kejkovi prvi put

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la Mary Jane. »

Ja bi isto to ostavio još neko vrijeme pogotova ova zadnja - treća je mogla komotno još malo da ostane, prvi flush ti je uvjek sitnijeg uroda dok kasnije će biti sve veče i deblje, a to što trenutno imaš nebih rekao da je dovoljno za dobar trip, sve zavisi, prvo ih testiraj kakve su i koliko je jako i kako djeluje na tebe pa onda si sam odredi dozu, ne slušaj okolo što je netko pojeo takvih 10, tebi je možda i tih 3 dovoljno, prvo test i onda pojačavaj polagano i uživaj B-) sretno :D :thumbsup:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
In The Clouds
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 08.08.2011, 13:23
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la In The Clouds »

Da, istina. Pojedi malo, pa ako ti nije dovoljno, postupno pojacavaj dozu.
To ti ne moze unistiti trip. :mushroom:
Life is good...
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la dr.manijak »

Daj bre narkozo sto ih ubra pre vremena da si sacekao jos do jutra bile bi 2x vece, a mogao bi i print da uzmes.
Ovako si samo zbog nestrpljenja zeznuo stvar.
Dobro ne bas zeznuo ali bila bi veca kolicina.
In The Clouds je napisao/la:Da, istina. Pojedi malo, pa ako ti nije dovoljno, postupno pojacavaj dozu.
To ti ne moze unistiti trip. :mushroom:
Nemoj da pojedes malo pa postepeno da pojacavas, ako to radis samo nastavlja da te vozi kao svaka droga.
Uzmi sebi neku dozu 20/25gr svezih i uzivaj.

Ja sam par puta uzeo celu dozu i hteo sam veci LVL pa sam nakon par sati jeo vece kolicine ali nije mi pojacalo trip vec samo produzilo rad koji jo da tada bio.


Da i tih 3 ti nisu dovoljne za nikakav trip pa makar nista ne jeo 5 dana i pojeo kilo kaka-a. :D

Strpljenje prijatelju strpljenje, ako si mogao da sterilizujes da cekas da se pojavi micelj da sredis budj da sacekas da pinaju mogao si i da sacekas da se otvori klobuk par sati jos.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la Horos »

slika

Uploaded with ImageShack.us
drugari evo i mojih prvih printova. nadam se da nisu losi.
sinoc sam pojeo svoj prvi flush, imalo je 1,8g suvih. u pocetku je krenulo da me vozi na los trip, pogotovu jer sam imao prvi put bas pakleno iskustvo. ali sam sad znao sta da ocekujem, i manja je bila doza, i uspeo sam da preokrenem tok. nije bilo lose, solidan 3 stepen. jos sam pod fles backovima, kada pododjem bice trip report.
i jos jedna fina vest. krenulo je pinanje na kejsingu kokos verm, sa razi. nadam se da ce biti dobar rezultat. javljam uskoro kako napreduje.
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la Horos »

slika

Uploaded with ImageShack.us
krenule su da rastu na razi. zapazio sam da mnogo drugacije izgledaju nego ove na propalom kejku. verovatno vise hranjivih tvari i boljih. nego imam jedan problem. sje...o sam grejac. nesto sam petljao sa njim, vadio ga napolje on se ugrejao jako i ja mamlaz ga vratio u vodu. bilo je samo cak i gotovo. sta da radim. nocu bude temperatura 19c po ovim toplim danima
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la Horos »

prokleta trihoderma. napala mi je jos jedan kejsing. odmah kada sam uocio prve tragove izbacio sam ga napolje da se ne bi pustila spore
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la Horos »

slika

Uploaded with ImageShack.us
slika

Uploaded with ImageShack.us
slika

Uploaded with ImageShack.us

konacno rezultati.konacno je trud urodio plodom. nemam vagicu kod sebe da ih premerim ali sam prezadovoljan kolicinom. jor par velikih je na printanju, i ima malo sitnijih, nisu fotogenicne pa ih nisam slikao :-))
dajte neki komentar, valja li cemu ovo moje voce
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la Red »

valja kako da ne, cestitke :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la 314 »

vou, ti se Horos ne šališ :ymdevil:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: kejkovi prvi put

Post Postao/la Horos »

slika

Uploaded with ImageShack.us
hehe nema sale, blizi se zima, treba se obezbediti.
Odgovori