Ayahuasca nabavka?

Sve ono što ne spada u ostale kategorije
kalimero
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 06.02.2013, 06:59

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la kalimero »

Nedavno sam naručio sastojke za ayahuascu, banisteriopsis caapi i psychotria viridis sa neta i danas mi stigla obavijest u bijeloj kuverti od hrvatske pošte da dođjem podignuti na carinu paket tog i tog datuma od 10:00 do 12:00 sati. Šta sad da radim, da podignem paket ili ne?
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la oseloth »

Ne. Znači da su otvarali i vidjeli. Pogotovo ako si naručio sa istog mjesta. Sumnjam da je cijena za carinjenje A ako su ti rekli točno kada da dođeš znači da bi te netko mogao čekati tada tamo. Ja bi se pravio glup, budu li te opet zvali nazovi ih i reci da nemaš pojma o čemu je riječ, da nikada ništa nisi naručivati iz vama i da nećeš preuzeti paket. I nemoj takve stvari naručivati sa neta. Šanse da si skuhao napitak su male same po sebi.
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la Gorda »

Po RH se održavaju seminari ajahuaske, cijena nije bajna (oko 100e ako se ne varam)...ali se puno stvari nauči...od ceremonije, povijesti, degustacije, itd...
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la oseloth »

Ovo je jako lijepa informacija. Čuo jesam o tome ali teško je doći do neke konkretnije informacije.
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la Gorda »

Trenutno, ako se ne varam, se održava negdje u sisku...treba provjeriti.
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la AFX »

Alkaloid je napisao/la:Ako vas to zanima, a još niste vidjeli imam negdje na kompu fajl sa nexusa od tipa koji je godinama radio s brachystachysom pa je fino usavršio ekstrakciju (rezultat su čisti bijeli kristali). Potražit ću kad budem pri svom stroju da sad ne skidam ponovno.
Mene interesira. Bi li to mogao okaciti negdje online da malo proučim? :thumbsup:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Alkaloid
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 16.09.2010, 14:47
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 28 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la Alkaloid »

AFX je napisao/la:
Alkaloid je napisao/la:Ako vas to zanima, a još niste vidjeli imam negdje na kompu fajl sa nexusa od tipa koji je godinama radio s brachystachysom pa je fino usavršio ekstrakciju (rezultat su čisti bijeli kristali). Potražit ću kad budem pri svom stroju da sad ne skidam ponovno.
Mene interesira. Bi li to mogao okaciti negdje online da malo proučim? :thumbsup:

već sam to probavao okačiti, ali prevelik je file, pm-aj me pa ću ti ga poslati mailom.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la AFX »

Alkaloid je napisao/la:
AFX je napisao/la:
Alkaloid je napisao/la:Ako vas to zanima, a još niste vidjeli imam negdje na kompu fajl sa nexusa od tipa koji je godinama radio s brachystachysom pa je fino usavršio ekstrakciju (rezultat su čisti bijeli kristali). Potražit ću kad budem pri svom stroju da sad ne skidam ponovno.
Mene interesira. Bi li to mogao okaciti negdje online da malo proučim? :thumbsup:

već sam to probavao okačiti, ali prevelik je file, pm-aj me pa ću ti ga poslati mailom.
Ok. :thumbsup:
Zadnja izmjena: AFX, dana/u 09.05.2013, 20:21, ukupno mijenjano 1 put.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la Devil'sChase »

Taman ti 20-i post pa sad mozes pm :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Ayahuasca nabavka?

Post Postao/la AFX »

Hehe..odlično, onda cu ono pobrisati :thumbsup:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori