Amazonian - nema snagu

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
Avatar
drimena
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 31.07.2011, 12:42
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Amazonian - nema snagu

Post Postao/la drimena »

Pozdrav ljudi,volio bih da cujem vase misljenje,ja sam malo zbunjen.
Ovako,dobio sam sa FSRE-a Amazonian print.Sve sam to lijepo odradio sa rizinim kolacima i konacno su pocele da izbijaju.Bio je to dobar uzgoj.Prije nekih mjesec dana sam se spremio da ih probam,uzeo sam nesto malo preko 2 grama,medjutim,nista se znacajno nije dogodilo.Mogao bih reci da sam se osjecao lijepo i blago osamuceno ali nije bilo one pocetne euforije kada te samo povuce,onog osjecaja kada zatvoris oci i vidis svakakve teksture kako shibaju,nema one dubine u koju te muzika ponese. @-) Jednostavno,kao da nema snagu.Prije neki dan uzeo sam 4,5 grama i opet isto,mozda malo jace od prosli put ali nikako da preskoci u onu dubinu.Nije to onaj pravi rad koji ti pecurka moze pruziti.
Da li ima veze metoda uzgoja ili nacin susenja,ili je ovaj strain takav? sta vi mislite
Download complete
Avatar
Kimera
rank4
Postovi: 104
Pridružen/a: 17.04.2012, 19:26
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 18 puta

Re: Amazonian - nema snagu

Post Postao/la Kimera »

Ja sam otprilike prije godinu i pol dana uzgojio amazonian strain i bio sam zadovoljan. Uostalom male su razlike u potenciji između streinova sve su to PC gljive ali metoda uzgoja i način sušenja sigurno utječu na potenciju. Možda da opišeš kako si to uradio, jer nešto ne štima, pretpostavljam da na količinu misliš na suhe gljive. Jesi li probao možda i svježe?
slika
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Amazonian - nema snagu

Post Postao/la sometimes »

e ja u biti neznam sta da ti kazem, to je i mene malo zacudilo pri proslom grow-u, mislio sam u biti da thai ne valjaju, ali kao sto si i sam najvjerovatnije vec procitao - strejn nema veze, sta se meni u biti desilo, ta dva puta sta sam ih uzeo i sta nisu radile kako treba ustvari nisu bili "time and settings" uskladjeni, opustio sam se tek kad su mi dragi prijatelji rekli da su ludnica i tako sam i ja ovih dana pogodio "time and settings" i oprale su me kao nikad do sad......

cudna su to bica - to je sve sta mogu reci, uvijek kad nesto ocekujes bude drugacije, ja sam se naucio da ne treba nista ocekivati i treba biti spreman na sve

naravno da ima masu razloga za njihovu potenciju, kolicinu, itd. ali ako u biti se drzis par tih zlatnih pravila mislim da ne mozes ici ispod one neke granice koja je za moje pojmove sasvim dovoljna....

sta se tice nacina uzgoja - meni su bile jace na kejkovima nego na razi,a sta se tice susenja, ako nisu bile izlagane pre velikim temperaturama i direktno na suncu ili sta ti ja znam - trebalo bi i to biti OK, moje mišljenje je da u biti kad ti izrastu i kad ih osusis sve po nekim +/- pravilima da sve zavisi o tebi, kako se osjecas, jesi jeo, jesi pio, jesi umoran, jesi u dobrom drustvu, itd., itd., itd............

to je ono misticno u njima sta ja ne mogu razumijeti i sta im daje tu neku drugaciju ljepotu.....

:sunn:
....it didn't make any sense.....
Avatar
drimena
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 31.07.2011, 12:42
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Amazonian - nema snagu

Post Postao/la drimena »

Ovako,kad je izbio prvi flush drustvo je bilo nestrpljivo pa smo nas 5 pojeli sve to svjeze.Bili smo blago osamuceni,ali nista posebno.Bio sam ubjedjen da nismo uzeli dovoljno jer smo onako napamet podjelili.Nakon toga dao sam dvojici drugara po porciju suvih i ista prica.Tek onda sam ja odradio ono sto sam napisao u prvom postu i nista,znaci od pocetka je meni tu nesto sumnjivo.Moram da navedem da sam dosta puta uzivao u gljivama tako da tu imam malo iskustva sto se tice odabira vremena i mjesta.Stavise,desavalo se da me u bezveznim uslovima puknu bas dobro i bude mi super,totalna magija.
Grow sam radio na rizinim kolacima,izgledale su zdrave,velike i jake.Susio sam ih u sobi na ventilatoru par dana,znaci sve regularno.Uvijek pomislim,iako ne izaberem pravo mjesto ili vrijeme a uzmem nekih 4-5 grama suvih,one ce da me puknu bez obzira na sve a to kod ovih nije slucaj.Sad ne znam da li da pravim jos kejkova od istog printa,ne znam u cemu je problem.
e,i drzao sam ih u frizideru,ne znam ima li to kakve veze
Download complete
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Amazonian - nema snagu

Post Postao/la sometimes »

e....., znate sta bi nam sad dobro doslo, neki mjerac psilocibina, kao sta ima ono cudo za mjerenje alkohola u rakijama...., tko zna kako bi to trebalo izgledati :D

neznam sta da ti kazem, mislim da si sve napravio kako treba, jesu plavkaste gljivice?
....it didn't make any sense.....
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Amazonian - nema snagu

Post Postao/la Mary Jane. »

Neču preduboko da idem u raspravu, ali 4.5g suhih bi te trebalo zavest u takav trip na minimalno 10h da neznaš gdje si i tko si...to što su bile u frižideru nema nikakve veze, suhe se i drže u vakumskoj teglici na niskim temperaturama.
Vjerojatno je kvaka u nečemu drugom, ja sad ne znam kakve su to gljive ali ako kažeš a su bile uredu, mislim ti si ih uzgojio treba da znaš što imaš, ali kakve god bile pola grama suhih bi trebao osjetit, tako kako je tebi bilo na 4g
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
drimena
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 31.07.2011, 12:42
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Amazonian - nema snagu

Post Postao/la drimena »

Hvala na odgovorima ljudi!
Mjerac psilocibina svakako,odma kupujem.Nisam primjetio da su nesto posebno plavkaste,tu i tamo po koja ima malo bruising-a(mislis da to ima neke veze?).Potpuno se slazem s tobom Mary Jane.Ja ih inace uvijek sameljem u prah i tako ih cuvam.Ne znam da li postoji mogucnost da nekako izlape tokom vremena,mada,i to mi se pokazalo kao nebitan faktor u dosta slucajeva(posle 2,3 mjeseca stajanja znale su da me puknu bas dobro).Jedan drugar mi je pomenuo da mozda postoji mogucnost da im je genetika takva da su jednostavno slabe,ne znam sta vi mislite o tome.U svakom slucaju idem dalje,pomalo ih mazit i pazit pa se nadam najboljem :mushroom:
Download complete
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Amazonian - nema snagu

Post Postao/la Mary Jane. »

Ne kužim se baš u genetiku ali nije isključen i taj slučaj.
Sretno, držim fige :thumbsup: ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Odgovori