❀ The Majka Novosti ❀

Novosti i obavijesti
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

fak yea :sunn:
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Svaki forumaš je dobio 50MB diskovnog prostora za privitke, sada možete tu forumsku opciju koristiti kao SSL image hosting za svoje slike koje želite staviti na majku. To je prvenstveno za dnevnike growanja, za one koje pere paranoja oko sigurnosti, sad mislim da nema više slabe karike u tom nekom osnovnom vidu sudjelovanja na forumu, jer mislim da su slike dosta potrebne. Dobra stvar je i to da slike neće nikad nestati dok ih sami ne obrišete. Slobodno nastavite koristiti svoje omiljene image hosting servise. Koristite ovo pametno i samo ako vam baš treba, prostora nije previše ali je dovoljno.
Ako uočite kakvu grešku molim prijavite. Ako nekome nije nešto jasno pitaj.

UPUTE:

Ispod prostora za upis posta pokraj taba opcije nalazi se tab "Dodavanje privit(a)ka"
ScreenShot001.png
ScreenShot001.png (11.53 KiB) Pogledano 3364 puta.
Klikni na "Choose File" i odaberi fajl
ScreenShot002.png
ScreenShot002.png (10.67 KiB) Pogledano 3364 puta.
klikni na gumb "Dodaj datoteku"
ScreenShot003.png
ScreenShot003.png (10.41 KiB) Pogledano 3364 puta.
Uploadana slika će se pojaviti iznad taba za upload, klikni na "Umetni" kod imena slike
ScreenShot004.png
ScreenShot004.png (8.69 KiB) Pogledano 3364 puta.
► Prikaži “Spoiler”
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la dr.manijak »

Evo ga problem, nece da mi ubaci sliku.


The image must be at least 0 pixels wide, 0 pixels high and at most 670 pixels wide and 5000 pixels high. The submitted image is 1600 pixels wide and 1200 pixels high.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Piše ti u čemu je problem, nije na forumu nego je tvoja slika prevelika, stavio sam sad max 1000px width. Morat ćeš se potrudit smanjit ju s nekim programom.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Red »

TheMajka forum i neaktivni članovi :-?

Obavještavamo vas da The Majka forum radi zimsko čišćenje foruma. Što to znači?

Prelistali smo listu naših članova i primjetili da Vas ima jakoooo punuuuno NEaktivnih (oko 250 članova).
Odlučili smo postaviti limit, Ožujak 2011, i obavijestiti sve one koji se tokom i nakon tog mjeseca nisu logirali na forum.

Naš se forum u zadnjih godinu dana obogatio novim temama i diskusijama, možda bi bilo dobro da se ulogirate i uvjerite sami.

Ako se u roku od 10 dana (nakon što primite naš mejl) ne logirate na forum pretpostavit ćemo da vas TheMajka forum više ne zanima i vaš profil će biti izbrisan. U slučaju da se ikada poželite ponovo registrirat, uvijek to možete napravit.

Moguća je i pogreška, pa svi oni kojima mejl nije namjenjen neka ga ignoriraju.

The Majka Crew :)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la pecurko »

Mislim da je pravo mesto da se izvinim sto me nema neko vreme, posao, novi stan i razne druge gluposti. Nemam vremena ni da se obrijem,kosa do pola leđa a masnaaaaa.

Volim Vas sve, pozz :cheesy:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Red »

ma bitno da si ziv :thumbsup: neka sve sjedne na svoje mjesto...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Red »

Beyond je nam je opet neke sitnice postimao i namjestio. ako pogledate desno ispod vaseg avatara vise nema lokacije, datum registriranja je skracen i sada ostali clanovi mogu jasnije vidjet koliko zahvala je clan dobio :x

takoder vidite i google analizu posjeta sajta kojim se nadamo privuci paznju mozda nekih buducih sponzora.

takoder vidite da skupljamo lovu kako bi platili troskove vodenja foruma i sve ostalo sto ide sa time.

Mislim da nema osobe tamo vani koja nije imala neke koristi od ovog foruma. sto zbog kolicine informacija koje nudi, sto zbog brze pomoci oko upita kod uzgoja, sto oko urednog i konstantnog updejtanja i sredivanja sa tehnicke strane.
Mislim da zasluzujemo vasu podrsku!

znam da neki jednostavno dodu, pitaj nesto dobiju odgovor i nestanu, neki samo citaju u pozadini i ne ostave ni traga dok su neki vjerni forumu iz dana u dan.

takoder znam da je mozda problem za vecinu to sto nemaju paypal, majica ih ne zanima, a kako onda da i pomognu? Ne znam na koji nacin da sredimo da svi mogu sudjelovat, osobne bankovne racune nitko ne zeli javno objavljivat niti osobne adrese, pa sada ne znam jel postoji mozda neka druga shema? :-?

Hvala svima na feedbacku :ymhug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Zeleni Palac »

Neko sam vrijeme vec na ovom forumu. Nisam se, istina bog, nekaj prevec ispisao, nakupio postova il ne znam kaj, ali moram priznat da sam dosta toga naucio i otkrio sto me zanimalo. Tek sam prije par dana aktivirao paypal pa bi mogao napokon i donirat nekaj. :D Neka forum pozivi sto duze...
Sto se prijedloga tice, mislim da nebi bilo lose "otvoriti" ducan. Majce vec imamo. Zasto nebi ubacili jos neki artikl tipa narukvice, privcjesci i slicne pizdarije kakve su se nudili na nagradnoj igri pa stavit na prodaju. Mozda s vremena na vrijeme napravit neku aukciju di svatko moze ponudit neki svoj predmet pa novce ili dio novaca donira....
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❀ The Majka Novosti ❀

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Odgovori