Vaše najdraže serije

Što ste zadnje dobro gledali a želite sa drugima podijeliti...
Odgovori
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la dr.manijak »

Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Malbasha »

Avatar
Kzfn
rank3
Postovi: 76
Pridružen/a: 11.03.2011, 21:11
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Kzfn »

Sad sam se sjetio koliko sam obožavao Scrubs. Pogledao sam ove ranije sezone bezbroj puta, pred kraj su sjebali, a na samom kraju praktički nije bilo glavnih likova.
Sad isto rade u Officeu, koji je po meni bolji u američkoj varijanti, valjda zato što sam ga prije i duže gledao.
Je li netko gledao nove epizode bez Stevea Carella? Nisam gledao otkad je Michael otišao, ionako im je kvaliteta pala u zadnje vrijeme.
Inače je britanski prilično dobar, neki se kunu u njega i Rickyja Gervaisa, koji je opet genij svoje vrste.
Bio je odličan kao glumac u Officeu i Statistima, mislim da je i tvorac oboje. Stand-up mu je isto prilično dobar.
Californication sam gledao prvu sezonu i bila je odlična, prijatelj me smara da pogledam i ostatak, valja i hoću.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Red »

i ja sam bila luda za scrubsima, ali mi je nakon 4-5 sezone pocelo biti malo dosadno, kao i weeds, kao i breaking bad, kao i sve sto useru kada traje duze nego sto treba i razvuku u nedogled.

ja sam sada napaljena na game of thrones i u tome uzivam :x
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Ninti »

Moram se i ja javiti kad se priča o seriji Game of thrones , odlična :thumbsup: , iako američka, hrpe seksa i nasilja, al dobro upakirano to sve, plijeni pažnju. Najbolji lik je definitivno patuljak :)
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Red »

nije serija ali je Tv show

30 Days- Morgan Spurlock (super size me)
slika
An unscripted, documentary-style program where an individual is inserted into a lifestyle that is completely different from his or her upbringing, beliefs, religion or profession for 30 days.

pogledala sam par komada iz prve sezone, i meni se dopalo! kada vidite kako se ljudi ponasaju kada su 30 dana "osudeni" na totalno suprotan nacin zivljenja... vege sa mesojedima, gej sa zadrtim krscanom, musliman sa amerikancem itd...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Aquanux »

Big Bang Theory

slika

Prva sezona je malo troma i meni se nije svidela, sve posle je odlicno!
Sad mi zao sto sam sve vec odgledao, ali dobro, izlaze nove epizode svake nedelje...
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la CAM »

peeeeeeeeeeeeenny je zakon , zajedno s sheldonom , ja bi sviju drugih izbacio iz serije jer su dosadni, kasnije dolazi shamie :lovee: =))
Avatar
Kzfn
rank3
Postovi: 76
Pridružen/a: 11.03.2011, 21:11
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la Kzfn »

Sheldon je najveći car, ostali su tu tek zbog radnje.
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Vaše najdraže serije

Post Postao/la 314 »

trenutačno mi je najdraža "breaking bad" i baš sam jučer pogledao zadnju seriju u 4. sezoni.....dal ima dalje, pitam se? jer je tu bio kraj svemu....

na dan sam ih pogledao po tri komada....super je! :thumbsup:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Odgovori