Ideje, prijedlozi & brain storming

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
63M1N1
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 15.10.2012, 13:55
Ima zahvala: 45 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la 63M1N1 »

tema za predstavljanje

lijep pozdrav svima! :)

mislim da bi bila dobra ideja kada bi se u DOBRODOSLICA postavio podforum za nove clanove gdje se mogu predstaviti sa jednostavnim 'Zdravo, ja sam 63M1N1, jedva cekam ugodno druzenje sa ostalim clanovima', ili tako nesto, da mi novi imamo kutak za nas jubilarni prvi post :)

hvala i do slusanja :D
slika
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la mr. gljiva »

Dobrodošla/ao :D ima cijeli jedan kutak kad odskrolaš na dno foruma, samo otvoriš temu i napišeš po volji :thumbsup:

tko-ste-gdje-ste-sto-ste-f40.html
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la mucak »

E pa da, kao prvo zelim da pozdravim dobru stranu interneta i ljudi koji su ulozili trud u ovakav site.Trazeci tako sve i svasta naleteo sam jednog dana i na vas, i zahvalan sam vam na tome.

Ja imam ideju za novu temu, stim da zivimo u ovom vremenu u kojem zivimo mozda bi bilo interesanto otvoriti temu 2013 i promene koje su se desile i koje se i dalje desavaju.
Zadnjih dana sam proveo dosta vremena citajuci oko toga po netu i stvarno ima mnogo specificno interesantnih stvari.Prva stvar koja me je i navela da citam i razmisljam o tako necemu sto ja te promene osecam kako na sebi tako i na okolini.Ljudi mi stalno spominju neke misticne pojave slucajnosti lude snove itd... sad da nebaljezgam. Mozda bih tako neke stvari mogli da podelimo jedni sa drugima i na ovom sajtu.

Pa mozda i jednog dana udjemo u istoriju kao pokretaci neceg divnog.Nikad se ne zna jeli i oni najveci su jednom bili bebe.Pobedimo zajedno!!!

posto je ovo ovako ukratko ako imas interesa za ovo red slobodno me kontaktiraj.
ko smo s?ve mi?r
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Beyond Le Fov »

mucak molim te pokreni temu i iznesi sve što osjećaš da bi trebao. majanski kraj 2012 zaista jest bila prekretnica, kraj starog svijeta i početak revolucije. Nekima se događaju "lude" stvari jer su potrebne, jer to tako mora biti, bit će sve više takvih ljudi.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

Dobro došao mucak :psy

Slobodno pokreni temu, novih tema nikad dosta. Vjerujem da ćemo svi imat ponešto reći o 2013. koja očito u svima nama budi neke promjene ili ih osjećamo.

:thumbsup: samo daj
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la mucak »

Ok ljudi ali ja uopste ne znam kako to da uradim :D premda nikad nisam pisao po forumima i ne znam tacno gde i kako bi otvorio ovu temu na vasem sajtu. Znam sta bih napisao ali ne i gde :D
Pritom bice mi potrebna i mala inspiracija kuju cu da pricekam, kako bi to sve imalo malo vise smisla.Pa ako mi mozete pomoci ja sam rad da to uradim kroz koji dan samo mi dajte neka uputsva plz.

moja prvobitna ideja je bila da neko od vas to uradi ali nije nikakav problem ako mogu i ja.

hvala na toploj podrsci.
ko smo s?ve mi?r
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Fig »

Nekako sam imao osjećaj da pitaš jer ne znaš otvorit temu, i to nije nikakav bed :) Prođi malo forumom, i vidi gdje bi se tema fino uklopila, pa kada klikneš na neki podforum gdje se izlistaju teme, sa gornje lijeve strane imat ćeš opciju Nova tema, a kada tamo klikneš otvorit će ti se prozor gdje upisuješ svoja razmišljanja kao i kod ovog običnog postanja, osim šta iznad gdje piše naslov upišeš i naslov svoje teme. Ne brini se da ćeš šta fulat, uvijek se sve može fino moderirat, uredit, prebacit i zajednički nadopunit.

Opet, možeš i malo proć forumom, te nadovezat svoja razmišljanja na neke od već otvorenih tema koje su već na raznorazne načine povezane. Vjerujem da će donekle pomoć tvojoj inspiraciji :psy

Ako se pogubiš, onda jednostavno postaj ovdje svoja razmišljanja pa ćemo tako otvorit temu koju budeš htio :p

slika
Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la mucak »

FIg pa ti me bas citas, sedoh ja sad tako to da uradim al oces sutra malo dao kao odma naslov i ni levo ni desno krenem da pisem knjigu u kojoj bi sedesavala radnja od tri godine.Sve je to lepo sto kao pisem ja nesto al mislim se u sebi ko ce to ovde na forumu da cita i zasto ja pisem knjigu kad necu to nego lepo da napisem nesto o tome sto sam kao hteo.

E sad pocinje problem sta sam ja to tacno hteo da kazem i vidis pokusavam upravo to da se setim dok ovo pisem i ne ide mi,pogubio sam se kao sto si ti i donekle predvideo.|Jos sam u medjuvremenu sprzio buksnu i bas se jako razmisljam da nisam ni muziku pustio po prvi put u zivotu kad sedim solo gajbi gitaru ni pogledo nisam, samo to mi je u glavi ali ne znam sta.i znam sta u isto vreme

ustvari me puca flas bak od ja ne znam,ne znam sta hocu da kazem bez muzike izvinite :D. mozda kasnije

EDIT:
E sad bi se jos ovde vratio da se zahvalim ponovo jer ne znam de i to tacno drugde da uradim pa sam ovo mesto nasao za zgodno.De god nadjes zgodno mesto tu drvo posadi.A ko drugom jamu kopa taj je budala.Ja imam 24 godine i necu drugim ljudima da kopam jamu a to njigovo zlato i novac koji bi mi dali za uzvrat donekle prezirem.mada je i to glupo jer je to samo papir i gvodzdje zlato... pa sto bi ga uopste i preziro onda.

Ne znam dali ste ovo ocekivali za temu :
promene-vezane-za-simbol-2012-t1513.html
ali to sam ja donekle mislio da treba da iznesem u datom mi momentu.
bio bih vam jos zahvalniji kad bi ste se i sami nadovezali na temu.
dalje necu nista reci :D
ko smo s?ve mi?r
Avatar
Riseofmagic
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.09.2011, 09:24
 pohvaljen: 8 puta

Prijedlog

Post Postao/la Riseofmagic »

Imam prijedlog da se za admina da otvori novu temu BINAURAL BEATS ne samo da postamo u muziku pod binaural beats nego potpuno novu temu jer bb nije samo muzika vec se mogu pisat iskustva dozivljaji i puno vise toga.Pomaze u dosta aspekata a ja ih koristim vec godinu dana i vjerujem da ima vise korisnika na ovom forumu koji se koriste i slusaju bb.
Pomaze pri:(Astralnoj projekciji,lucid dreaming-u,raspolozenju,volji,motivaciji,emocijama...)
Mogli bi pisat dojmove iskustva...
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Prijedlog

Post Postao/la Beyond Le Fov »

A zašto nebi ti otvorio tu temu i pisao o vlastitim iskustvima? ja se prvi put susrečem sad s tim pojmom
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Odgovori