Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Mary Jane. »

Nervoza dolazi sama od sebe, najčešće kad nešto čekam a nikad dočekat, kad nemam za pljugu a baš bi mogao zapalit, obično neke sitnice i glupe stvari...
Što te oraspoloži kad si u qurcu?
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

Oraspolozi me ili kvalitetan razgovor sa dragom osobom, ili tearpija sama sa sobom- dobar film + dobra pljuga= relaksacija i kontemplacija.

jel lako oprastate? jel znate oprastati i dal neke stvari ne mozete oprostiti? :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Psychonaut »

Mislim da lako oprastam, ali vjerovatno bi se naslo i nesto sto bi bilo tesko za oprostiti. Ali primjeri mi trenutno ne padaju na pamet :)

Da li vas drustvo/prisustvo drugih ljudi dugorocno odmara ili zamara? Odnosno, jeste li ekstrovertni ili introvertni?
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

umara me, sto je cinjenica. koliko god da to mozda ruzno zvuci, opet ne mjenja nista jer je to tako. Kao da mi se enrgija prazni i meni u jednom trenu treba odmak od ljudi, moram biti sama da se vratim na normalu. to sam primjetila davnih dana ali sam cesto i ignorirala pa bi patila bezveze, nisam shvacala sto se desava. Kada sam prihvatila da je to kod mene jednostavno tako... sada znam sto se desava... pa se jednostavno maknem/ povucem po potrebi.

Kad ste bili mali, koje su bile vase najdraze igre ili igracka? :sunn:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Zeleni Palac »

E ovo je pitanje za mene lol
Kad sam bio mali igrao sam se najvise u dvoristu. Stari nam napravio ljuljacke, klackalicu, pjescanik pa su svi klinci kod nas dolazili. Inace od standardnih igracaka oduvjek sam bio fanatik za lego kockama, ali sam obicno imao nekaj malo toga. Zato je frend ima ogromnu punu kutiju pa sam kod njega dolazio po fix :D

Jesi li organizirana osoba ili uzivas u kreativnom kaosu?
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Frenzy »

Organiziran sam u toj mjeri da ako negdje moram ić rano ujutro navečer pripremim stvari tak da imam pol sata više spavanja ujutro i kad učim i to bi otprilike bilo to. Obični provedem jedan dio dana tražeć nešto jer se ne mogu sjetit di sam stavio, najčešće mobitel i cigarete :D .

Na koji bi koncert trenutno najviše željeli otići?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la kontaminacija »

na woodstock :) opet ;) ajd dobro- to je bilo i neće više biti.
hmm .. ako bi mogao birati- otišao bi na jelenu rozgu u kazalište :x :x to je sigurno glazbeni spektakl B-) B-)

da se razumjemo, rozgi nikad nebi dopustio da pjeva u kazalištu :cheesy: u kazalištu je čak i fućkanje zabranjeno :D :D :D

iskreno- sad, trenutno sad bi otišao na neki gospel gdje bi se ritao i gibao. a i sad je to vrijeme godišta ;) :p

kad ste zadnji put slagali sami sebi nešto ?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

jucer, kada sam bila sigurna da cu nastaviti radit ono na cemu sam radila iako sam zapalila. e pa :P zavrsila sam na filmu :ymdevil: cesto se lazemo, zar nije to strasno, pa se zapitas, jel ja radim za sebe ili protiv sebe :D

jel vas savjest puno pece? tj jel postoje stvari koje su jos uvijek nesredene a vuku se iz davne proslosti?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Frenzy
rank6
Postovi: 224
Pridružen/a: 21.03.2010, 16:57
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Frenzy »

Nisam čovjek koji voli ostavljati konce da se pre dugo vuku tako da bih rekao da ne baš. Peče me savjest zbog nekih stvari koje ne mogu oprostiti sam sebi, pod time mislim na ljude koje sam povrijedio nekim svojim postupcima a definitivno nisam trebao pa se i dan danas nadam da ćemo nekako cijele te situacije uspijeti izgladit. Ne mislim naravno same od sebe, nego da ćemo shvatiti da smo ljudi i da je ljudski griješiti :)

Kad smo već kod grešaka, koja je najveća koju ste napravili?
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Mary Jane. »

največa pogreška mi je što sam pustio da mi cura ode pred očima, davno je to bilo a sad mi je i dan danas žao...druga stvar žao mi je što sam prestao skejtat, to je bila ljubav veća nego prema roditeljima, ali eto vrijeme se mjenja ljudi se mjenjaju, jednostavno odrasteš i sve se promjeni, ne možeš tu ništa, tako mora bit...ima još svega ali ovo bi bilo ono zbog čega mi je najviše žao... i da još jedna stvar žao mi je što sam se rodio u Hrvatskoj, žao mi je što su ljudi prokleti i gledaju samo svoju guzicu, žao mi je što me se tretira kao junkie jer konzumiram Cannabis, i što je sve tako sjebano u ovoj državi, legalizuj DOP pa će Jaca valjda prepoznati razliku između lakih i teških droga...
Koja ti je neostvarena želja? Kad bi ti netko mogao ostvarit jednu želju koja bi to bila?
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Odgovori