Vanzemaljci

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Ima svakakvih raznih stvari pronađenih po svijetu koje su već u dalekim raspravama i istraživanjima, ali informacije o tome... Ima jedna ovakva priča zanimljiva također
slika
slika
slika
slika
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la pecurko »

Kaos je samo red višeg stupnja, toliko kompleksan red da ga ne shvačamo
Baš to. I zbog toga što umesto da ga prigrlimo čak iako ga ne razumemo, mi pokušavamo da ga uredimo po svojoj volji, red koji stvaramo je jalov i nošen na plećima nedužnih, nikad ostvaren niti dostignut.
Zašto onda još uvek težimo urediti svet po svojoj volji?

No, vezano za temu oduvek mislim da ima života van Zemlje, nekako je smešno i pomisliti da smo sami, ali nisam sklon ideji da smo od istih i postali, koliko god da su zanimljive teorije o Drevnim vanzemaljcima...
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
skugee
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 20.02.2013, 20:54
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la skugee »

Devil'sChase je napisao/la:Ima svakakvih raznih stvari pronađenih po svijetu koje su već u dalekim raspravama i istraživanjima, ali informacije o tome... Ima jedna ovakva priča zanimljiva također
slika
slika
Zar nema nekakvo obrazloženje za to? Kao da su djeci vezali glave konopima da im se izduži.
Znam da sam negdje čitao o tome :-?
“The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.”
― Marcus Aurelius
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la AFX »

Red je napisao/la:jel netko ovdje imao ikakva "neobjašnjiva" iskustva, vidjeli ili čuli nešto na tu temu. zanima me :) ja nisam...
Ja i riba smo imali jedno poprilicno neobjasnjivo iskustvo..
Sjedili smo uz more na klupici..ono navečer, i ništa lupetali gluposti i gledali u more i odjednom je iz mora (povrsine mora) u trajanju od a 1-2 sek bljesnuo zasljepljujući bljesak (slično kao flash fotića ali duže je trajao i bio dosta jači). Nismo ništa drugo vidjeli i samo smo ostali "koji je k* ovo bilo?". ..jer bilo je na moru, nije bilo brodova ni barki..a i da je to je bilo pre svjetlo.
Toliko od mene.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la muscaria »

Nas četvorica na pecanju, ljeto, ležimo na vrećama, prošla je ponoć, toplo, zvjezdano nebo, pijuckamo i zafrkavamo se. Odjednom na nebu nešto zasja kao reflektor. Odjednom dan, sve okolo vidimo, baš kao da je sunce zasjalo. Trajalo je nekih par sekundi i nestalo. I opet noć, i tajac..... Neko vrijeme smo šutili kao mrtvi dok netko nije rekao : "Jebote, šta je ovo bilo?" I onda rasprava.... i panika. Otići kući ili čekati jutro..... Ostali smo i čekali!!! I dočekali :)
Rijetko kad pričamo o tome!!!!
Peace, Love, Sharing & Understanding
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ove izdužene lubanje pripadaju rasi koja je sagradila civilizaciju atlantide i drevnog egipta. Moguće da su oni odgovorni na dnk razini za evoluciju svijesti ljudske civilizacije kakva je danas i kakva će postat u budućnosti.

Evo igrom slučaja čitao sam knjigu koju je napisala žena s "ego-death" stanjem uma, sjeća se svojih prošlih života i eto u jednom je bila hibrid čovjeka i "sinova božjih" (kako se u knjizi naziva ta rasa) za vrijeme drevnog egipta.

citirat ću većinu jednog poglavlja, dosta je zanimljivo...

Slijedećeg me dana faraon pozvao da ga posjetim nakon obavljene audijencije. U dogovoreno je vrijeme nadglednik kraljevskog domaćinstva došao po mene kako bi me odveo ocu.

-„Dođi, dijete moje. Želim ti reći što smo se Ptahhotep i ja dogovorili glede tvog iniciranja."
-„Je li te Ptahhotep posjećivao?"
-„Ne" - odgovara, podrugljivo me gledajući.
-„Jesi li ti bio kod njega?"
-„Ne" - smiješi se.
-„Oče! Odavno te želim pitati kako ti i Ptahhotep raspravljate o problemima ne viđajući se. Često sam primijetila da mi pričaš nešto o Ptahhotepu, kao da ste proveli zajedno dugo vremena savjetujući se. A ti nisi napuštao dvor, niti je on u njega dolazio. Kako je to moguće?"

Otac je naviknut na moja pitanja, pa mi strpljivo kao i uvijek odgovara:

-„Imaš ogledalo, zar ne? Da li vidiš svoju glavu u ogledalu?"
-„Da oče. Vidim svoju glavu svakodnevno kada Menu pročešljava moju kosu."
-„I što si uočila?" - pita me.
-„Da u prosjeku imam mnogo dužu glavu negoli ostali ljudi. Ali ti, Ptahhotep i većina ljudi naše rase Božjih Sinova ima isti izduženi oblik glave. To je primjetljivo usprkos marami, šeširu ili ornamentima koje netko može nositi. Kako to oče? Zašto je oblik naših glava drugačiji od oblika glava sinova ljudi?"

-„Pogledaj, dijete moje. Da bi razumjela mnogo toga ovdje na zemlji, moraš prvo saznati nešto o razvitku zemlje. Kao i sva nebeska tijela univerzuma, kao i sve forme života na tim nebeskim tijelima i naša je zemlja podvrgnuta zakonu konstantne promjene. Nebeske kreativne sile zrače iz vječnog, neograničenog, originalnog izvora i u konstantno ekspandirajućim valovima prodiru do materijalne razine. Izrečeno na drugi način - materija je sačinjena od tih sila. Svoju najvišu točku taj proces dosiže u ultra materiji gdje se automatski obrće. Proces produhovljavanja, proces spiritualizacije ponovo počinje i materija biva transformirana u snagu. Ali taj proces traje eonima. Te se promjene odvijaju pravilno i regularno, ali toliko fino i polako da ne mogu biti zamijećene ili promatrane u toku ljudskog života. S druge strane neke promjene koje se neprimjetno i polako odvijaju tisućama godina, događaju se iznenada, a postaju vidljive kada dođe pravo vrijeme. Upravo sada živimo u takvom prijelaznom razdoblju kada su promjene zamjetljive. Jedan od tih fenomena vidljiv je činjenicom da različitim rasama ljudi s ovalnim oblikom lubanje upravljaju duhovno superiorniji vladari koji se čak i fizički od njih razlikuju. Imaju graciozniji lik i izduženiji cranium.

Jednom je na zemlji živjela rasa ljudi drugačija od rasa koje žive danas. Oni su potpuno izražavali zakon duha za razliku od zakona materije kojim ljudi žive danas. Bili su svjesni na nebeskom planu i izražavali su Boga ovdje na zemlji bez imalo primjesa traženja tjelesnih zadovoljstava. Zbog svoje božanske čistoće ti su ljudi zaslužili ime Božji Sinovi. Cijeli njihov život bio je temeljen na produhovljavanju, ljubavi i nesebičnosti. Nisu imali fizičkih apetita, nagona i strasti koji bi na duh bacali sjene. Članovi te razvijene rase poznavali su sve tajne prirode, a kako su savršeno poznavali vlastitu moć koju su potpuno držali pod kontrolom duha, bili su sposobni kontrolirati i upravljali prirodom i svom njezinom ogromnom snagom. Njihovo znanje nije imalo granica. Svakodnevni kruh nisu morali zarađivati alatom. Umjesto zarađivanja za život znojeći se, koristili su prirodne sile koje su radile za njih.

Poznavali su sve zakone prirode, tajne materije, moć uma, tajnu svog vlastitog bitka. Također su poznavali tajnu povezanu s transformacijama energije u materiju i materije u energiju. Konstruirali su naprave i alat koji su mogli podizati, pokretati i koristiti ne samo pomoću prirodnih sila, već i vlastitom duhovnom snagom. Ta dominirajuća rasa živjela je sretno i u miru zauzimajući veliki dio Zemlje.

U isto vrijeme na Zemlji su živjela druga bića slična Sinovima Boga, ali na mnogo nižem stupnju razvitka. Duhovno nerazvijena svijest tih ljudi bila je potpuno poistovjećena s tijelom. Živjeli su u džunglama boreći se s prirodom, životinjama i međusobno. Ta bića su preci današnjeg čovjeka. Rasa sinova ljudi u našoj zemlji predstavlja križ između tih dviju rasa.

