Ideje, prijedlozi & brain storming

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la HypnoToad »

Mislim da nitko od nas ovdje nije baš pretjerano zagrijan za ideju da se forum poveže s Facebookom. Najveća briga je privatnost i sve priče koje se vrte uz Facebook po tom pitanju.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
pivanp
rank2
Postovi: 26
Pridružen/a: 03.11.2011, 08:12
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la pivanp »

Jeli iko od vas preko foruma razmjenjiva spore ili svi uzimate preko fsre-a??
Hihaha Hi haha Hi ha ha
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la kontaminacija »

nije dopušteno "JAVNO" preko foruma razmjenjivati spore.

pošalji kuvertu i čekaj --
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

kao sto je receno, ponavljam: razmjena spora nije dozvoljena, niti bilo kakva ilegalna aktivnost. naravno ne mogu to govoriti za sve clanove, jer nemam pojma sto se desava privatnim putevima ali... Ne, Fsre je opcija gdje svakog usmjerimo.
Pravila foruma su takva- dok nam zakon ne postane malo konkretniji, sto se tice sjemenki i spora :thumbsup:

imali smo fakbuk lajk botun, pa smo ga uklonili jer smo shvatili da fb pamti sve zivo i povezuje sve i svasta sa svime i svacime i ja osobno ne zelim da se majka ikada poveze sa fb.
privatnost na prvom mjestu, a fb toga nema, meni se ta ideja osobno ne svida.

majka ima svaki dan bar jedan post novi a tokom tjedna otvorimo i par extra tema, tako da uvijek ima nesto novo za procitat ili odgovorit, samo jedan klik na link majke, kao sto bi to bilo i na fb.
isto tako mislim da je bolje da se piskara na forumu a ne na fb-u, ok tamo bi mogli updejtat sto je novo itd...ali isto to se moze provjeriti i jednim klikom na forum.

mi se svi trebamo vise koncentrirat kako graditi ovaj forum, umjesto kako izgraditi nesto novo sto bi vodilo tj povezvalo forum. nema smisla trosit energiju na nesto trece kada se treba fokusirati na sam forum. vidite i sami da ljudi nisu nesto naklonjeni pisanju, treba prvo ovdje napraviti dernek a onda cemo o chatu, fakbuku i ostalim inim pizdarijama.

Hvala na idejama i brejn stormingu, usmjerite ih na forum :x
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Sophia »

ja mislim da bolje NE fun page , ideja je super i sve to,, ali da je to neki običan forum ,,, ali ovako kad su tu i razne sličice e, i dnevnici,, i razna iskustva,,, etc... bolje NE,, tko treba nać majku nači če je ..
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Shanti »

HAhahaaahaahahaha lajkam postove =)) :))
Ali slažem se da, nema šta facebook tražit ovdje niti ne bi bilo lijepo da se to dvoje povezuje bilo kako... [-(

:sunn:
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Mary Jane. »

oke je, vidim da prijedlog ne štima, nisam nikog ubio, sve ce bit ok :grouphug:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Red »

Zamolila bi sve clanove da prijave linkove koje ne rade, slike koje se ne vide, youtube linkove u postovima itd. malo malo naletim pa editiram takve stvari, ali ako vi nesto slicno primjetite, javite mi da to sredim.

ne volim kad teme ili postovi izgledaju jadno jer slike/ fajlovi ne rade.

Hvala :love070:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la Fig »

da, dosta se naleti na više nevaljale slike, broken linkove videa i sl... youtube linkove se lako popravi nadopunjavanjem prefiksom koji prije nije bio potreban, dok ima dosta slika kojih više na netu nema zbog brisanja sa akauntova kao što je deviantart, 4shared i sl. pa se i ne može obnovit da ponovno zablista u temi... sad ne znam šta nam je raditi sa tim slikama jer ako izbrišemo gubimo neki kakav-takav tok teme i sl., a ako ne izgleda lame i ružno za vidit.
Avatar
vidra
rank4
Postovi: 126
Pridružen/a: 02.08.2010, 21:00
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Ideje, prijedlozi & brain storming

Post Postao/la vidra »

chacruna je napisao/la:tko treba nać majku nači če je ..
sviđa mi se ovo
:thumbsup:
Odgovori