Ideje, prijedlozi & brain storming

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Tain »

Beyond je napisao/la:hm za ovo drugo teško, ako nađem mod onda ću probat stavit, ali ručno mi se neda kodirat
e ma manja je to stvar. nema smisla gubit vrijeme.

a za ovu prvu, to sam više mislio iz razloga za Dnevnike Uzgoja da budu općeniti a ne da ciljaju gljive. Iako možda sam to samo ja kojemu je to zanimljivo.
Smatram da ima i previše teksta i da bi ti dnevnici obogatili forum slikama :D
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

Tain je napisao/la: 1. U Biljke: Magičan svijet biljaka i Uzgoj ubaciti podforum Vaši Dnevnici kao kod gljiva. Iako to su magične biljke pa neznam jel to tome mjesto. Ja ove godine slikajem i pratim rast nekoliko biljaka i neznam gdje to postati. Iako nisu "magične" sve. neke su samo jestive/ljekovite.

2. Manja stvar, ali bili se nekako na naslovnoj moglo dodat da postoje linkovi za podforume.
Evo Tain, ubacila sam dnevnike uzgoja za magicne biljke, ljekovite biljake i ubacila jos Bio vrt u Ekologiji,permakulturi forumu. sada je malo preglednije.

Takoder sam dodala linkove za podforume da se vide odmah na naslovnoj ;)

Podjelila sam trip riportove na magicne gljive, lsd, dmt i salviu i ostavila pod starom temom Mix svega i svacega

:thumbsup: hvala na idejama i prijedlozima!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Beyond Le Fov »

jeeeii, neznam zašt sam ja zabrijo da subforumi nisu standardna stvar koja se jednostavno uključi ili isključi u admin panelu a da se prikazuje na indexu
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

:thumbsup: ma ne brini, ne bi ni ja znala da nisam isla kopat pa vidjela da je doslovno jedan klik... nije bitno, ucinjeno!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
sakymus
rank3
Postovi: 73
Pridružen/a: 02.05.2011, 22:49
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la sakymus »

Dva prijedloga:
1. zasad sam podosta novi na forumima i ovo mi je prvo upalo u oči... Dosta dobrih savjeta u threadu za magične gljive je primjenjivo i na drugim gljivama... Možda bi se to moglo stavit u kao neki općeniti thread di se objašnjavaju te stvari...
2. kad se otvori jedna rasprava (ili naslov, ne znam točno kak se to zove), možda bi bilo dobro staviti kao neki summary od iskusnijih uzgajivača (čitaj - moderatora he he) i da se nalazi na samome početku rasprave... Npr. za agar bi se moglo odmah na početku napisati općenito o agaru, čemu služi, te najbolje sastojke... Čist urednosti radi...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

Hvala :thumbsup:

naravno bilo bi puno preglednije da je u prvom postu opcenito napisano o onom sto se raspravlja u temi, mada uvijek tokom teme i iskoce te informacije. najcesce takve teme pokrecu ljudi koji vec znaju o cemu se radi pa pokrecu temu radi rasprave...a naravno na drugima koji ne znaju je da ili citaju temu do kraja ili da googlaju :p kako god, ideja je namjestu ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la dr.manijak »

Sta mislite o povecanju broja poruka koji stizu u inbox, mislim da je ovoliko koliko ima jako malo. :D
Brzo se napuni, a imam neke poruke koje ne bih bas da brisem. ;;)
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Tain »

imaš kad si u Inboxu na dnu:

Export as CSV

to će snimiti sve poruku u jedan file koji možeš otvoriti i dalje manipulirati i slagati u Excel-u.

zgodna stvarčica.
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

Povecala sam na 100 poruka sada, nadam se da je to Ok :thumbsup: i meni je onih 50 bilo premalo a nikako da to nastimam, taman me sjetio....
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

Vec su neki pitali kada cemo zamijeniti ove smajlije pa nam je dragi Aquanux nasao neki pakat koji bi mogli zakaciti na forum, ako vam se svidaju. Ovo je samo jedan dio...ima ih jos.

slika
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika

meni malo smeta sto su sivi, ali ako se vama svidaju, vaj not ;) Izjasnite se... a ja odo na vikend!!!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori