Ideje, prijedlozi & brain storming

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Prijedlog

Post Postao/la Red »

Također :) slobodno nas upoznaj sa BINAURAL BEATS :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Riseofmagic
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.09.2011, 09:24
 pohvaljen: 8 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Riseofmagic »

Evo napisat cu je u toku dana :D pod temom muzika.
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Tain »

Hello,

Imam prijedlog u vezi ovih Youtube videa na forumu.

Ako imaš pristup pluginu koji generira Youtube videa na site-u treba samo promjenit da generira HTTPS link za Youtube.

primjer:

Kod: Označi sve

<div class="content">
 <object id="mov34usolko" width="560" height="340" type="application/x-shockwave-flash" data="https://www.youtube.com/v/GPaarUWnkWw?version=3&hl=en_US">
 <param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/GPaarUWnkWw?version=3&hl=en_US">
...
...
</div>
samo eto primjeti kod linka da je "https://" umjesto "http://" kako je sada i više neće biti grešaka sa "unsafe skriptama".

ako želite to promjenit i treba pomoć javite ;)
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Misliš na to da se automatski http youtube linkovi od korisnika prije nego budu postani promjene u https? To bi moglo biti korisno, nemam poima kak to napraviti. Ovaj plugin ima full kompleksan taj php kod koji barata s adresama da sve rade.
Kad bi se i uspjelo to napraviti za youtube ostaje problem sa slikama što se tiče unsafe filtra.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Prijedlog za "Tko to švlja forumom?

Post Postao/la M & R »

Vec danima gledam i nikako da se više okuražim štogod napisati pod temom "Tko to švrlja forumom?" ► točnije, ne mogu glasati ispravno kada je tablica tako napravljena, da za nas koji smo negdje na sredini ..za nas takve, nema izbora, il si moras dat manje il vise. Obzirom da ne mogu točno glasati, ondak nista niti ne pišem ... :ohnoo:


Naime u tablici kako je naprvljeno:

15-20
21-25
36-30
31-35
36-40
41-45
46-50
.
.

bilo bi dobro kada bi tablica bila ► tipa :

15-20
20-25
25-30
30-35
35-40
40-45
45-50
.
.
.

tako da oni koji su napunili 25 godina .. ne spadaju vise pod one 20-25, a ne spadaju niti u one 26-30, već u tu neku zlatnu sredinu koja bi bila 25-30!! Tako sam i ja negdje između pa ne mogu glasati !
Koliko sam citala ima nas koji samo upravo u toj nekoj sredini pa ... zbunjeni smo pod što da se stavimo ... :blinkk: Iskreno, ne mogu si dat ni manje, a ne zelim ni vise.. heeh :D
Eto mog prijedloga .... ;)
Hvala :)
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la dr.manijak »

Ako vec postoji dosta tema o konzumaciji, amfetamine, mdme, itd. Zasto ne napravimo deo gde se diskutuje o pravljenju istih?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la mr. gljiva »

Mislim da je rasprava o pravljenju takovih stvari postala neželjena nakon onog/onih par članova koji su tjerali vodu na svoj mlin i pričali o svakakvim postupcima i kemikalijama potrebnim za pravljenje bla bla...
Nije da nam neophodno treba takvo nešto na forumu, dovoljno je podjeliti iskustva i upozoriti ljude na eventualne "opasnosti" koje se mogu javiti konzumacijom istih :ymsmug:
skuliran do jajc :thumbsup:
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la dr.manijak »

Moramo nesto smisliti da malo ozivimo forum, ako ne to onda se treba smisliti nesto kreativnije.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la M & R »

dr.manijak je napisao/la:Moramo nesto smisliti da malo ozivimo forum, ako ne to onda se treba smisliti nesto kreativnije.

Mislim da bi forum mogao vrlo brzo i jednostavno oživit, iako je iovako živ, al uvijek može bit življe, samo kad se hoće ... kada bi svi ►► REGISTRIRANI ČLANOVI ►► PISALI ►► ne čučali u prikrajku, ev. čituckali, a vjerujem da ima i onih koji se regali tek tolko (mnogo je takvih koji se posvuda samo regaju, objave ev. 1 post i to je to sto se od njih dobije, jedno vrijeme sam baš tako što promatrala na jednom forumu, gdje sam bila aktivna, danas više nisam član), a nemaju bas nikakve veze sa forumom .. čak je i pitanje KADA su zadnji puta BILI na forumu, pročitali štogod, a o pisanju da i ne govorim !!! :ohnoo:

Ne znam kako se to radi, admin vjerujem da zna te bi u svakom slučaju trebao pogledati koliko je tko aktivan/na na forumu, te kada je tko zadnji puta pisao/la. Oni koji su u potpunosti neaktivni .. glume doslovno gljive (oprostite drage gljivice :mushroom: sto usporedih s vama te čučavce :YMSICK: ), iz ne znam kog razloga su ovdje il bilo gdi drugdje .. kakva im to hrana .. regat se na svim forumima ► bit neaktivni ► jel to mozda zato da mogu rec da su regani na cca 10ak foruma, kako bi im se ljudi divili da su aktivni u mnogim stvarima .. čitaju, pišu, imaju puno toga u glavi WTF? ... :rolleyes: ... TAKVIMA totalno zabraniti uopce pristup forumu ►► Kada se vidi statistika, tko je aktivan/na tko nije .. kada je bio/la zadnji puta ... etc. da ne nabrajam sve.. znate sto mislim .. TAKVE ČLANOVE ►► BRISATI ►► totalno banirati da ni na koji nacin vise nemaju pristupiti ovom našem malom dijelu svemira, za koji ih nije ni najmanje briga (oprostite sto tako govorim, a nova sam potpuno iako osjecam kao da Vas poznajem miljon godina te sam u potpunosti ovdje opustena, ne pada mi na pamet ikamo dalje ici il istraživat, sva sto imam .. tu je ►► TU STE VI .. Vi ste DRAGI MOJI OVDJE ►► ništa drugo nije potrebito .. :ymhug: ) !!! Ako su neaktivni/ne, nista ne rade na forumu .. kao da ne postoje .. cemu uopce onda da se vode pod članovima foruma ? Da uopće čitaju što mi pišemo .. nije fer .. Nema nas bas tolko puno, (preko nekoliko 10aka tisuca, da je nemoguce tako sto napraviti kroz nekoliko dana :-o ) vjerujem nije neki veliki posa :-? Ako je botrebita bilo kakva pomoc, prijavljujem se za volonterski rad da pomognem oko toga ►► kako god moguće da pomognem ... !!! ;) Samo mi recite sto potrebito ►► sve u (PP) .. imam vremena .. na raspolaganju VAm ;)

Koliko vidim, a nisam dugo tu, svega je nekoliko ljudi koji su aktivni, pišu, čitaju, komentiraju ... etc. Doslovno se aktivnih članova može praktički nabrojat na prste obe ruke ... I don't know why !!! :questionn:

307501_517904254897423_161877864_n.jpg
307501_517904254897423_161877864_n.jpg (10.59 KiB) Pogledano 3932 puta.
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
Guybrush Threepwood
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 01.11.2011, 12:34
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Guybrush Threepwood »

slika
Odgovori