Forum je nov i molimo za strpljenje

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ma mislim na to da ispod svakog podforuma piše zadnja aktivna tema. to bi bilo dobro, tak obično i imaju forumi složeno
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la Red »

zbilja ne znam u cemu je problem posto meni radi sve kako spada, pa sam sada zbunjena... hm..vidjet cu sta mogu napraviti ;)

a ovo da se vide detalji svakog foruma i aktivnih tema - e to je dodatak koji bi se trebao naknadno dodati kao extra opciju foruma, ali ja se u to ne zelim petljat jer ne znam kako to napraviti...

a ovo new post a ipak je procitana, to cu malo istraziti kako šta, mada ne znam sto to meni radi super a vama zeza...provjerim ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la Beyond Le Fov »

e i da... linkovanje na vanjske stvari treba složiti da se otvaraju u novim tabovima a ne da se mora ići back ako se želi vratit na majku, jer vjerovali ili ne to je ljudima problem i zbunjuje ih i najčešće ostanu surfati po linkanom sadržaju i onda se nakon nekog vremena pitaju gdje je majka nestala ili uopće zaborave da su bili na d majci i ne vrate se., uglavnom to je jedna od osnova webmasteringa.
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la mr. gljiva »

Zato volim desni klik na link i open in a new tab.. jer kad se složi
da se automatski otvaraju novi tabovi najčešće automatski prebaci na taj tab,a pošto
ljudi kače puno slika ili nečeg drugog stalno klik klik opet vraćanje /:)
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la Beyond Le Fov »

pa nikad se automatski ne otvaraju novi tabovi osim ako si u browseru tak ne složiš. I ja surfam tak da stvari otvaram na desni klik open in new tab. Treba složit da se samo vanjski sajtovi automatski otvaraju u novim tabovima, svi linkovi vezani za majku su na istom, kak je i na vutri i svim drugim, to se jednostavno tak radi. Ništa veliko i nikakve slike se obično ne učitavaju na index stranama sajtova, ali kad je svaki sajt na svom tabu onda je sve puno preglednije i sajt ne smanjuje rast svoje popularnosti zbog jedne bizarne greške... jer ljudi koju dođu s guglea zbog nekog sadržaja na majci (a to će bit 95% posjetitelja) i kliknu neki link koji će se otvoriti u istom prozoru, oni se vrlo vjerojatno više neće vratiti na majku, a ako se otvori u novom prozoru, poslije će morati opet pogledat majku i možda ugledat nešt zanimljivo i time sajt potencira da čitatelj duže bude na sajtu.
I ono što sam prije rekao; ispod ili pokraj svakog podforuma treba biti zadnja aktualna tema u njemu, ljudima se neda klikati na svaki podforum da vide što je to novo u njemu, ovak odma vide. psihologija surfanja. ne govorim bezveze, tak su me profesionalci učili u školi. web dizajner sam po struci
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la Red »

treba to napraviti... ne pizdim vec zadnja mjesec dana bezveze... samo nema nikog da to napravi, ja neke stvari zbilja ne mogu sama...

posto ja to ne znam, onda cemo morat svi skupa pricekat da ja naucim to napraviti pa tek onda realizirati =))
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la Red »

http://www.filmski.net/danas/

slika

TEST TEST evo radi linkanje i otvaranje u novom tabu...pffff :ymparty: postat cu maherica :P
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la Beyond Le Fov »

opaa, odlično odlično :-*
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la Malbasha »

za one koji neznaju ili kad neradi to, mozete da se nemucite samo umisto lijevog klika kliknit na link middle mouseom (kolutom)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Forum je nov i molimo za strpljenje

Post Postao/la Red »

istina, u biti to i koristim za new tab, klik kotacic na misu ;) ali evo sve je sredeno...sada radi kako spada to linkanje barem ;) neki su lijeni jakoooo :))
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori