Ideje, prijedlozi & brain storming

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Beyond Le Fov »

M&M drago mi je da si se našla u ovom forumu i vidim da si temperamentna osoba ali čil. Ovaj forum je mogao biti sajt, prvotna ideja je bila napraviti balkansku verziju erowid orga, znači info o psihoaktivnim tvarima, ali je ipak ispalo da je forum jer je volja adminice da ljudi sudjeluju u diskusijama o tim stvarima. themajka.com nije tip foruma kao svi drugi forumi, da služe samo za blablabla, to je sporedna stvar, nije cilj aktivnost korisnika već obrazovanje. Kako su se stvari razvijale i kako je adminica punila forum sadržajem svojih interesa ispalo je da je ovo forum o majci prirodi, O PRIRODI, njenoj magiji. Teme su takve da okupljaju ljude sličnih interesa i razvija se jedna zajednica ljudi otvorenog uma koji briju na prirodu i njenu magiju i sve što ide uz to. Oni koji briju isključivo na drogu nisu dobrodošli ovdje. Imamo info o nekim sintetikama jer su opće poznata stvar i povezane s djelovanjem magije prirode ali to je to. Zadnja stvar koju želimo je da narkomani dolaze ovdje.
Što je veća aktivnost korisnika to više google rangira themajku i time dovodi više očiju na nju, to je ok, dobro je da se forum razvija, ali netreba forsirati aktivnost, ja sam za to da stvari teku prirodnom spontanom brzinom. Neki ljudi se registriraju i postaju po jedan post zato jer imaju pitanje, npr zaglavili su s uzgojem gljiva, dobiju odgovor i bok, nekome je pomognuto, baza znanja je za mrvicu proširena za druge koji će naići na isti problem i cilj je postignut. Uostalom sve piše u tekstu prilikom registracije na forum.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Gorda »

Uvijek će biti onih kojima interes nije samo priroda te širenje znanja i percepcije u tom smjeru, ali opet, to je forum otvorenog tipa gdje gotovo svatko ima pristup...što može biti i dobro i loše. Ali baš zato stalni članovi trebaju svojim postovima i odgovorima usmjeravat druge. To je jedini način da dođe do nekog pomaka, a koliko vidim, to se i radi...možda malko oživit to sve skupa, ali nije ni to neki posao.

Također, ljudi se već poznaju ovdje, što virtualno, što u stvarnom životu(npr. organizacija kampiranja je prošla super i zbilja sam upoznao odlične ljude s ovog foruma, a nije stalo samo na tome)...a i to je neki pomak. Što Beyond kaže, okupljanje ljudi istih interesa...i kad se takvi drže skupa, stvar mora funkcionirat. :thumbsup:
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
vidra
rank4
Postovi: 126
Pridružen/a: 02.08.2010, 21:00
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la vidra »

Jel se može promjenit boja pozadine izbornika "za Firefox"?

slika

Koristio sam neko vrijeme Chrome/Chromium i u njemu je boja izbornika nekako svijetlija, tekst se može lakše pročitati.
Beyond Ra, znaš na šta mislim?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Beyond Le Fov »

da da svjastan sam tog problem od samog početka samo mi se nikad nije dalo tražiti po css-u gdje da to promjenim u kodu, ali budem
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
vidra
rank4
Postovi: 126
Pridružen/a: 02.08.2010, 21:00
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la vidra »

:) To! Oči moje ti zahvaljuju.
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Perun »

Ovo mi se čini baš zgodno mjesto za zahvaliti se adminima što ova stranica uopće postoji.
Ja sam jednog jutra ukucao "vještičja mast" u gugl i naletio na majku.Pao sam na dupe od podataka, razmišljanja, stavova... Točno ono što mi je trebalo! Danas sudjelujem samo na dva foruma.
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Beyond Le Fov »

hvala na pohvalama.
antonio slažem se s napisanim u velikoj mjeri, svakako nam treba ljudi i udruga koje će gurat viziju slobode i održivog života u sreći. bez toga nema promjene na bolje. mislim da se dosta ljudi budi i da ih tjera jedna sila u njima u pravom smjeru, samo treba neka organizacija, netko sposoban i s voljom za koordinaciju. The majka će ostati to što jest, jedno neutralno mjesto koje će drugi ljudi puniti iskustvima i informacijama. Snaga ovog foruma je njegova neovisnost i nevezanost za "državne" stvari. neka bude inspiracija ljudima koji žele nešto pokrenuti
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la antoniopavaroti »