Kao što sam rekao trenutak ranije, zakoni stalnog kretanja i promjene djeluju čitavim univerzumom. Zemlja sada prolazi razdobljem u kojem proces materijalizacije napreduje. To znači da božanska kreativna snaga sve dublje i dublje prodire u materiju, a moć na zemlji sve više i više pada u ruke rase koja je više podvrgnuta zakonima materije od ljudi koji su nekoć bili pod vodstvom produhovljenije rase. Malo po malo viša rasa izumire. Ona se s materijalne razine povlači prema zemaljskom računu na mnogo, mnogo tisuća godina, kako bi se čovječanstvo moglo bez vidljive pomoći izdignuti svojom vlastitom snagom.

I tako je došlo do toga da rasa pećinskih ljudi eksperimentira podudarajući se nebeskim zakonima, postajući moćnija i jača, sve dok potpuno ne preuzme vlast na zemlji. Međutim, prije nego li napusti zemlju, uzvišena rasa će u nižu rasu usaditi svoju specijalnu moć. Djelujući kroz zakon nasljeđivanja omogućit će nižoj rasi, da se nakon dugog, dugog procesa razvitka ponovo izdigne iz materije. Zbog toga mnogi od sinova božanske rase čine veliku žrtvu začimanjem djece s kćerima primitivnih ljudi. Tim prvim križanjem razvio se novi individualni tip i postepeno nova rasa ljudi.

Nebeska snaga Sinova Boga i ogromna fizička snaga kćeri ljudi rezultirala je različitim tipovima potomstva. S jedne strane fizički, a s druge strane duhovni giganti. Postojali su također i fizički titani, od majčinih predaka, koji su imali nasljedno primitivan, nerazvijen mozak. U tim je osobama spiritualna snaga njihovih očeva izražena na materijalnom planu kreirala nevjerojatno snažna tijela. Svojom gigantskom fizičkom snagom te su osobe svladale slabije i zbog životinjskog aspekta svoje ćudi postale veliki tirani. Ali bilo je također i duhovnih titana koji su svoju nasljednu kreativnu snagu radije izražavali kroz visoke moždane centre nego li na fizičkom planu. Njima je bio namijenjen zadatak da određeno vrijeme vode i poučavaju nižu, životinjama nalik, tjelesno svjesnu rasu ljudi, kao i hibridnu rasu izraslu kasnijim međusobnim križanjem, koju sam već spomenuo. Ti su duhovni giganti imali za zadatak proučavanje ljudi dvaju rasa mudrosti, nauci i umjetnosti dajući im dobar primjer božanske univerzalne ljubavi, nesebičnosti i spiritualne veličine. Zbog toga danas postoje zemlje u kojim vlada despotizam i tiranija, dok u drugima vlada mudrost i ljubav. Takvo stanje će postepeno nestati i čovječanstvo će velike inicirane poznavati jedino iz povijesnih zapisa, tradicija i legenda. Međutim, čak i u najmračnijim razdobljima ljudskog razvitka, uz krijepost zakon o nasljeđivanju postojat će mogućnost da Sinovi Boga budu rođeni u ljudskom tijelu sa svrhom da čovječanstvu pokažu put koji vodi iz mizerije i tame."

-„Oče" - pitam ga - „da li je naša zemlja dom Sinova Božjih?"
-„Ne dijete moje. Kontinent koji je nekoć bio dom Sinova Božjih potpuno je uništen. Postepeno se potomstvo božanske rase smanjivalo. Ostavili su svoje tjelesne forme i više se nisu inkarnirali. Ostalo ih je još samo nekoliko razbacanih po različitim krajevima zemlje da bi na ljude, čija moć stalno raste, prenijeli vlast. Uslijed međusobnog križanja dviju rasa izrasli su individualci koji poznaju magiju, naslijedivši je od svojih očeva i ljudi životinjskog tipa, fizički orijentirani i sebični po majkama. Bili su sposobni ući u hram i uz pomoć svojih duhovnih sposobnosti primili su inicijaciju. Međutim degradirali su svoje znanje podvrgavajući ga crnoj magiji, sebično koristeći svoje vlastite moći i prirodne sile koje su kontrolirali pomoću instrumenata i opreme hramova.

