Vanzemaljci

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Dobrodošla na forum :bigsmilee: Na ovom forumu te nitko nema pravo smatrati ludom :)

Inače, da, svi kaj su gledali to čudo leteće narančasto, čudili su se, ali i vratili svojim poslovima, kao da se ništa nije desilo, pitanje dal se sjećaju toga uopće danas... Jedini sam ja bio zapanjen time i išao na obalu pratit to, dok nije nestalo nad morem daleko negdje. Po noći sam se osvrtao puno puta istog dana nebi li vidio to još jednom negdje, ali ništa...

A ovo na grobniku... Ja iskreno nemam razloga ne vjerovati u to. Ne vidim niti jedan razlog zašto se nešto takvo nebi moglo desiti. A za ostale ljude, pa zar još uvijek netko može misliti da u ovom svemiru veličanstvenom, ogromnom ne postoji nitko drugi osim ljudi, pa bio bi lud kad bi tvrdio da je tako, a ne obratno. Pa zemlja je manja od čestice u svemiru. Najlakše je odmah nekoga proglasiti ludim, sve dok sam nesto ne dozivis i onda tebe proglase ludim, ili cijelo tvoje selo lol... Mene osobno ne diraju u srce previse te ufo, nlo priče, bića iz drugih galaksija... i kaj sve ne... ne obazirem se na njih previše, zato jer ima previše entiteta koji žive na našoj zemlji, i zanimljiviji su mi, ali ih ne vidimo, bar ne ovako. Npr. biljke su mi 17 puta zanimljivije od "ufo"-a i "nlo"-a :)
Avatar
skugee
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 20.02.2013, 20:54
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la skugee »

Jesmo li sami u svemiru?
Ja ovako gledam na stvari: Mi smo na jednom planetu u jednom sunčevom sustavu od njih bilijarde, u jednoj galaksiji od njih milijarde. :rolleyes: Uopće pomisliti da smo sami u ovoj velikoj beskrajnosti zvanoj svemir je bedasto. Pogotovo ako uzmemo u obzir da je svemir hiperdimenzionalne prirode.

Što se tiče otmica i toga mislim da to ljudi izmišljaju da privuku bilokakvu pažnju, većinom medijsku. Barem to sebi govorim da si utišam misli o tome jer ne volim razmisljati o takvim stvarima jer neke priče koje sam pročitao ne zvuče zabavno. Ne vjerujem dok se ne dogodi meni način razmišljanja. :-?

Što se tiče izgleda i vrsta.. tu možemo samo nagađati.
Makar ljudi poput Milton Williama Coopera (http://en.wikipedia.org/wiki/Milton_William_Cooper) imaju neke svoje ideje.

-Sivi općenito

-Svi sivi do određenog stupnja trenutno utječu na zbivanja na Zemlji. Glavno im je obilježje da nemaju dubljih osjećaja ili suosjećanja. Vrlo su hladni, proračunati, a našu vrstu vide kao inferiornu. Zgodna je usporedba odnosa njih naspram nas kao stočara prema svojoj stoci. Njihovo razumijevanje odnosa među ljudima ima granice njihovog zapažanja, ali bez uključenja emocija. Ovi vanzemaljci su na istom stupnju razvoja na kojem su kanibali kod naše vrste. Glavno im je viđenje naše vrste kao podređene. Hrane se žljezdanim izlučevinama ljudi, te su radi toga kadri i ubiti ili oteti ljudsku jedinku te na taj način doći do njima prijeko potrebnih tvari. Upravljanje genima jedan je od načina na koji vide opstanak svoje vrste. Na određeni način mi smo njihovi spasitelji. Tu nam se bar pruža prilika da imamo kakav-takav utjecaj na vanzemaljce kao entitet. To ne bi bilo prvi put da civilizacija kao modus svog opstanka izabere umjesto izravnog sukoba "prihvaćanje" neprijatelja.
Sjetimo se samo Tatara koji su napadali Rusiju, da bi ih ista ta Rusija u roku od sto godina uključila u svoje društvene tokove, te na taj jednostavni način porazila, odnosno sebe zaštitila od sigurne propasti u koju bi je odveo vojni sukob.

-Plejadeanci

-Oni su daleki srodnici ljudske vrste. U davnoj prošlosti od njihove je vrste genetskim inženjeringom stvoren čovjek. Na višem su stupnju duhovnog razvoja od većine ljudi na Zemlji. Slični su nama i jedina su vrsta kojoj čovjek donekle može vjerovati, a obilježje im je plava kosa i svijetla put. U prijateljskim su odnosima sa Međugalaktičkom Svemirskom Konfederacijom. To nipošto ne znači da se može vjerovati svim čovjekolikim vanzemaljcima, tim više što sa postoji više vlada koje surađuju sa Sivima a pripadaju ovoj vrsti. Neki Plejadenci su podređeni Sivima, te su odgojeni kao njihovi sluge. U zadnje im je vrijeme zabranjen kontakt sa Zemljanima, što je vladi objašnjeno kao svemirski zakon koji zabranjuje utjecaj na sudbinu zemaljske populacije osim ukoliko ona prijeti sama sebi ili drugima u galaksiji.

