Ideje, prijedlozi & brain storming

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

kao što kaze naslov... trazimo Vaš feedback, ofkors ;)

posto gradim ovaj forum u potpunosti sebicno :P i posto stavljam teme i sl. kako volim i sto mi padne na pamet, htjela bi ipak vidjet sto vi kazete na neke novine, ideje ili prijedloge, da obogatimo ovaj forum sto bolje mozemo.

Posto vidim da ste sramezljivi sami otvarat nove teme, onda moram da pitam sto bi voljeli citati ili koju temu bi zeljeli da obradimo pa da smo svi sretni, jel :D

zato vas molim da svoj Brejn Storming izbacite ovdje, sto god! i kritike dobro dosle...

Hvala na paznji :YMPEACE:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la mr. gljiva »

hahaha... nismo sramežljivi,samo malo lijeni :p :ymdevil:

ma forum je odličan i samo neka ide laganim tokom ;)
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Malbasha »

ovo je u vezi topica PC na kukuruzu, kejsan zemljom i njegove nepreglednosti

bit ce jos sigurno puno uzgoja na svakakve od nacina to je sigurno, i svima je drago kad im nesto uspije, posebno prvi put, pa stave slike u taj topic jer sta cemo sad otvarat novi za 2 slike gljiva koje su uspjele na vec 100 puta viđen nacin.

zato sam ja da se otvori kao neka galerija uspješnih growova (slicno ko u kaktusima tamo) i da se ispod napise koji je nacin koristen i ti detalji

a ako neko napravi nesto novo i revolucionarno, tipa ovaj sad dunk, ili neko dobije tonu gljiva na neki deseti nacin, nek otvori svoj novi topic...kao sta vec ima i jones way, rez effect, kolači itd.
tako ce bit sve poslozeno i pregledno, tj. vec je samo treba napravit taj gallery za svakidašnje uzgoje
:)


sta se tice ostalog dijela foruma sve je super, jos nigdi nisam vidio da admin(i) otvaraju ovako topice sa receptima tutorialima itd. Iskreno, mislim da ja nikad necu napravit majicu od vrećice za smece :D al mozda ima ljudi koji oce i zato svaka cast na trudu :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

hvala :ymsmug:

nego, slazem se sa tobom u vezi gljiva, mislim da cu tako i napraviti. napraviti galeriju slika i tamo preseliti sve postove koji nisu nista vise doli slika uzgoja.

tako cemo malo reda uvest, a vidjet cu mozda mi jos nesto padne na pamet :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la mr. gljiva »

Malbasha, sve kaj si rekao drži vodu i u potpunosti se slažem ;)

Nisam paranoik da brijem kako će mi murija pokucat zbog 4 tegle micelija na vrata,ali
nećemo se zavaravat da rizik uvijek postoji i svatko radi kako ga volja. Zajednica je još u samom začetku i kad se pogleda sve teme padaju u drugi plan čim su tu "magične" (nedužne) gljivice koje se stvarno rijetko mogu naći na ulici ili kod nekog dilera, ali baš iz tog razloga i podržavam ovaj forum. Ljudi se trebaju trgnuti ako žele nešto kvalitetno i sigurno za njihovu konzumaciju, a sami plus je da s ovim informacijama mogu ČUDA raditi i usporedno s tim biti ispod radara zakonske ruke.tj uopće se ne dovoditi u nekakve nepotrebne situacije :D
Samo treba volje i volje, ništa drugo! Tko ne želi učiti neka se ide zajebavat po ulici jest tripove :))

aaa htio sam reći da čovjek s vremenom izgubi svojevrstan egotrip pokazivat (ne)uspjehe pa je to bolje prepustiti mladim nadama koji svrše od sreće kad vide kako kreće prva gljiva =)) =))
slike sam jednom stavio i više neću jer ima vas dosta kojima to ništa ne znači i dajete dobre savjete drugima,a ak me baš nekaj zanima prodiskutirati neću se sramiti...kao što se neću sramiti puknut neki prijedlog u slučaju da nekoga nešto zanima ili nije siguran ili neznam ni sam kaj :ymcowboy:

uglavnom, dunk that shit and roll on!! :)) :))

p.s. nek se naglasi da nije grow nego cultivation log,ima ljepši prizvuk ;;)
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

evo ljudi, updejt...

posto je bila guzva u odjelu gljiva, malo sam dovela stvari u red. vec vas je par predlozilo da to napravimo i evo ufatila vremena pa sjela se zabavljat. ali prvo sam zapalila... :ymdevil:

Cujte i pocujte :ymparty:

Sve vase slike gljiva ili uzgoja itd, samo slike objavljujte od sada u galeriji slika, ako se zelite pohvaliti naravno. takoder napisite o cemu se radi.

takoder sam otvorila subforum Vaši Dnevnici u odjelu gljiva, kao sto cete vidjeti, tamo sam preselila SVE dnevnike koje ste do sada napisali. kakav god dnavnik bio, ako prati neki uzgoj ili problem, sto go, mjesto mu je tamo. tako da vas molim da takve teme tamo pisete.

e sada imam pitanje za sve vas. sta mislite, dal da takoder otvorim subforum tamo Metode Uzgoja, pa da tamo prebacim sve tutorijale? da se ne mjesaju sa ostalim pitanjima, vec da bude malo preglednije. dakle onda bi imali pod gljivama, forum vasi dnevnici, forum metode uzgoja i ispod bi bile sve ostale teme koje se bave problemima ili ostalim srodnim temama kao i do sada. sta kazete??? :-?

Hvala na pomoci ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la HypnoToad »

Evo to je super sa dnevnicima! Svaka čast! :ymapplause:
A ovo za metode, neznam, ideja je dobra, samo bi se možda opet tamo previše pisalo i zakopalo ono što je važno. Što kažeš na to da napravimo taj dio, stavimo metode i te teme zaključamo? A rasprava o tim metodama se može voditi u glavnom dijelu. Pa ako se dođe do kakve važne/dobre informacije o toj metodi lako dodamo.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

ee pa nije ni to lose :ymparty: tako cu i napraviti.

procesljat cu te teme i izbrisati nepotrebne postove i pustiti samo one koji su eventulano bitni ili rjesavaju neki problem koji je bitan za odredenu metodu itd.. uglavnom bit ce puno jasnije

dakle zakljucavamo. a za sva moguca pitanja i probleme- koju god metodu da netko koristi nek postavi pitanje u temu koja vec postoji a vezana je uz slican ili isti problem, da ne radimo guzvu

okej, odo to narihtat :D

btw kako da nazovem taj subforum? Metode uzgoja? ili nesto mastovito i nesvakidasnje. ajde dajte ideju... nije da se mora zvati bas tako, opis foruma ce biti ionako ispod naziva svima jasno :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la pecurko »

Fungi-kultivator :-B
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

Cekam jos ideja, pa lako promjenim naziv ;)

nego, da vas upoznam sa novim Moderom Drvo.bor. Od sada na dalje, rame uz rame, HypnoToad & Drvo.Bor su nasi Moderatori i imaju prstup svim forumima. Budite prstojni i lijepo se ponasajte :D

zelim mu dobro doslicu! :ymsmug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori