Vanzemaljci

Svakog dana, novo otkriće
Avatar
Marijo
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 03.10.2012, 22:14
Ima zahvala: 28 puta
 pohvaljen: 8 puta

Vanzemaljci

Post Postao/la Marijo »

Evo jedna jako zanimljiva tema dakle vjerujete li da postoje nekakva bića(vanzemaljci)bi li ih voljeli upoznati,što mislite kakvi su po izgledu kakva im je narav i sve u vezi o vanzemaljcima
Osvrni se oko sebe jer priroda zove te,
Njemi glas iz daleka kao vapaj djeteta...
sinnerman
rank6
Postovi: 233
Pridružen/a: 12.03.2012, 23:40
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 71 put

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la sinnerman »

Naše je znanje vrlo malo. Svemir je velik. Kažu beskonačan. A ako je beskonačan beskonačan je i broj mogućnosti inteligentnog života u njemu. Možda smo i mi došli od negdje "tamo".
Inteligentni život je zapravo i malen. Kažu da je svaka stanica u živome biću inteligentno biće, koje živi i komunicira sa ostalim stanicama u tijelu.
A biće koje ne čini sve za boljitak sebe i zajednice u kojoj obitava uništiti će sebe i svoju zajednicu, poput raka u tijelu. A time nestaje to biće i zajednica.
Možda nisu "Carbon Based Lifeforms" ali jesu lifeforms.

Vjerujem da ćemo jednoga dana i ovdje svi biti dobri, i da će dobrota kasiti svijet. I da je tako svugdije.

I znam da će sa znanstvenim spoznajama osporiti moje uvjerenje spominjanjem parazita, mesoždera, vrste koja ubija samu sebe, bogomoljkama i inim... ali ipak vjerujem.
Jer zar i Decartes nije rekao "mislim dakle jesam". A možda je ipak "mislim dakle nisam".
I kako nova saznanja spoznaje i teorije izlaze tako se ona stara zaboravljaju i čak i ismijavaju. A ljudi i dalje žive, osjećaju, vjeruju.... :x
Omne nimium, quamvis optimum, naturae inimicum est.
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Bamakhepa »

Vjerujem, cak cisto statisticki je dosta vjerojatno. Drugo je pitanje govorimo li o jednostavnim organizmima, inteligentnom zivotu, inteligentnom zivotu koji posjecuje nasu planetu itd.

Takodjer vjerujem u realnost NLO pojava, no opet ne znamo tocno sto su one. Fizicke, duhovne, psiholoske, 24? Cak i medju ljudima koji se time bave nema konsenzusa vec su tumacenja u lepezi od marsovaca do astralnih bica ili kolektivnih halucinacija (sto god one bile).
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Red »

jel netko ovdje imao ikakva "neobjašnjiva" iskustva, vidjeli ili čuli nešto na tu temu. zanima me :) ja nisam...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Da... davno jos prije ne znam tocno koliko godina, bio sam na jednome otoku na jadranu sa starim na terasi vani, i ne daleko od zemlje sporo je letilo nekakvo svjetleče narančasto čudo, bili smo zapanjeni i svi ljudi kaj su bili tam su poceli izlazit i gledat kaj to je, letilo je, letilo, cijelo vrijeme koda mijenjalo intenzitet, il mi se to cinilo, bila je kugla kolko se sjecam. I nestala je negdje nad morem. Sto to bilo, ne znam, nit drugi, al moj stari se sam nasmijal i reko, a jbg.

