Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Sve ono što nam može skrenuti misli od sumorne svakodnevnice...
Odgovori
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la xarabas »

Uvijek nekako drzim da sam na ovom svijetu s namjerom da ljudima nekad nabacim kroz svoje postupke i akcije da se nekad jednostavno treba u zivotu opustiti i ne brinuti previse, volim misliti da se dio mog mira na kojem svakodnevno radim prenosi i na druge :)

Kad ste se zadnji put isplakali al onako bas posteno?
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Fig »

nemam pojma kad je to bilo onako pošteno, kako kažeš.. ali znam da sam pred kraj prošlog ljeta lio suze zbog nečeg, i to sam se fino isplakao :YMSIGH: ... sve se nekako bilo nakupilo i nagomilalo, puko sam tu večer, svašta se nebitnog motalo glavom.. šta ćeš... dešava se

jeste li se ikad do sada našli u nekoj životnoj situaciji da ste razmišljali o samoubojstvu?
Avatar
Aquanux
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 26.02.2011, 20:55
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Aquanux »

Ukoliko ne racunam teen dane i fazu kroz koju verujem vecina nas prolazi onda da, doduse jednom.
Bio sam bas u nekoj bzvz situaciji ali sam samo razmisljao, ne bih imao petlju da to uradim :D

Omiljeno sazvezdje/zvezda? :)
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Avatar
djek_D_ripper
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 16.04.2011, 13:37
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la djek_D_ripper »

hm... nije baš moje područje, ne kužim se baš...al' ajde biram orion jer mi ima kul ime, a i jedan je od tih par koje znam nabrojati :D...

kad vam je zadnji put bilo baš onako neugodno, da ste se pošteno obrukali? :bigsmilee:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

tesko pitanje, zbilja..posto mi je rijetko toliko neugodno da me sram. ne vidim gafove kao nesto cega bi se sramila, pa se sama sebi nasmijem a i sa drugima na svoj racun...
ali zadnji put kada mi je bilo neugodno, jeste kada sam popila neko pivo i isla sa psom prosetat. toliko me stisnulo da sam morala stati sa strane i popisat se. medutim neko djete je odjednom iz sume izronilo i ja sam se kao fol digla i time zapisala ljetnu haljinu koju sam imala na sebi. Nonsalantno krenula dalje dok je klinac gledao u moju popisanu guzicu =)) opet nista strasno, ali eto...

1 maj, kako ste ga proveli? slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

Red je napisao/la:Medutim neko djete je odjednom iz sume izronilo i ja sam se kao fol digla i time zapisala ljetnu haljinu koju sam imala na sebi. Nonsalantno krenula dalje dok je klinac gledao u moju popisanu guzicu =)) opet nista strasno, ali eto...
Hahhahahahah sad me podseti na jedan bruka dobar film, moglo je biti i gore. :ymdevil:
http://www.youtube.com/watch?v=ikNvw7yYG9o
Za nercike 0:22




Prvi maj planirao sam kampovanje sa pecanjem, 2-3 noci u satoru pored reke, ali sprecila nas kisa, uzasno je padala, u 3 nocu je pocela da pada, a u 4 je trebalo da se krene pa je palo jedno otkazivanje kampovanja. Steta
Mada meni je svaki dan praznik rada, posto nista ne radim, tako da sad kad krene malo lepse vreme bice 2. pokusaj kampovanja.


Da li studiras nesto?
Ako ne sta si zavrsio/la, sta planiras da studiras?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la Red »

:ymdevil: hahahaha odlican nacin da se napuni tank hahaha

studirala sam umjetnost, pred diplomu pokupila prnje. ponekad mi zao, ponekad ne. sada kada gledam skolstvo nemam pojma dal i dalje zelim biti profesor umjetnosti, kao sto sam i naumila, proslo je vise od 10 godina od kada sam sa faxa otisla, i zbilja nemam inspiracije da se vratim i to pokusam zavrsiti. starci su me zbilja ruzno gledali kada sam odustala, ali sta je tu je, davna proslost :ymsmug:

najbolji koncert zivota? :x
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
rizla
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 21.03.2010, 09:32

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la rizla »

balašević pula....kiša...

vaš posao iz snova ?
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la dr.manijak »

1. Tropska zemlja, Plaza, sank, koktel u ruci sedim i pisem knjige.
Najajci posao ako moze tako da se nazove.

Pisac

2. Dj definitivno jedan takodje od boljih poslova.
Uzivam u muzici koju slusam, sam je i stvaram, ceo zivot mi je muzika, niti oro niti kopo pare u dzepu.

3. Sanker u nekoj tropskoj zemlji u kaficu na plazi. :sunn:

Bice valjda jednom nesto od ta tri, mada ima jos tih lepih poslova...


More ili planina?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Osoba ispod Tebe ~ °Odgovori & Pitanja°

Post Postao/la oßliK »

planina,

plave planine konstantno hodaju,

tko si ti?
Odgovori