute kugle energije, zato bog privlači duše, zato biće (koje je čista enegija i svoje energije modulira svojim umom i dušom) privlači i proživljava ono što je njemu u glavi i srcu, energije od kojih se sastoji i s kojima rezonira, bilo biće toga svjesno ili ne, proživljava svoj vlastiti san. Ljudi su nesvjesni i sjebani mentalno i emocionalno i zato proživljavaju takve živote, bad trip.

Sva energija vibrira na nekoj svojoj određenoj frekvenciji u čitavoj beskonačnoj skali frekvencija. zbog toga se javlja rezonancija i ona je važan dio zakona privlačnosti. Možeš vidjeti i proživljavati jedino dio svemira s čijim energijama rezoniraju one u tebi, one od kojih se sastojiš. Kad projiciraš snažnu namjeru ti stvaraš u sebi snažnu rezonanciju s time što je tvoja namjera i to privlačiš u svoj život, "materijaliziraš", što više energije imaš to brže i jače privlačiš, a ako imaš malo energije onda to privlači tebe.

ako imaš 10 glazbenih viljuška namještenih na različite frekvencije vibracije, kad udariš jednu da zvoni nijedna druga neće se aktivirat i zvoniti s njom. Ali ako imaš dvije od njih namještene na istu frenkvu, kad udariš jednu počet će zvonit i druga. da te dvije glazbene viljuške nisu materijalne one bi se privukle i spojile u jedno istog momenta kad bi jedna od njih počela zvoniti. na isti način funkcionira ova realnost. čitav svemir u svim smislima na okupu drži zakon privlačnosti sličnih energija, rezonancija.

u svemu oko sebe proživljavaš aspekte sebe, i onda kada te netko mući i zlostavlja, ako nosiš lažnu masku osobnosti privlačit ćeš ljude s lažnim maskama osobnosti, ako si nesvjesna budala, privlačit ćeš u svoj život nesvjesne budale, ako projiciraš strah zoveš k sebi ono čega te strah. ako si laž privlačiš laž, ako si istinit i autentičan svojim osjećajima, privlačiš takve ljude. ako si pun iskrene ljubavi privljačiš u svoj život iskrenu ljubav. nemožeš proživljavati ništa drugo osim samog sebe, svoj vlastiti san, refleksiju tvojih vlastitih energija. Ali ljudi ne poznaju ni dva posto sebe, večina energija koje kreiraju naš život je u podsvijesti, tamo još dublje nalazi se i naš duh, koji je svjestan čitave naše podsvijesti i svijesti, i on kreira kalup iskustva života, vodi te kroz život, prema osvještavanju čitave svoje podsvijesti.


Ne postoje umjetni i pravi osjećaji, osjećaji su uvijek čista istina jer su oni reakcija receptora energije, ono što ti mislio o tim osjećajima može biti lažno i istinito. Razmišljanje i procesiranje uma tih osjećaja često pretvara u laž, ali ako ne interpretiraš imaš čistu istinu. ako manipuliraš svoje energije drogom onda dovodiš sebe u dizbalans, odnosno jedan spektar svojih energija potiskuješ a drugi previše pojačavaš, usput isprcavaš interpretacijski sustav uma i dobiješ čušpajz.
Psihodelici entheogeni pojačavaju snažno spektar energija u nama koje su vezane uz dušu i u isto vrijeme razbija kontinuitet uma/razum, tako da ti otvore vrata za iskustvo koje je izvan kalupa tvog uma, a duhovna realnost je iza i izvan uma i nema veze s onim što tvoj um smatra realnim, a ako um nešto nemože shvatit filtrira/izbacije van iz sebe, van svijesti.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
krticaff
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 11.02.2014, 22:39
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Pravi osjećaji vs Umjetni osjećaji

Post Postao/la krticaff »

Ja mislim da ti je SEED sve objasnio.
Bices sretan i zadovoljan kada sve radis i uzimas u nekim granicama
kada to pređe u ovisnost tu je kraj svog tvog uzivanja
Odgovori