Beyond Ra je napisao/la:hvala na pohvalama.
antonio slažem se s napisanim u velikoj mjeri, svakako nam treba ljudi i udruga koje će gurat viziju slobode i održivog života u sreći. bez toga nema promjene na bolje. mislim da se dosta ljudi budi i da ih tjera jedna sila u njima u pravom smjeru, samo treba neka organizacija, netko sposoban i s voljom za koordinaciju. The majka će ostati to što jest, jedno neutralno mjesto koje će drugi ljudi puniti iskustvima i informacijama. Snaga ovog foruma je njegova neovisnost i nevezanost za "državne" stvari. neka bude inspiracija ljudima koji žele nešto pokrenuti
pozdrav...fino je što se slažeš Beyond sa većim dijelom mog napisa ali mene bi daleko više zanimao onaj "manji " dio sa kojim se ne slažeš..zanima me kritika ..novo mišljenje..novi prijedlog .. Moram reči da mi neke tvoje rječi nisu jasne, recimo konkretno ove; svakako nam treba ljudi i udruga koje će gurat viziju slobode i održivog života u sreći. bez toga nema promjene na bolje. mislim da se dosta ljudi budi i da ih tjera jedna sila u njima u pravom smjeru, samo treba neka organizacija, da bi nastavio u ovom možda suprotnom tonu ;The majka će ostati to što jest, jedno neutralno mjesto koje će drugi ljudi puniti iskustvima i informacijama. Snaga ovog foruma je njegova neovisnost i nevezanost za "državne" stvari. Možda sam u krivu ..ali meni to izgleda diametralno suprotno.. :questionn: ..kak bi rekli mi Zagorci " nit vrit nit mimo " ..šta je pjesnik htio reći ?
Da , ali "ne" . Netko je rekao čuvenu rečenicu " tko nije sa nama - protiv nas je" ili sam to ja rekao ? Nisam.. Poštujem svaku i svačiju nezavisnost..pa tako i nezavisnost ovog site-a . Ne tražim da the.majka bude osnivač bilo kakve udruge ili neke Crkve , niti da se stavi na nečiju stranu , kao što ne smatram da u tematike koje obrađuje nebi pod " ideje i prijedlozi " mogao uči i taj prjedlog pod jednostavnim pitanjem .." dragi korisnici , šta vi mislite o tome " ? evo topic pa se uključite ..dajte vaša mišljenja .prjedloge i ideje..
Ne može škoditi..nekome bude glupo..nekome zanimljivo..ali nešto če se dešavati a to bi trebalo biti u interesu svakom adminu..ili se varam ? Dakle , najobičnija tema..i pitanje..
šta mislite o tome ? Eto toliko..( za sad) :YMSMUG: :YMSMUG:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Beyond Le Fov »

antoniopavaroti je napisao/la:...fino je što se slažeš Beyond sa većim dijelom mog napisa ali mene bi daleko više zanimao onaj "manji " dio sa kojim se ne slažeš..zanima me kritika ..novo mišljenje..novi prijedlog .. Moram reči da mi neke tvoje rječi nisu jasne, recimo konkretno ove; svakako nam treba ljudi i udruga koje će gurat viziju slobode i održivog života u sreći. bez toga nema promjene na bolje. mislim da se dosta ljudi budi i da ih tjera jedna sila u njima u pravom smjeru, samo treba neka organizacija, da bi nastavio u ovom možda suprotnom tonu ;The majka će ostati to što jest, jedno neutralno mjesto koje će drugi ljudi puniti iskustvima i informacijama. Snaga ovog foruma je njegova neovisnost i nevezanost za "državne" stvari. Možda sam u krivu ..ali meni to izgleda diametralno suprotno.. :questionn: ..kak bi rekli mi Zagorci " nit vrit nit mimo " ..šta je pjesnik htio reći ?
pa htio sam reči da themajka neće pokretati nikakve udruge i neće sudjelovati u organizacijama udruga ili bilo čega sličnog, nećemo biti povezani s ničim na državnom nivou "stvarnog" svijeta, na nivou gdje se nešto može poduzeti. Kao forum i ekipa skupljena ovdje imamo tu moć, meni kad bi se dalo mogao bi osnovat udrugu i službeno gurat ideju koju themajka predstavlja, ali ne želim, zato kažem neka bude inspiracija onima koji žele i imaju volje, ali u nikakvom slučaju to neće biti direktno povezano s themajkom.

Mislim, ja jesam na ovom svijetu da radim to šta radim kroz themajku, i privatno ću dopinosit razvoju te ideje na državnom nivou ali ne kao lider ili dio neke udruge nego jedna neovisna moć u sijeni, kroz gaine ideje koje guraju drugi ljudi, recimo kroz upumpavanje novčanih sredstava njima.

a diskusija je uvijek dozvoljena, pokreni temu o bilo čemu želiš, pa ćemo vidjeti koliko će se razvit i u kojem smjeru.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Devil'sChase »

Antonio želi vjerojatno vidjeti jedno društvo, tipa gnostičkog znanja kakvog je opisala Lydia Dzumardjin iliti "Lydia of Damascus" i to jos iz davne proslosti zemlje. Ista stvar se pokrece i desava danas na globalnoj razini kakva je i bila tada, tako da bi to imalo smisla za planet i civilizaciju. No the majka ce uvijek biti "portal majke zemlje", jedna velika prekrasna livada puna cvijeća koje sade članovi i tamo se nalaze i druže, zezaju i uče, za sve ljude zaljubljene u tematiku i kao takva ima najljepšu budučnost. "Gaia" nikada nije član društva i udruge, jedino društva i udruge mogu biti članice Gaie, kao i uglavnom sve ostalo živo što živi i postoji na ovom planetu :)
Odgovori