Ideje, prijedlozi & brain storming

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la antoniopavaroti »

-------------------------------------------------------------------------------------------
pa htio sam reči da themajka neće pokretati nikakve udruge i neće sudjelovati u organizacijama udruga ili bilo čega sličnog, nećemo biti povezani s ničim na državnom nivou "stvarnog" svijeta, na nivou gdje se nešto može poduzeti. Kao forum i ekipa skupljena ovdje imamo tu moć, meni kad bi se dalo mogao bi osnovat udrugu i službeno gurat ideju koju themajka predstavlja, ali ne želim, zato kažem neka bude inspiracija onima koji žele i imaju volje, ali u nikakvom slučaju to neće biti direktno povezano s themajkom.

Mislim, ja jesam na ovom svijetu da radim to šta radim kroz themajku, i privatno ću dopinosit razvoju te ideje na državnom nivou ali ne kao lider ili dio neke udruge nego jedna neovisna moć u sijeni, kroz gaine ideje koje guraju drugi ljudi, recimo kroz upumpavanje novčanih sredstava njima.

a diskusija je uvijek dozvoljena, pokreni temu o bilo čemu želiš, pa ćemo vidjeti koliko će se razvit i u kojem smjeru.[/quote]
--------------------------------------------------------------------------------------------

E fino..sad je sve puno jasnije..makar je bilo jasno (manje-više) i prije :thumbsup:
ma nema veze to je i tako bila samo jedna nabačena ideja ..jedno noćno razmišljanje za koje sam pretpostavljao da nema nekog interesa..Mene je u prvom momentu u stvari zanimalo dali bi uopće bilo nekog interesa za takvom formom udruge , ne to da bi the.majka ili ti ili ja bili neki zvanični lideri nečeg državnog , naravno smatram ali to ne znači da sam u pravu da se svaki site vremenom ugasi jer nužno dolazi do zasičenja sadržaja..a time i do osipanja članstva i da je potrebno uvjek iznova i iznova otvarati nove sadržaje..pa eto..a da se ne ponavljam , po meni je to bila samo dobra ideja..jer ako nas na ovom siteu bude vezala povremena komunikacija ..ili tu i tamo razmjena nekih korisnih informacija..hm..neznam kolko to sve može opstati u smislu interesa i novih ljudi ..jer kolko sam primjetio čini mi se da je največi broj komentara odnosno pokazanog interesa bilo o uzgoju magičnih prijateljica i pisalo se o vlastitim iskustvima ..te raž te kukuruz ..te konjska kakica i mačji kašalj :delicious: itd itd..i šta se desilo ? Komentara svakim danom sve manje..bar se meni tako čini..polako se kristaliziraju 4-5 imena koji se redovno javljaju a svi silni i ini čuli se jednom ili dvaput i više ih nema..Naučili i saznali šta im treba i fijuuu..Varam li se ? jedino zahvaljujući velikom trudu Red i tebe stvar još uvjek funkcionira ..Zato iskreno mislim da sve što želi živjeti mora i rasti , razvijati se i možda ta ideja ili glupost ..meni sasvim nevažno kako se nazove i nije tako beznačajna..možda bi se članovima trebalo pružiti i nešto više osim puke razmjene informacija..Neznam ..nisam pametan..vjerojatno si ti u pravu..a opet možda je došlo vrijema da se poraste..Ne sumnjam u tvoje znanje i mogučnost dobre procijene Beyond ..samo ..onaj tko je u šumi često od stabla ne vidi šumu . Ja naravno neću pokretati nikakav topic..sramežljiv sam
:))
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la antoniopavaroti »

Devil'sChase je napisao/la:Antonio želi vjerojatno vidjeti jedno društvo, tipa gnostičkog znanja kakvog je opisala Lydia Dzumardjin iliti "Lydia of Damascus" i to jos iz davne proslosti zemlje. Ista stvar se pokrece i desava danas na globalnoj razini kakva je i bila tada, tako da bi to imalo smisla za planet i civilizaciju. No the majka ce uvijek biti "portal majke zemlje", jedna velika prekrasna livada puna cvijeća koje sade članovi i tamo se nalaze i druže, zezaju i uče, za sve ljude zaljubljene u tematiku i kao takva ima najljepšu budučnost. "Gaia" nikada nije član društva i udruge, jedino društva i udruge mogu biti članice Gaie, kao i uglavnom sve ostalo živo što živi i postoji na ovom planetu :)
O majstore..razmišljanje ti je posve u redu..nažalost ja sam hm .hm..preskroman za nešto takvo...Ipak , mora se priznati da bi jedno društvo..društvance kao naše možda zaista trebalo imati neko udruženje ili šta ja znam kako bi se to već trebalo zvati i u kojoj formi bi to bilo konstituirano . Ovako..masa ljudi razbacana po kojekakvim sajtovima ..forumima i šta ti ja znam .Neki su siteovi izvrsne kvalitete ali u konačnici...neznam kakva im je sudbina..ne želim biti zloguki prorok..ali ali..Živi bili pa vidjeli... :thumbsup:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
mucak
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 24.01.2012, 12:30
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 60 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la mucak »

dali je mozda pravo vreme za chat na majci :questionn:
ko smo s?ve mi?r
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Devil'sChase »

gore desno "dnevni boravak" :thumbsup:
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la HypnoToad »

Sad gledam malo koja su pravila oko dnevnog boraavka jer se nisam sjećao više, izgleda da treba nakon 50 postova zamolit Beyonda da ručno aktivira svakome posebno.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la pecurko »

Postoji "dnevni boravak" gore desno :x
edit: Al smo aktivni :ymparty:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Beyond Le Fov »

da, treba meni napomenuti da aktiviram dnevni boravak kod onoga tko želi na chat. dakle naći ćete gore link "dnevni boravak"
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Ninti »

Jedan prijedlog za 'palac gore' koji služi zahvaljivanju na postu.. Može li se prebaciti na dno posta. Nekako mi djeluje praktičnije, pogotovo ako se radi o podužim postovima (recimo tvojim bejo hehe), završim s čitanjem i moram skrolat nazad na vrh da bi se zahvalila. Također sam primijetila na nekim drugim forumima da je thumbup button pri dnu posta.. Al nije to nešto hitno ni jako bitno.
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ok, vjerujem da bi skontao u kodu gdje šta preseliti, možda u roku 10min a možda za 8 sati. poigrat ću se s tim jednom kada dođe trenutak :)
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Ninti »

Ma da jednom kad ti sve dosadi pa ćeš radit rošadu, sjeti se i toga.. :)
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Odgovori