-Također je otvorena mogućnost reakcije izvanzemaljaca ukoliko nuklearna prijetnja na Zemlji postane dovoljno opasna. Ta činjenica daje isto tako i mogućnost sukoba između ove vrste i Zeta sivih kojima odgovara ograničeni nuklearni rat na Zemlji. Stav ove vrste prema Zemljanima je takav da oni smatraju kako mi sami trebamo snositi posljedice suravdnje sa ostalim izvanzemaljcima.

-Draco Mothmen

-U sazviježđu Draco postoji ova rasa izvanzemaljaca koji su u prošlosti posjećivali Zemlju. Visoki su do 2.5 metra, mračni su, te ih se može vidjeti noću u blizini parkova i groblja. Također imaju crvene oči koje svijetle u mraku i krila. Oni su između ostalog izvor mnogih mitova koji su nastajali u prošlosti, a čak su i vampirima pripisivana razna svojstva te vrste (noćni život, sposobnost letenja). Nemaju poseban utjecaj na Zemlji osim što tu i tamo posiju paniku gdje su viđeni. Borave uglavnom ispod površine Zemlje i nisu zainteresirani za ostale vrste.

-Deros/Teros

-Njih se također može klasificirati kao "podzemnu vrstu vanzemaljaca" koja obitava na Zemlji. Terosi su za razliku od Derosa prijateljski raspoloženi i uglavnom sprečavaju ove od izravnije uporabe sile, pošto su Derosi izuzetno agresivni. Žive u podzemnim tunelima, gradovima, a katkad i u podmorju. Većina legendi vezanih uz trolove i vilenjake odnosi se upravo na ove dvije vrste. Derosi su u svojevrsnom natjecateljskom odnosu sa sivima, ali to apsolutno ne znači da im se može vjerovati, pošto su im osobine jako slične.

(Ovo me vuče na onu teoriju o šupljoj Zemlji [Hollow Earth theory] ali to je rasprava za neki drugi put)
Neka oni nas promatraju i lete okolo naokolo sam da nam ne kradu ženke :))

slika
“The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.”
― Marcus Aurelius
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Uff... Jako luda priča :) Mnogo ljudi danas se bavi istraživanjima takvih stvari, gledam i po tv-u sam vidio, a i po internetu. Za ozbiljno, arheolozi i antropolozi. Pa nalete na svakakve iskopine, povezanosti i dokaze za razne lude stvari. Evo ove su mi jedne od najluđih :) Čitao sam po blogovima i nekim stranicama, ali se stvarno ne mogu sjetiti di točno sad, pričao je neki arheolog kako mu je bilo zabranjeno išta o tome govoriti bilo kome, i sve te top secret fore, ali neuspjesno je zataskivanje, jer nisu uvijek arheolozi nasli to nego i neki obicni ljudi slucajno, pa je odmah sve na internet pusteno.

slika
slika
slika
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la oseloth »

A ove slike lako mogu biti fotomontaže. Teško danas razlikovati pravo od CGI
Avatar
skugee
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 20.02.2013, 20:54
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la skugee »

Za ove slike bih prije rekao da su to naši pretci nego vanzemaljci.
Kosturi su identični našima samo u povećanoj mjeri što može značiti da smo mi putem "evolucije" postali maleni. :-?
Šteta što ljudska povijest nema tvrdih dokaza jer ovako nam mogu prodati bilo što i na bilo koji način putem tekstova,slika i knjiga.

http://www.bibliotecapleyades.net/sumer ... anu_10.htm
Prouči si ovo, ima nešto u tome
“The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.”
― Marcus Aurelius
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Znam tu pricu, anunaki, nephilim, i to sve. Moguce da su nasi pretci, moguce da su ne znam sta, i sl. Ne ubijam se oko toga. Oseloth, naravno da moze biti photoshop, ali prije cu vjerovati da je moguce da je ovo istina, nego cu vjeroavati da nije, zato sto ako vjerujem da je istina, otvorenog sam uma da je sve moguce, a ako ne, onda sam jednostavno kao i svi ostali koji vjeruju samo medijima, a mediji lažu. Jer bas ovakve stvari teske za vjerovat su vjerojatno istinite, prkose se "top secretima" raznih ljudi u crnom. Logičnije mi je da u ovom svemiru je ovo istina a da netko ne želi da se to zna, nego da to nije istina a da bi to bilo slobodno u medijima.
Avatar
vidra
rank4
Postovi: 126
Pridružen/a: 02.08.2010, 21:00
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la vidra »

[media]link[/media]
Zadnja izmjena: vidra, dana/u 25.03.2013, 13:51, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Uranija »

Hvala na dobrodoslici :-H

Dijelim misljenje i entuzijazam sto se tice ovozemaljskih entiteta i njihove fantasticnosti i zanimljivosti. :earthhug: Ali ovaj topic ima bas konkretan naziv pa rek'o da vidim sta se tu krije...