Božji Sinovi koji su još uvijek živjeli u tom dijelu zemlje vidjeli su što dolazi. Znali su da će ta moć nemilosrdno uništiti svakog tko je krivo upotrijebi, tko demonsku sebičnost pretpostavlja božanskoj nesebičnosti. Znali su da će njihova slijepa gramzljivost prouzrokovati opću destrukciju. Posljednji Božji Sinovi izgradili su velike brodove, zatvorene sa svih strana i izolirane protiv sila koje prodiru i rastvaraju materiju. Tada su u tajnosti iznijeli iz zemlje nekoliko svojih instrumenata, svoje porodice i domaće životinje. Otplovili su iz tog dijela zemlje koji je trebao biti uništen. Neki su otplovili na sjever, neki na istok, neki na zapad, dok su oni koji su otplovili na jug stigli ovdje gdje smo mi sada. Crni mazi uskoro su izgubili kontrolu nad svojim instrumentima. Njihov je zadatak bio da tim instrumentima provode najvišu kozmičku energiju i u njih je pohranjuju, zbog toga što je jedini izvor te snage na zemlji samo ljudsko biće. Ali što su postajali sebičniji, promjena u energetskim strujama kojima su punili te instrumente namjeravajući ih koristiti kasnije, bila je veća.

Jednog dana, kada su Božji Sinovi u svojim izoliranim brodovima već otplovili na sigurnu udaljenost, dogodila se tragedija. Jedan od crnih maga nenamjerno je u svoje vlastito tijelo proveo snagu koja razara materiju, snagu koja ga je pretvorila u druge forme energije. Kada se taj proces jednom pokrenuo, transformacija materije u energiju počela je napredovati ponašajući se kao destruktivna sila koja se ne zaustavlja dotle dok sve ne materijalizira. Na taj je način čitav kontinent bio uništen. No, u međuvremenu se spustila nova snaga i spriječila proces dezintegracije. Cijeli dematerijalizirani kontinent pretvoren je u energiju zračenja koja se isprva podigla do najviših predjela zemljine atmosfere, da bi se potom vratila transformirajući se u prijašnju formu materije. Poslije daljnjeg procesa transformacije čitava ogromna masa pala je ponovo na zemlju u obliku beskonačnog pljuska vode, blata i pijeska. Vode oceana izlile su se iz svog korita. Zemljina masa druge hemisfere iskidala se kataklizmičkim potresom, pokrećući se da bi ponovo uspostavila ravnotežu raskoljene zemlje, da bi na kraju zauzela svoju prijašnju poziciju. Dio uništenog kontinenta leži sada u našoj zemlji kao velika pustinja. I uvijek postoji opasnost da vjetar ponese planine pijeska i njime prekrije plodne nastanjene predjele. Božji Sinovi imali su u svojim brodovima specijalne instrumente i opremu za stabiliziranje svojih brodova i održavanje njihova horizontalnog položaja. Na taj su način izbjegli katastrofu i preživjeli. U svakom djeliću zemlje na koji bi se iskrcali osnivali su novu civilizaciju. Uz pomoć znanja, mudrosti i ljubavi pridobili su srca urođenika. Postali su vladari. Bili su štovani kao Bogovi ili polubogovi. Njihov prvi potez bio je konstruiranje prikladnih građevina za sve tajne instrumente, kako bi ih potpuno izolirali od vanjskog svijeta i sproveli adekvatnu zaštitu protiv moćne, prodorne energije nagomilane u njihovim instrumentima. Te građevine koje nazivamo piramidama, mogu se naći u raznim dijelovima zemlje, svugdje gdje su Sinovi Božji pohranjivali svoje instrumente.

Potpuno impresionirana slušam priču o tim strašnim događajima koji su razjasnili mnogo toga što prije nisam razumjela, ali ipak ne sve.

-„Kako su Sinovi Božji donijeli i naslagali te velike blokove stijena?"
-„Da li se sjećaš dijete moje" - odgovara mi - „kada sam ti rekao da Sinovi Božji ne moraju raditi fizičkom snagom, već da koriste snage prirode koje za njih rade? Mi još uvijek posjedujemo neke od tih instrumenata pomoću kojih kontroliramo gravitacionu silu zemlje, neutralizirajući ili pojačavajući je, ovisno o rezultatu koji želimo postići. Na taj način bilo koji objekt možemo staviti u bestežinsko stanje ili obrnuto, učiniti ga težim nego što on normalno jest. Kada se takvom ogromnom kamenom bloku oduzima težina, čak ga i dijete može gurnuti svojim malenim prstom i podići na visinu koju želi. Brodovi su bili ispunjeni ogromnim blokovima stijena, a da se nisu potopili jer su bili podvrgnuti odgovarajućoj formi zračenja i tako dovedeni u bestežinsko stanje. Sve gigantske građevine ovdje i u različitim dijelovima svijeta podigli su Sinovi božji na taj način. Ljudska snaga ih nikada sama ne bi mogla podignuti.

Gdje god su se Sinovi božji iskrcali sa svojih brodova, izrasla je velika civilizacija. Gdje god još uvijek vladaju, vode ljude nesebičnom ljubavi i žrtvuju se u njihovu korist... žrtvu ostanka ovdje, na zemlji, da bi ih učili i propovijedali duhovnu snagu. Nekada je vladar, faraon, bio jednostavno visoki svećenik. U jednoj osobi nalazio se zemaljski i duhovni vođa ljudi. Kasnije, međutim, kako je zemlja napredovala u izobilju i kulturi, Sinovi Boga podijelili su zadatak. Jedan od njih izvršavao je dužnosti svjetovnog vladara, dok je najstariji, vođa rase, bio duhovni vođa ljudi. Faraon upravlja zemljom. Visoki svećenik izvršava svoje dužnosti u hramu. On je čuvar znanja u svakom pogledu. Kako svo znanje dolazi iz istog izvora, on je taj koji upućuje u znanost, umjetnost i koji daje veliku inicijaciju u hramu. Sada znaš zašto ljudi kojima upravljamo i učimo ih imaju drugačiji oblik glave od uzvišenih Sinova Božjih koji su sada vladajuća obitelj. Oni za razliku od nas relativno malo koriste intelekt, jer mi smo sposobni doživjeti istinu direktno našim unutrašnjim pogledom. Naše čelo nije polukružnog oblika jer naši moždani centri koji se koriste za misaone procese, razvijeni su do stupnja koji nam je samo potreban da primimo i doživimo vanjske utiske. Nasuprot tome, u stražnjem dijelu kranijuma posjedujemo potpuno razvijene moždane centre, fizičke instrumente duhovne objave. Oni nam omogućuju stanje svjesnosti na nebeskoj razini. Daju nam uzvišene kvalitete i karakteristike kojima se razlikujemo od sinova ljudi. Ljudska bića u svojoj svijesti žive u vremenu i prostoru. Mi, iako koristimo zemaljska tijela, uživamo savršenu duhovnu slobodu, oslobođenu vremena i prostora. Kroz moć nebeske svijesti i uz pomoć tih moždanih centara sposobni smo slobodno se kretati u vremenu i prostoru. To znači da vlastitu svijest uz pomoć volje možemo voditi u prošlost i budućnost. Drugim riječima sposobni smo doživjeti prošlost i budućnost kao sadašnjost. S istom lakoćom možemo se osloboditi prostornog ograničenja i pokrenuti našu svijest tamo gdje želimo. U tom stanju ne postoji „ovdje" i „ondje", već jedino posvudašnjost. Prošlost i budućnost, su samo dva različita aspekta, različite projekcije jedne i jedine stvarnosti, vječno sveukupne prisutnosti bitka: Boga.

