migrene, cluster headache i psy

Njegujte svoje tijelo i duh u skladu sa prirodom
Odgovori
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

migrene, cluster headache i psy

Post Postao/la CAM »

Znači svi smo upoznati s migrenama neki je nisu doživili neki jesu , oni koji jesu znaju izraz patiti bez lijeka, no danas postoji razuman broj lijekova iz spektra analgetika i tretmana kisikom, ja imam migrene možda jedanput godišnje. I eto epizoda migrene je bila nedavno, nije pomagalo niti hladno tuširanje, niti tromadol onda sam se sjeti pobogu na jako raširena istraživanja u upotrebi psy u tretmanu i prevenciji migrena. ( google it for your self) , znači poanta je pogoditi svoju dozu, ja sam uzeo samo jedan oveći klobuk sasušeni, kompletno migrena je bila eliminirana za pola sata, ono što ljekovi nisu mogli znači učiniti no i nemam novaca kupit si tekući kisik i masku i šlepat to sa menom. Sad ako imate ikakvih iskustava da podjelite sa stalim članovima i možda svijetom :bigsmilee:

slika
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: migrene, cluster headache i psy

Post Postao/la Red »

vidis, zanimljivo. mene migrene znaju satrati jednom u par mjeseci. ok, to nije u rangu cluster headache, ali je opako kada me ufati jer me drzi cijeli dan i zbilja rijetko da mi sto pomogne. a tablete mi se zbilja gadi gutati. ovo cu pokusat sljedeci put :thumbsup:

kad smo vec kod cluster headache, sjecam se ovog novog LSD dokumentarca, vjerujem da sam ga okacila pod tu temu. upravo tamo govore o LSDu kao lijeku za takve probleme. zanimljivo je da su imali odlicne rezultate. samo treba napomenuti da je lsd za tu svrhu modificiran lagano, samo toliko da nema halucinogeno djelovanje. posto ono sa kisikom bas i nema djelovanje, vec samo ublazava stvar, ljudi neizmjerno pate, medutim sa lsdem su imali odlicne rezultate. zanimljivo, pogledajte.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: migrene, cluster headache i psy

Post Postao/la CAM »

evo malo dodatka Lsd je tu u rangu s psy
glavobolje 1.jpg
slika
slika
slika
slika

pogledajte u tablici recividited u postotcima...pogledajte podatke... :ymhug: ma za izljubit... znam da sam čitao publikacije ali nisam se nikad sjetio uzet nešto za migrene,sad su bile gljive pri ruci pa eto igrom subine, važno je napomenuti ne u dozama kao za trip nego u jako jako malim, psy i LSD imaju vrlo jaki učinak, kad sam uzeo nisam osjetio ništa drugo nego kao da je motorna pila uklonjena iz lubanje, oni koji imaju glavobolje i migrene znaju kakav je osjećaj....
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: migrene, cluster headache i psy

Post Postao/la Fig »

veoma interesantno, sjećam se da sam već negdje čuo/pročitao/vidio nešto o tome...

sjećam se da sam imao jedan period opake glavobolje mjesec dana, i to po ljeti negdje u osnovnoj školi. jaka oštra ubodna bol (nikad više nisam osjetio takvu).. ništa je nije moglo spriječit. na kraju ljeta se sama povukla, nijedan doktor nije otkrio što je bio uzrok. nikakav meningitis jer mi je svjetlo odgovaralo, nikakve ostale nuspojave, samo ogromna glavobolja koja mi nije dala živjet po danu a niti spavat po noći... bilo je zastrašujuće, na kraju se samo od sebe povuklo #:-S

inače, od onda sam imao samo kratkotrajuće glavobolje tupe pulsirajuće boli pri naglim promjenama vremena koje su prestajale sa odspavljivanjem... i sad me često zna lupit glavobolja tu i tamo (u zadnje vrijeme me lupa nešto češće), zbog objašnjivih razloga (nagla promjena vremena, manjak hrane, iscrpljenost, sunčevi udari), a nekad i ne nađem razlog.
ako se dovoljno skoncentriram i zatvorim oči mogu utišat bol te je nema dok sam god skoncentriran na nju.. tada mi je dobro zapalit i ić odspavat jer kad zapalim glavobolja polako odmiče i prestaje, ali kako odmiče utjecaj vutre, glavobolja se postepeno povećava i vraća u prvobitno stanje... veoma fascinantan osjećaj, kao da galopira.. tako da definitivno moram odspavat. kod takvih sam situacija prestao pit tablete, a i većina njih nije baš djelovala.