Drugi put bil sam u istri sa dedom i susjedom na terasi slagal udice za parangal, i nesto malo velicine rastvorenog dlana na primjer, sa krilima ultra cudnim i ispustajuci neki neobjasnjivi zvuk neke cudne frekvencije proletilo je nedaleko od nas, Izgledalo je stvarno ko neko strano bice iz crtica. Nas trojica smo samo gledali to, onda se medusobno pogledali, sutili, i susjed je rekel, a kaj ces, greblini, gremlini, i nasmijal se, mi takoder, i vratili slaganju udica, jer kaj bi drugo trebali... :)

Jbs to sad... Neg inace, mislim da je smijesno misliti da smo sami u svemiru, bez uvrede. Bili "oni" NLO, mi, astralni, kvastalni, ili ksjfoakfjasof, ima svaceg drugog tamo negdje.
Avatar
Truthopia
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 06.01.2013, 13:02
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Truthopia »

Svemir je neistrazen,bilo bi preapsurdno da smo sami od toliko planeta,zvijezda ili kako god hocete to nazvat...
Izmakao sam mu stolicu. Nije pao - ostao je da visi!
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Svemir je nedefiniran :action-smiley-015:
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Beyond Le Fov »

a da bude još zabavnije, možemo se i maknut od 3d gledanja na stvari i protegnut se do 5d pa i više, bez ograničavanja na biologiju, planete, prostor i energetske oktave stvarnosti svemira, i onda skužimo da je apsolutno sve prepuno raznih anorganskih entiteta koji se mogu transformirati iz jedne skale stvarnosti u drugu, ili se naša svijet može nač na njihovoj skali percepcije, itd. lunapark :)

slika
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Devil'sChase »

Tooo, čitaš mi misli, to sam ja htio reć, al se nisam znal izrazit :D, treba mozda trazit "vanzemaljce" izvan dosega samo 3 dimenzije :ymhug:
Avatar
Uranija
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.03.2013, 13:42
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Vanzemaljci

Post Postao/la Uranija »

Bilo bi super kad bi vas bilo malo vise s vlastitim iskustvima i susretima pa da se tu razbacujemo istima (ne znam za vas, ja sam zadrta sto se tice ufologije i mogu razglabati satima a isto tako pratiti dogadjaje na nebu od smiraja do zore, a iako moja masta u kombinaciji sa :smokee: cini cuda, pa odjednom sve prelijece pred ocima, znam odvojiti takva iskustva od realnih i stvarnih), ovako me sram pisati ista iz svojih vlastitih iskustava i analiza, da ne bude, vid' ove, prolupala :)

P.S. Devil's Chase, super mi je to ''a jbg'' tvog tate, ono, ne zna covjek sta da kaze nego da se nasmije i bude svjestan trenutka i dimenzije. Nego, intrigantno iskustvo s malenim bicem, podsjetilo me na price od prosle godine, kad su kako forumasi tako i random ljudi tvrdili kako su uocili to nesto nalik andjelu kako se krece prema suncu. Nisam previse entuzijasticna ali je dosta zanimljivo za nahraniti vec dovoljno ludu glavu :kgcs3:
http://tiny.cc/ityguw

A inace da se jos malo nadovezem na to maleno bice, mi smo prije dosta godina u blizini Rijeke imali jedan cudnovat niz dogadjaja o kojem su cak i novine (Novi List) opsirno pisale i tekst pratile raznim fotografijama, djecjim crtezima i slicnim materijalima, ali je odjednom, bez ikakvog obasjnjenja, sve palo u zataju i o tome se vise nije pricalo. I dan danas stvari su nerazjasnjene a bilo kakav clanak o tome je nemoguce iskopati. Na srecu pa je jedan gospodin objavio na svom blogu pricu o cijelom dogadjaju, pa tko zeli i koga interesira, neka si procita i naravno, stvori svoj vlastiti stav, nisam tu da vas uvjeravam u autenticnost, samo znam da su mi crtezi te djece i dan danas urezani u glavi, da su ljudi bili istraumatizirani, da sam se naslusala prica poznanika koji su svjedocili dogadjajima od kojih neki nisu bili ni spomenuti u clancima te da je u jednom trenutku cijelo selo jednostavno prozvano ludim... hm.

http://igor-kostelac.com/2010/04/nema-n ... u-grobnik/
Whichever road I follow, I walk in the land of many gods, and they love and eat one another. Suddenly all my ancestors are behind me. Be still, they say. Watch and listen. You are the result of the love of thousands.
Odgovori