Jtrax prvi grow

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la jtrax »

do sad se jos to zeleno nije pojavilo.. kompletan drugi flush je gotov i sad neznam dal da bacim sve ili ne...dal da riskiram dalje i probam 3. flush?
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la jtrax »

2 flush jednog drugog grow-a...

http://imageshack.us/f/801/img0959to.jpg/
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la Red »

:ymapplause: morala sam komentirat, predivno!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la jtrax »

hvala red ;) ....to ej bilo ujutro i evo finito

http://imageshack.us/f/718/img0966tt.jpg/

najbolji fl do sad.. 170g svjezih
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la dr.manijak »

Ooooopa jtrax, nema zajebavanja sa tobom ti si sada sto bi se reklo PRO.
Lepe gljive jos lepsa berba. Svaka cast!
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la Malbasha »

stvarno lijepo izgledaju, šuma cijela :ymdevil:
neznam zasto svi ne uzmu ovako vece posude, prepostavljam da je ovo oko 20cm posuda, da ima više površine, više hrane, veci urod, više flusheva...valjda ovaj zakljucak stoji?
ako se dobro sjecam Manijače ti imaš one nano tećice :bigsmilee: veličine duvana ipo, nekako mi je to malo, stane taman 5-6 gljiva, al dobro bile su velike i sve (valjda radi govna, jer na kokosu su bile malecke) ako imam prostora u boxu uvijek bi išao na sta veću posudu.
planirao sam iduće napravit bez posude, direkt supstrat u box, a po duzini box je veći od pola metra :rolleyes: i mozda dvije tegle zrnja stavit. jos ću razmislit i posavjetovat se.

jtrax ovo je samo kokos i verm jel da?
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la jtrax »

dr.manijak je napisao/la:oooopa jtrax, nema zajebavanja sa tobom ti si sada sto bi se reklo PRO.
Lepe gljive jos lepsa berba. Svaka cast!
hvala ti manijače.. drago mi je da sam malo prokuzio tu igru :)



dr.manijak je napisao/la:stvarno lijepo izgledaju, šuma cijela :ymdevil:
neznam zasto svi ne uzmu ovako vece posude, prepostavljam da je ovo oko 20cm posuda, da ima više površine, više hrane, veci urod, više flusheva...valjda ovaj zakljucak stoji?

još je i veča od 20 cm..jedno 30 čak.. puno bolji rezultati na vecoj površini.. ja sam isto razmisljao da stavim preko cjelog box-a... ali jos experimentiram sa nekim stvarima pa sam razdvojio neke.

to je samo verm i kukuruz+raž.. stavim danas slike na kokosu..oooogromne su tamo.. oko 20 cm duge i 3-4 debele... najvece ikad.. ali jako ih je malo zbog mojih greska koje sam napokon prokuzio... smatram da kokos daje odlične rezultate...ali... i verm moze posluziti sasvim solidno.. i vise od toga.. drugi flush je počeo isti dan kad sam dunkao.
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la jtrax »

evo da neki update napisem... 4 flush je trenutno prosao.. oko 100g sviježih. malo ih je ali su velike i debele.. to je jos uvijek onaj stari grow sa vermom i kukuruzom. zapoceo sam sad ponovo grow sa coco-coirom jer prosli put je doslo do kontaminacije pa sam sve bacio. kontaminacija je garantirano dosla iz kokosa jer nije bilo dovoljno samo kuhati itd.. ovog puta sam namakao kokos i kasnije jos sterilizirao da budem siguran. u roku 2 dana je bila potpuna kolonizacija kukuruza i kokosa pa sam stavio na zrak.preko tanki sloj verma tek toliko.. pinova je puno puno i počinju vec šibati van. sad kad usporedim rezultate konacne onda stajem lagano .. dosta mi je za neko vrijeme da prigriznem .. dodam slike kroz dan! poslao sam desetak printova na fsre adresu ali sumnjam da su dosli.. pod strain listom na site-u je jos uvijek naziv precrtan pa mislim da nije sretno stiglo.na papiru unutra sam napisao greetings from themajka.com... sad budem koji dan ponovo poslao pa se nadam da stigne i da vratim uslugu..
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la HypnoToad »

jtrax je napisao/la:kontaminacija je garantirano dosla iz kokosa jer nije bilo dovoljno samo kuhati itd..
A ja ti garantiram da nije.
Coco coir je dovoljno samo ekspandirati kipućom vodom oko sat vremena, niti jedna spora plijesni neće preživjet (umiru na 65*C za 30 minuta).
I kao drugo spore plijesni nemogu uopće germinirati na coco coiru. Ako se kontaminira, znači da je već razvijena plijesan bila negdje skrivena.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Jtrax prvi grow

Post Postao/la jtrax »

aha..kuzim..moguce :)..pročitao sam to prije vec negdje ali tnx svjedno
Odgovori