nisam nikad probao nešto takvo, kombinirajući glavobolju sa nekim psihodelikom. sjećam se da sam samo jednom bio prehlađen na gljivicama, te da mi je sama prehlada nestala za vrijeme "putovanja".. ali se kasnije povratila u svom punom jeku kad sam se vratio "ovdje".. isto ko ovo sa vutrom i glavoboljom :|
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: migrene, cluster headache i psy

Post Postao/la Red »

vec sam negdje stavila dokumentarac ali neka bude i ovdje posto je vezano uz temu.
Bacite oko, dokumentarac nije los, o ovom sto Cam spominje mozete pogledat od 10:20 min

http://www.youtube.com/watch?v=IJrRBWbtJZ0
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: migrene, cluster headache i psy

Post Postao/la Chegi »

Verujem da gljive/lsd imaju visoka lekovita svojstva za migrenu.Nasledno sam povukao probleme sa migrenom i imao sam mnogooo zeznut period,svakih nedelju dana sam dobijao migrenu od jutra pa sve do kasno uvece a bol je bio neizdrziv pracen povracanjem(veoma cudna stvar koju sam zapazio je da kada se previse naprezem dok povracam,toliko da osetim pritisak u glavi kao da mi se sva krv izlila u glavu bol se DRASTICNO smanji na neko kratko vreme,dovoljno da mozete da zaspite ;) )...kada sam poceo da konzumiram canabis ODJEDNOM su mi prestale Redovne migrene(Nikada jos nisam probao pod migrenom da konzumiram,nisam imao prilike a zanima me sta bi se desilo :-? ).
Verujem da je sa gljivama i LSDom mnoooogo efiksanije uklanjanje migrene,probacu na sebi kada dobijem migrenu pa ako bude efekta a 100% sam ubedjen da hoce onda cu potvrditi ovde i dati majci koju gljivicu kada se pozali na migrenu :D :mushroom:
Avatar
brusvilis
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 21.08.2012, 11:28
 pohvaljen: 1 put

Re: migrene, cluster headache i psy

Post Postao/la brusvilis »

Imam migrene dosta cesto. Tablete ne pomazu. Tramal ili dva , par zaldiara, onih neofena brufena i tih dumina sam se nagutao na kutije.Cak ni u kombinaciji sa nekim za zivce da me uslagiraju ko konja da ni ruke ne osjetim.Jednom sam probao zapaliti i nista nije pomoglo. Sad se vise ne patim. Cim krene ja na hitnu. Šprica igla u dupe ili u venu i to je to. Idem kuci pjevajuci nakon muke. Osim ako malo ne ostanem na infuziji.
E sad vidite koliko ljudi mene isprocesuira i na meni zaradi placu poslje jedne moje migrene. Pa gljive kao ljek moze napraviti svatko pa su zato i ilegalne. Farmaceutska industrija, čudo jedno.
Avatar
tea
rank3
Postovi: 62
Pridružen/a: 27.07.2012, 13:27
 pohvaljen: 11 puta

Re: migrene, cluster headache i psy

Post Postao/la tea »

Sjećam se kad sam bila na festivalu, kroz pet dana toliko sam se iscrpila da me glava nepodnošljivo boljela (čak mislim da je lsd potpomogo tome), zadnju sam večer pojela gljive (ekvador, uzgajane na kristalima, čudo od gljiva).. ja sam se ujutro osjećala nikad bolje, mene su te gljive doslovno preporodile, jer nemoguće je da me nakon 5 dana teške glavobolje odjednom sve prestalo boljeti, osim što su mi ispričale prekrasnu priču još su me i izliječile.... :)
We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: migrene, cluster headache i psy

Post Postao/la Red »

tea je napisao/la:... uzgajane na kristalima...
mene ovo zanima! :D objašnjenje :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori