Ako imate tehničkih problema, prijavite ih ovdje...

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la CAM »

To ti je kao da auto koje voziš svaki dan jedno 7 godina zamjeniš i žuriš se neispavan u 4 ujutro i sjedneš za kompletno drugi model... :ymdevil:

prevedeno treba se navikavat, je do browsera je ili do isp.provjdera

Opera je božanstvo @-) @-) @-) @-) @-)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Red »

Cam, u postavkama je sve nastimano kako spada i nitko nije nista dirao. kako da popravim nesto sto se ponasa dobro kod vecine osim izuzetaka? :D

vjerujte mi ljudi, ja cu provjeriti opet jel se moze sto napraviti po ovom pitanju, ali jutros sam trazila neko rjesenje ali nazalost nisam nasla niti jedno, a ono sto je moglo rjesiti problem je kod nas vec dobro nastimano...


naravno da ne zelim da ljudi manje /rijede dolaze na forum zato sto im forum stvara tehnicke probleme. naravno da to ne zelim, zato cu se potruditi naci rjesenje ako postoji, ali ako ne mogu to srediti..nazalost ne znam sto drugo mogu napraviti? :-\

kako god...bacit cu oko... a ti Zgkrasta, nemam pojma sta je to sa tvojim avatarom, nitko sa time nema problema osim tebe :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la CAM »

Zato kažem možda je tempererlli problem.....ali čim se ugasi the majka tab kad odeš opet ulogiranje (-|

Red----------------->slika

:ymcowboy:
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Tain »

ej nisam rekao da promjeniš browser (znam po sebi da je to suludo predlagat :D ), samo, ako želiš, da testiraš 5 minuta da eliminiramo ako nije do njega.
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Red »

e to bi bilo lijepo malo test na foxu malu u Ie i tako igranje... ajde ajde mrdni dupe testiraj pa da znamo u cemu je problem :o)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ne usudi se :) ako otvori drugi browser opera će ga skužit i prestat mu radit zbog ne lojalnosti i izdaje :)
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Red »

uuu napeti rasplet situacije, sa nestrpljenjem ocekujem :-ss
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la CAM »

slika evo radi na firefoxu slika


I am bleeding from the pain this browser emits slika

Now fucking fix it slika U are disturbing my inner ying and yang

bring it back for my little Opera slika OK?
Avatar
Tain
rank6
Postovi: 204
Pridružen/a: 19.04.2010, 12:07
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Tain »

evo pucam u prazno, ali ima 4-5 dana su Opera i Safari imali veliki update radi Apple-a i novog HTML 5. Mozda su preuranjeno izadali sa bugovima pa se ubrzo samo popravi. ali sumnjam.
Al jedno je sigurno, nije to greška foruma :-B tako da ćeš trebat to sam popraviti.

Velike su šanse da su ti se cookies zaključali i neće da prime nove. Pokušaj izbrisat cookiese (sve ili samo od themajka.com) i pokušaj se ulogirat.

Također izgasi Turbo mode, jako je bugovit na Operi 10 i kad je upaljen neće snimat cookiese.

Hope that helps.
I love not man the less, but nature more.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Ako imate tehnickih problema, prijavite ih ovdje...

Post Postao/la Red »

#:-s ajde super, drago mi je da nije nesto sa postavkama foruma.

btw Cam, ja sam koristila Operu cijelo vrijeme, do prije mozda par godina, jer me zajebavala malo malo u ovako nekim situacijama...iz totalno nepoznatog razloga, tj nekog tehnickog sranja koje nisam mogla srediti...i uvijek nesto i uvijek nesto... i evo mislim da zadnje 4-5 god sam pocela fox koristiti i sada sam na miru...

kako god, u postavkama foruma i samom admin control panelu ne postoji Tab pod nazivom " Camov tab koji koristi Operu i njegove postavke da bi mu forum radio"... zbilja nema te opcije, inace bi to nastimala. morat ces ili pokusat upgrejdat operu opet ili je eventulano vratiti na staru verziju koja ti je radila, druge opcije nema nazalost...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori