Nootropici - Mind nutrition

Proširimo horizonte
astifan
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 04.04.2013, 12:48

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la astifan »

poz svima :delicious: .ja sam novi član.tu sam da postavim pitanje,al i ubuduće se budemo motao po forumu :D
volim istraživati transdendentalno (početnik),te mislim da imam određene predispozicije za napredak... ugl. koristim piracetam (2 x 1200 mg dnevno)i jako sam zadovoljan učinkom.naravno nemam nikakvih nuspojava.
ono što me zanima je to,da li bi u kombinaciji sa Psilocybin-om moglo biti kakvih štetnih nuspojava ?
e,da uzimam još i ekstrakt guarane.ono šta me sad trenutno zabrinjava,je pojava nekakvog intezivnog bijelog svjetla u mozgu.prvi put kad se pojavilo mislio sam da si umišljam,al nakon sinoćnje epizode nema više sumnje.bljesak traje maximalno sekundu i nakon toga um mi poplavi nekakav intenzivan osjećaj koji traje još par sec.jel bi to moglo imati veze s piracetamom ?
ak ima netko iskusniji na ovom području molio bih pojasni :delicious: thnx
Ronin

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la Ronin »

Probao i još "koristim" piracetam .Mogu reč samo da je ovo super stvar .Jedina mana je "overstimulation" treeba naći samo sweet spot . Meni je odličan na 1 gram konstantno.Djeluje mi od prvog dana.Preporuke svima .

Komunikacija,Percepcija,Motorika,Samouvjerenje,Mood itd.... Cool thing.Peace majka
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la dr.manijak »

Kako se to nabavlja i gde s emoze naci? :lovee:
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la shroomko »

Da uzimam nešto tako rađe bi uzeo nešto prirodno npr maca u prahu.
Ronin

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la Ronin »

Možeš nač di očeš Piracetam ,kod vas se piracetam bez recepta izdaje mislim u Srbiji.
Meni ga je rođak kupio preko ove stranice ...Uzeo je 250 gr. Meni poklonio 100 gr. Tako da ga derem več 3 mjeseca konstantno .
http://www.onsalesupplements.com/product/462-piracetam
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la pecurko »

Trazi Manijače tablete Oikamid, pravi ih Pliva.
Jačina je 400mg.
Al ni ja što reče Shroomko ne vidim razlog za izbegavanje prirode. :rolleyes:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Homunculus
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 06.05.2013, 09:27
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 38 puta

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la Homunculus »

Ja sam koristio Oikamid u kombinaciji sa Ginko tabletama pre 5-6 godina, ne secam se doziranja ali par tableta i jednog i drugog dnevno. Piše u uputstvu koliko se uzima, nisam ništa improvizovao. Te dve stvari su sjajne zaista, učio sam satima, bio vrlo produktivan, međutim za to je najzaslužniji Oikamid (tj. piracetam), ginko je prilično slabiji, prirodni dodatak, ali doprinosi i on.
Međutim tada sam bio dosta mlađi, nisam razlikovao amaterski pisane hvalospeve upakovane tako da izgledaju kao da ih je pisao stručnjak, odnosno nisam imao razvijeno kritičko mišljenje nego sam prihvatao sve što je dostupno a može da pomogne. Oikamid je lek koji povećava koncentraciju neurotransmitera acetilholina u centralnom nervnom sistemu (što nikako nije loše) ali ga ne bi trebalo olako uzimati kao što sam to ja radio, bez obzira na njegove pozitivne učinke.
Ko želi nek proba, ako mu valja nek eksperimentiše ali uvek sa oprezom ;)
“Stop consuming images and start producing them.”
Terence McKenna
Avatar
hare6696
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.07.2013, 18:25

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la hare6696 »

Pozdrav svima !
Molio bih samo da mi kazete da li mogu Rhodiola rosea kupiti u svakoj apoteci,koliko dugo djeluje i koje je doziranje prilikom upotrebe ?
hvala unaprijed :thumbsup:
Antonov 124
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 02.11.2013, 11:11

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la Antonov 124 »

Vidim niste baš nešto naklonjeni 'akademskom dopingu' tj nootropicima.. nedavno sam počeo eksperimentirati sa ovom vrstom suplemenata pa ako nemate ništa protiv mogu vas svaki dan pomalo izvještaviti o 'rezultatima'... Inače nov sam na forumu.. a korištenje psihodelika me uvelike privlači i to oduvjek.. za sad ulazim na 'mala vrata' u svijet psihe pomoću nootropika (znam da je to pomalo smiješno, ali šta je tu je).. Inače rodiola rosea je dostupna kao 'hipericin' neka vrst ljeka za smirenje.. Ljepi pozdrav svima
Avatar
NetkoTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 31.05.2011, 09:56
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Nootropici - Mind nutrition

Post Postao/la NetkoTamo »

jedna korisna stranica što se tiče suplemenata, pokušaj znanstvene analize skoro pa svih znanih suplemenata, pa ako koga zanima kako to točno kemijski djeluje na organizam i što testiranja kažu neka pogleda tu
http://examine.com/

ali to je samo jedna strana priče:)
Odgovori