Afrodizijaci

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Afrodizijaci

Post Postao/la Psychonaut »

Ma noge svakako utrnu nakon nekog vremena :delicious:
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Afrodizijaci

Post Postao/la Red »

a kakva su vasa iskustva sa gljivama? :ymsmug:

naime, otkrila sam da vrlo mala doza gljiva + marimahuna daju zbilja divno afrodizijsko djelovanje. ne sada da se razbucas i da ne znas gdje ti je glava, vec ono, lagano ali djelotvorno. kada su ti osjecaji pojacani i senzibilitet izrazen, bez halova itd...

takoder bi se nadovezala na ovo sa mrakom. znate kako uvijek ima neko svijetlo koje vam omogucuje da u biti vidite sto radite, pogotovo ako se naviknete na mrak. no bez vezivanja ociju, puno je efikasnije biti u potpunom mraku ako je to moguce. upravo sam to tada i iskusila. dok je bilo svjetlo vid mi je davao dodatni stimulans, ali nije mi bas koristio, vise mi je "smetao", pa sam ugasila sve zivo. a tada je magija proradila u svom punom svjetlu. fokus je pao samo na slusno i taktilno. u pozadini muzika radi svoje a pod prstima osjecaj koze neusporediv. masta onda radi sto na sat, oci su potpuno iskuljucene, divno u svakom slucaju...

Tool u pozadini, wings for mary 1 i 2, pushit live, right in two, no quarter... auuuuuuu :x imala sam slike kao da sam prozeta sa osobom kojom djelim instiman trenutak, kao da svaki moment i dodir osjecam pet puta jace... neusporedivo iskustvo zbilja. a o orgazmu da ne pricam...

ah te :mushroom:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Afrodizijaci

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

psihodelici - tantricko, bozansko iskustvo neusporedivo sa uobicajenim sexom.... a moze biti i zbilja precudno...tako da oprezno s tim xD :D... A ako se radi o nekom "candy" psihodeliku....hehe, samo naprjed sigurno necete pozaliti :) :) :)... !!!Definitivno ni bez razloga Shulgin hvalio 2c-b ko naj afrodizijak!!!
ketamin - cudan je sex iz treceg lica xD, isplati se probat
stimualansi - mozda dinamicnije i duze traje ali opet nista posebno; makar neki kazu da nakon sexa na methu trjezan sex jednostavno vise nije dovoljan...ovo je BS al svejedno treba probat :ymdevil: .. tuzno, ali ni slucajno meth/yaba jako popularna među prostitutkama :ymdevil:
MDMA - kladim se da je predobro kad se pokrene :/
opijati - a ono ni da ti pokvari raspolozenje xD... mislim da je mozda najbolje da je samo partner na opijatu dok partnerica gusta satima...
N2O - jako zanimljivo iskustvo, prije toga ganja i onda tu i tamo koji balon i zbilja postane intenzivno a pogotovo u kombinaciji sa orgazmom
trava - ko i sa hranom :D

oprezno :thumbsup: ..
Avatar
brusvilis
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 21.08.2012, 11:28
 pohvaljen: 1 put

Re: Afrodizijaci

Post Postao/la brusvilis »

Smeđi secer nerafinirani. Onaj mokri sto se moze kupiti u vecim trgovackim centrima. Nisam ga tamo kupio al sam dobio od majstora iz secerane direktno iz stroja prije izbjeljivanja. Rekao mi je mali od ovog mozes dan i noc. Cura me u to vrijeme stalno pitala jesi ti opet jeo onog tvog secera...To pali sigurno.
Alkohol u malim dozama da malo duzu izdrzljivost u vecim jebiga ak ona sjest nek sjedne meni se nis neda. :D :D :D
Amfetamini to nema nikake veze sa afrodizijakom to je HC po cjelu noc. Odmoris 5 minuta pa do podne. :ymdevil:
Exeri. Na njima sam probao jednom bilo sve super dok u jenom licu nisam vidio svog prijatelja. HOROR nikad vise hvala ljepa. :eeek:
Na LSDu al pred kraj djelovanja. Sva osjetila puta 100. Nenadjebivo. Gljive nisam probao kombinirati sa sexom.
Nego vratiti cu se ja na ovu temu za desetak godina sad nemam potrebe.
A tebi wannabe ne treba nis po ovom pitanju. Sebi si ti i sam dovoljan. :thumbsup:
Ronin