A inace zelim vjerovati da u ovom vremenu u kojem zivimo vise nije stvar pitanja ''jesmo li sami'' i da sve to lagano gubi svoju dubiozu, ali sam naucila da su ekstraterestrijalni oblici života, bas kao i religija, tema o kojoj neces i ne mozes sa svakim, pa koliko sam puta pobrala bukvicu sto hodam gledajuci u nebo ili mjesec pa okrznem te ljude sto ne odmicu noge i pogled od zemlje, i eto, odmah sam kakav davolji potomak :) U svakom slucaju mislim da je stvar individualne svijesti i zazirem od bilo kakvog uvjeravanja i pretjerivanja., npr. stranica http://www.disclose.tv na kojoj sam uspjela pogledati par dokumentaraca koji su cak bili dobro argumentirani dok u zadnje vrijeme imaju objave za koje nisam bila sigurna jesu li kakav sarkazam ili sta... Imaju dosta sljedbenika koji slijepo vjeruju svakoj njihovoj, pa se prema tome i oni lagano gube u vlastitim teorijama i bullshitima. Eto samo jedan primjer budalastine koja vreba, od takvih se isto ogradujem, svoje vjerovanje (jos uvijek :cheesy: ) drzim na nekakvom zdravom nivou.

E, otmice, a ima i tu materijala. Osobno ne vidim razloga da ne vjerujem. A da je jezivo, jezivo je, koliko god sam uzbudena na sam spomen icega usko vezanog za nase galakticke susjede, u par sam navrata osjetila onaj pravi iskonski strah i uvijek me intrigira isto pitanje, kako su nastrojeni prema nama ljudima i hoce li egzopolitika ikada zazivjeti...

Sto se tice opisa nasih susjeda, koji se odmice od fizickog i ide u nekakve duboke sfere emocija, odnosa i slicno, to mi je u vecini slucajeva (kao i galakticki alfabeti, zaboravila sam napomenuti u prijasnjem postu o slucaju Grobnik da su te rezbarije na drvetu ipak prenapuhali) cista fikcija i razonoda.

E prica o Terosima i Derosima je super, lud je i simpatican taj gospon Sharpe Shaver, rado bih ga pozvala k sebi na jednu psihoanalizu :)
Pa evo recimo mravi i njihovi maleni podzemni gradovi. Pa eto, oni su maleni Terosi :heartbeatt:
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Uranija »

Devil's Chase, na zadnjoj fotki su ljubavnici iz Valdara :) http://en.wikipedia.org/wiki/Lovers_of_Valdaro
Inace, je li netko gledao Ancient Aliens? :awesome:
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Ja sam ga gledal, baš je dobar :)
A ovaj filmić Pleiadian message... Baš sam se nasmijal usred filma. Ali stvarno, zar nije više očito da je čovjek jednostavno isprogramiran da nekome služi? Da bude nekakav izvor energije nekome, ili kaj ja znam. Kad otvorite oči vidjet ćete da je nešto sumnjivo s čovječanstvom. Život svakog čovjeka je isplaniran, a i realiziran da bude: rođenje, vrtić, škola, faks, odmah s 22-23 god zaposli se, radi svaki dan isti posao do 65 godine, nemoj zaboraviti pratit modu, biti in, čitat novine, gledat dnevnik, po mogućnosti zadužit se, lagano je, uštedit za stare dane jer novac ti je bog i bez njega nema ničega, uzimat lijekove, i umrijet, i tako uči svoju djecu i unuke... Pustimo sad da to paše farmaceutima, bankarima, to je manji dio priče, nego dal nije sumnjivo da se cijelo čovječanstvo tako iz dana u dan sve više usmjerava? Neka velka sila to možda usmjerava sve? Jer znam da znate i sami da tu nešto ne štima, lud bi bio kad bi tvrdio da je to normalno. Zabrij da je cijela galaktička civilizacija ispred nosa nama, ali nas drže u nekoj frekvenciji iz koje jednostavno, ne da ih ne vidimo samo, nego nije niti na kraju pameti povjerovati u takvo nešto. Ja nisam uživo vidio nikakve tajne vanzemljake kaj vladaju svijetom(a možda i jesam) ili tako slično nešto, ali jednostavno, osjećam i preočito mi je, da ovdje nešto navelko smrdi, i da to se nemre tak prirodno dešavat, jer se protivi svim zakonima prirode. I onda se ljudi bude i nastaje panika, nekima, i skuže više napokon, da je čovjek rođen slobodan, da je božje biće, da je dio ljubavi, sreće i jedinstva. I to svi znate da je istina, čak i oni koji se ne slažu samnom.

Evo jedan stari moto za kraj od naše naftne industrijice, ine : "vaše emocije, naša su energija" :)
Odgovori