Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Općenito o ljekovitim biljkama i uzgoju
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la Kadulja »

Neku večer sam požderala pet punih žlica posnog sira s pola glave luka. Grizla sam luk i čudila se kako je sladak. Ujutro mi je bilo zlo.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la Devil'sChase »

@Kadulja, dali još uvijek gledaš na travu da je ista kao i alkohol, ili se nešto promijenilo? :)
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la Kadulja »

Zaboravila sam što sam točno rekla, ali eto nisu isto. Piće i hrana ne idu skupa. S travom je obrnuto.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la Devil'sChase »

Super :) drago mi je :D Zapamtio sam, jednom si davno rekla na forumu da ti je sasvim isto djelovanje trave i alkohola, i ostavila si nas u velikom čudu. No ocito nije vise tako :D bas mi je drago :)
Avatar
Svilaja
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 28.05.2011, 14:03
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la Svilaja »

extranoize je napisao/la:inače dosta pazim na prehranu, ali poslije pljuge padaju svi ideali. onda više nema biranja, pojeo bi i govno samo da ne smrdi, jer vjerojatno bi bilo tako kremasto u ustima. hahaa eto to je po meni negativan učinak huane, iako je tu riječ samo o slabosti mog uma koji u high stanju biva nadjačan od strane osjetila koja žele biti zadovoljena na bilo koji način.
Isti ovaj problem, zato se ostavljam toga do daljnjeg. Inače baš biram šta ću jest, ako pojedem nešto nezdravo mi bude krivo poslje, a dok sam napusen samo jedem i jedem sta god mi padne pod ruku, hladnjak bi počeo grist da ima neki okus! :D
Čudna je ta trava; otvara nove vidike ali istovremeno uzrokuje žestoki pad svijesti.. Barem kod mene, al ne uvjek. A vidici o kojima pričam su mi trenutno otvoreni i kad nema trave, tako da nema smisla pušit. Kad se zatvore cu na nargilu malo... :cheesy:
Tko na jastuku ima vrt služi tome vrtu danju i noću, zelen i bez ičega svoga.
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la oseloth »

To sve ovisi o sorti i tipu.
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la mr. gljiva »

Jedna od pozitivnih učinaka, u ovom slučaju uzgoja iste, jest u činjenici da čak mogu napraviti CUT i otići na hajmo reći nekakvu pauzu bez onih ludih snova gdje se prepušavam vrhunskim šitom i hedovima kao što mi je i prijatelj nedavno potvrdio (sanjao da se prebio šitom u belgiji skupa samnom, još se sjeti da mu je majka rekla da bude na večeri i odjednom mu uleti misao: Kako sam uopće došao do belgije??) :))
Treba stati nakon nekog vremena, osobno od 9mj 2011. najduža pauza je bila valjda 3 dana. Sad kad imam neke micro biljkice mogu i njih čupkati i dimiti,ali to nema smisla. Znam da je to tu, da će biti i da ne paničarim... makar lakše zaspim i ne sanjam takve debilane (skoro i zaboravio kako snovi općenito znaju bit retardirani). I da, ovisi o tome što pušiš i kako je prespojen tvoj mozak jer na nekoga dobra sativa može djelovati nespavanjem pa nakon 2-3 dana budnosti i duvanja pukneš ili ako dereš indiku (zbog koje sam i otišao na pauzu nakon trećeg testiranja, biljka je možda na pola cvjetanja) oko 9 navečer, odeš normalno spavat,ali je sljedeći dan mamurluk najmanje do 3 popodne- usrani balon u glavi i blejaona koja nema smisla :D
Danas teče 2. dan "pauze", imam ispit u ponedjeljak, i tek mi sad mozak može popiti informacije kojima ga punim...inače nula bodova i učenje i život ;)
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la oseloth »

Sa ničim se ne smije pretjerivati. Dva do tri puta tjedno je taman.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la Red »

i ja sam na pauzi nekih tjedan ... nemam pojma, ne brojim. Situacija je takva jbg, nema se, ne može se itd...Priznajem uvijek me ukolje kad idem gledati neki film, onda pomislim da bi zapalila, ali ineče mi ne padne napamet, nije da nedostaje.

I kao što vidite, tu sam, ne mogu spavati pa buljim u neke serije/filmove dok ne puknem i kažem ajmo spavati. (sve nešto pod zadnje do 1 ujutro što je SF za mene jer sam do 23 mrtva) Malo sam se navikla da samo zaspem nakon dima, utonem u san i to je to. mozak mi se razmazio pa sada toga nema, moram se okrenuti na bok i odlučiti da je "kraj" :ymdevil:

A zanimljivo, trebala bi klonut iste sekunde kad dotaknem jastuk, radim pola dana neka sranja, umorim se ko stoka, dođem doma i onda opet druge stvari i kad napokon uđem u krevet ja ko sova, nema umora, nema gašenja...

Sranje, evo sad bi zapalila :P
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
danijel_ravic
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 19.08.2013, 23:49

Re: Marihuana i svi njeni pozitivni učinci

Post Postao/la danijel_ravic »

Za kvalitenom ulje od Rick Simpsona, producte za pravljenje i znanstvene članke povezane sa efektima cannabinoida na stanice tumora, mozete pogledati na website http://www.mediccanna.com
Odgovori