Što se čita?

Svakog dana, novo otkriće
Odgovori
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la oßliK »

jel mi moze netko preporucit neki dobar krimic s ludim zavrzlamama....jos onak dobro odradjen psiholoski...tak nes :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la Red »

zadnje dobro u tom tonu sto sam citala bio je Josh Bazell: Brži od smrti, lako se cita, nije dosadno, vise tarantinovski, ali napeto!!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la Frenzy »

slika
Treći nastavak iz serijala koji prati inspektora Eberharda Mocka na njegovim slučajevima. Sve u svemu radnja je smještena u 1919-toj godini, umorstvo i zagonetna poruka la la la da ne spoilam priču. Preporučam da nabaviš bilo koju knjigu iz serijala.

EDIT:
Ja se ispričavam na svojoj brzopletosti. Ovaj cover koji je gore je prvi nastavak smješten u 1950-tu u umobolnici, jer ja imam doma Phantoms in Breslau koji je druga knjiga pa sam zbrčkao. Sve u svemu nabavi bilo koju nećeš fulat :)
Zadnja izmjena: Frenzy, dana/u 15.01.2012, 17:55, ukupno mijenjano 2 puta.
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la oßliK »

zahvaljujem :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la Red »

od kada ne radim ne nalazim moment da čitam knjige, bezveze. kada sam doma ne mogu se skoncentrirati, em te netko zove malo malo, em pas baulja, em mačke skaču po kuhinji, pa se diži pa urlaj, pa čekaj vamo pa tamo..uglavnom kuća mi nije baš pogodno mjesto za čitanje u miru. tako da jako dugo nisam sjela pročitati nešto, ono što i čitam je sve nešto napola kad mi zatreba informacija, a pretežno sada listam knjige o biljkama i uzgoju :ymdevil:

evo zadnje što sam dobila za čitanje, tj više za prelistat, nisam nešto napaljena na ove stvari ali uvijek volim o svemu pročitati koji redak. Ovdje zbilja ima svašta!

slika

Žak La Maja - Medicina stanovanja - Kako otkriti i neutralisati štetna zračenja u stanu
Razmatranje francuskog filozofa i jogija o opasnim i poželjnim mestima u stanovanju te kako ih prepoznat.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la dr.manijak »

slika

Nije losa, daje volju i veru coveku da moze ako hoce i da ne postoji poraz dok nije prihvacen kao takav.
Preporuke :thumbsup:
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Ronin

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la Ronin »

....super stvar
Privitak/ci
013130.jpg
013130.jpg (28.81 KiB) Pogledano 1794 puta.
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la Red Weed »

Eto od nedavno radim u knjiznici...
Zaglibio sam na nekim policama... ufff...

slika

slika
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Ronin

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la Ronin »

Obožavam knjižnice,knjige i taj ambient...Red Weed ..čuvaj taj skromni posao.
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Sto se čita ?

Post Postao/la Red Weed »

Rado bih ga cuvao... ali godinu dana,1600 kuna i to je to ;) do onda svijet psihologije i istrazivanja po mracnim kutevima polica, jeah....

EDIT: evo ovo procitah u zadnje vrijeme... posto sam se zainteresirao za moralni kodeks samuraja... ufff koja dobra knjizica....

slika
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Odgovori