Mala pomoc

Problemi, nije vam nesto jasno, imate ideju, pisite ovdje
Odgovori
peyotle0
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 29.09.2012, 17:50
 pohvaljen: 1 put

Mala pomoc

Post Postao/la peyotle0 »

Pozdrav svima,nov sam na forumu i stvarno mi se mnogo svidja kako ste uredili sve :)

Pitanje:
Gde i da li na forumu mogu da prijavim sajt koji salje biljne proizvode a u stvari su prevaranti?
Zeleo bih da obavestim sve da ne bi bili prevareni kao ja.
Inace ti proizvodi nisu nelegalni u Srbiji,za ostale ne znam.
hvala
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Mala pomoc

Post Postao/la Red »

Bilo bi odlično imati takvu temu. Kako se drugi nebi zeznuli i da skrenemo ljudima pažnju da budu oprezni. Najgore je iz vlastitog iskustva to osjetiti, ali ovako bar možemo druge obavijestiti da ne naprave istu grešku.

Otvori temu pod magične gljive i biljke: općenito. Navedi tko šta i kako, da se zna. a ja molim druge da nadopunjuju ako znaju slične sajtove, zbilja mi se gadi tako nešto, ako možemo pomoći drugima da se ne opeku, ja sam za ;)

Šta kažu drugi? da vidimo :-?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Mala pomoc

Post Postao/la dr.manijak »

Hm, odlicno kolega, a mozda bi i mogla neka tema recimo pod nazivom "Sigurni sajtovi za narucivanje semenja/estrakata itd" Sigurni u smislu da nisu oni prevaranti.

Ja sam bas skoro hteo da se raspitam odakle je "sigurno" naruciti mimozu hostil -Koren-.
Sooo eto moze i ovde neki odgovor na moje pitanje ili da se pravi nova tema. :ymparty:
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Odgovori