U tvojim venama teče krv obje rase. Naslijedila si karakteristike naše rase, ali i hibridne rase po majci. Tvoji viši organi počinju raditi, na nesreću previše rano, jer trebala bi imati vremena i za zemaljska iskustva kako bi savladala svoju djelomično zemaljsku prirodu. Nezadovoljna si jer se osjećaš kao zatvorenik vremena i prostora, uhvaćena između ovdje i tamo. Duh u tebi počinje se buditi i tražiti svoju nebesku slobodu. Tri puta tražila si inicijaciju i dobit ćeš je. Naučit ćeš svjesno koristiti sve više organe koji u tebi još nisu potpuno skriveni. Steknut ćeš sposobnost uspostavljanja kontakta sa sličnim bićima i sposobnost izmjene misli s njima u bilo koje vrijeme. Ja sam recimo sposoban uspostaviti kontakt sa svojim bratom Ptahhotepom u bilo koje vrijeme, kao i sa svim pripadnicima rase Božjih Sinova koji još uvijek žive na zemlji. Kroz potpuno jedinstvo naše svijesti sposobni smo izmijeniti naše misli o bilo kojem subjektu puno bolje od međusobnog razgovora na zemaljskom planu pomoću laringsa, jezika i ušiju. Našom sviješću možemo potražiti jedni druge, ali odmah osjećamo ako je taj kojeg tražimo zaokupljen ili koncentriran na nešto drugo. U takvom slučaju ometamo jedni druge jedino ukoliko se ima saopćiti nešto vrlo važno. U protivnom odustajemo. Možeš vrlo lako razumjeti zašto osobe koje su dosegle savršenu nesebičnost mogu imati takve sposobnosti. Kada bi ih posjedovali sebični i prema sebi orijentirani sinovi ljudi, bio bi stvoren takav kaos da bi svi fini, viši organi bili dovedeni u stanje opće konfuzije. Uglavnom se srećemo sjedinjenjem naše svijesti svake večeri, pošto su dnevne dužnosti izvršene. U tom jedinstvu vidimo tuđe misli. Na taj se način u trenutku možemo složiti o stvarima koje u trodimenzionalnom svijetu iziskuju dugu raspravu. Nakon razmišljanja o svjetovnim zadacima prebacujemo se s našom sviješću u nedimenzionalno stanje sveobuhvatne svijesti da bi iz vječnog, božanskog, jedinstvenog izvora dobili novu energiju. U tom stanju postajemo jedno sa svim živim bićima, sa cijelim univerzumom. Postajemo identični sa njim u božanskoj, praiskonskoj uniji, sa samim životom, sa vječnim bitkom, sa esencom svakog izražaja, sa tobom i s drugim ljudima. Samo bića čija svijest još živi u trodimenzionalnom svijetu nisu svjesna tog jedinstva. No, obnovljena vitalna energija budi svako biće iz sna bez obzira da li ono zna ili ne da ta energija dolazi iz božanskog jedinstvenog izvora.

Inicijacija - Elisabeth Haich
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la shroomko »

Beyond Ra je napisao/la:Evo igrom slučaja čitao sam knjigu koju je napisala žena s "ego-death" stanjem uma, sjeća se svojih prošlih života i eto u jednom je bila hibrid čovjeka i "sinova božjih" (kako se u knjizi naziva ta rasa) za vrijeme drevnog egipta.
...
Inicijacija - Elisabeth Haich
Vrlo zanimljivo.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Jednom je na zemlji živjela rasa ljudi drugačija od rasa koje žive danas. Oni su potpuno izražavali zakon duha za razliku od zakona materije kojim ljudi žive danas. Bili su svjesni na nebeskom planu i izražavali su Boga ovdje na zemlji bez imalo primjesa traženja tjelesnih zadovoljstava. Zbog svoje božanske čistoće ti su ljudi zaslužili ime Božji Sinovi. Cijeli njihov život bio je temeljen na produhovljavanju, ljubavi i nesebičnosti. Nisu imali fizičkih apetita, nagona i strasti koji bi na duh bacali sjene. Članovi te razvijene rase poznavali su sve tajne prirode, a kako su savršeno poznavali vlastitu moć koju su potpuno držali pod kontrolom duha, bili su sposobni kontrolirati i upravljali prirodom i svom njezinom ogromnom snagom. Njihovo znanje nije imalo granica. Svakodnevni kruh nisu morali zarađivati alatom. Umjesto zarađivanja za život znojeći se, koristili su prirodne sile koje su radile za njih.

Poznavali su sve zakone prirode, tajne materije, moć uma, tajnu svog vlastitog bitka. Također su poznavali tajnu povezanu s transformacijama energije u materiju i materije u energiju. Konstruirali su naprave i alat koji su mogli podizati, pokretati i koristiti ne samo pomoću prirodnih sila, već i vlastitom duhovnom snagom. Ta dominirajuća rasa živjela je sretno i u miru zauzimajući veliki dio Zemlje.
Poznat mi je jedan čovjek koji je živio kao ova rasa ljudi... Nikola Tesla

Za sve ostalo nemam riječi...
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Ninti »

Tu knjigu nekako cijelo vrijeme zaobilazim na policama knjižara, al sad si me zainteresirao definitivno Beyond, prodano :)
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la shroomko »

Devil'sChase je napisao/la:Ima svakakvih raznih stvari pronađenih po svijetu koje su već u dalekim raspravama i istraživanjima, ali informacije o tome... Ima jedna ovakva priča zanimljiva također
slika
slika
Prvi put vidim ovakvo nešto. Odakle ove slike?
Odgovori