Re: Afrodizijaci

Post Postao/la Ronin »

... Joooooojjj Tongkat ali(Eurycoma longifolia ) ili pasak bumi, bez sumnje!!!...jedina biljka na svjetu koja dokazano podiže nivo testosterona u muškarca u brutalne granice!!! Da dobro ste čuli!!!....super je i za žene al u manjim količinama. Samo originalni proizvodi!!! Jako je skup!!! Ako ga kupujete onda gledajte da bude Extract 1:200... znači extrakcija 200 grama u jedan gram..što je najpontentnije djelovanje na organizam.Također gledajte da je proizvod iz Indonezije(sumatra) jer je dokazano da je indonezijski tongkat ali potentniji od malezijskog,te ima manje sadržaja metala tokom ekstrakcije(vodena ekstrakcija) i imaju bolju obradu istog.
Evo da ispričam priču prijatelj mi je donio to s broda tvrdio je nečeš mi vjerovat al bit češ lud ko konj,jači,veseliji ma sve ono što i ne znate hehehe...i stvarno bolje da vam ne pričam... :D .... :eevil: ..I tako sam malo proučio o tom tongkat ali-u i reko majko mila šta mi je to prika donija..nemojte naručivati preko interneta ako vam je netko na brodu ili putuje u maleziju ili indoneziju nek vam donese, zbog lažnjaka!! ;) ... jedino tako...eto malo ali veliko iskustvo da podjelim s vama.... :D :thumbsup: ....Tongkat ali kapa dolje.... ^:)^ ^:)^ ^:)^
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Afrodizijaci

Post Postao/la sometimes »

na mene uglavnom sve utjece kao afrodizijak od kemije do prirodnih stvari i nemam neku iznimku, kao sta volim vise, sve zavisi od trenutka....

e da, probao sam i vijagru i neki cijalis, taj cijalis drzi cijeli vikend covjece (i zovu ju vikend tableta), mislim nije ono da ti stoji 3 dana ali cim ti djevojka recimo takne koljeno tebi skoci takvom brzinom da se niti ne snadjes i to nisam cijelu popio nego komadic, da i kad svrsis - svrsis intenzivno i mozes odmeh dalje :D

bas sam se nasmijao dok sam procitao sve postove..... :thumbsup:

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
....it didn't make any sense.....
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Afrodizijaci

Post Postao/la Red »

kad već pričamo o afrodizijacima... a jel ima što baš za žene? sve je nešto namjenjeno za trde penise a jel ima nešt za napaljene vulve? :ymdevil: da ti takne lakat a ti se napališ hahaha odmah, bez puno filozofije.

osim marimahune, naravno. meni je to nešto najmilije i uvijek dijeluje :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Afrodizijaci

Post Postao/la Psychonaut »

Ja sam cuo da je kora Clavo Huasca lijane dobra za zene.
Odavno to imam sa nekog smartshopa, i nesto nije bio fantasticno aktivan kad smo probali. Al onda smo skontali da smo ga naopako koristili, odnosno da je tinktura navodno puno bolja od caja. Tako da sam ga pokiselio u alkohol, pa cemo vidjeti nekad kasnije kako djeluje. Javim...
Navodno se par kapi tinkture treba koristiti par dana, i onda efekti pocinju...
Pozivam te da budes moj ucitelj
Ronin

Re: Afrodizijaci

Post Postao/la Ronin »

...a Babin zub kako ga u nas zovu ..ili takozvani Tribulus terrestris raste kod nas u priobalju pa ako neko naiđe nek ga ubere osuši i napravi čaj... ;) samo treba paziti da se samo plodovi uberu i osuše jer ajmo reč ima i toksina u cjeloj biljci ....znači korijen i mali zubići bi bili idealni...kod mene raste ko lud....ima ga posvuda u Dalmaciji

Kao što vidimo tribulus spada u skupinu MAO-A inhibitora:
List of MAOIs (wikipedia)
Herbal Drugs!
Selective MAO-A Inhibitors:
Harmala alkaloids (found in Coffee, Syrian rue, Passion flower, Ayahuasca, Tribulus terrestris and Tobacco,Harmine, Harmaline, Tetrahydroharmine, Harmalol, Harman, Norharman, etc.Resveratrol (found in Japanese knotweed and skin of red grapes)

Serotonin, melatonin, noradrenaline, and adrenaline are mainly broken down by MAO-A.
Privitak/ci
zub
zub
Odgovori