Meskalin kroz povijest

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la Red »

zato momci, imamo trip reports gdje mozete o tome rasptavljat do mile volje...

ja volim malo izokrenut onu "born alone. live alone. die alone." + "trip alone" jer je to ziva istina :)

sto ces ti sa tripom napraviti, sto ces iz njega izvuci, dal ces nesto uopce dobiti...sve je na tebi i sto ocekujes/ trazis od tripa. Razgovori o tome normalno pomazu ali opet sam trip i iskustvo je samo tvoje.

samo vi pisite :ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la ckola »

eto vidiš...tu je naša drga Red da nas uputi kad vrludamo i uz to još svaki puta dobiješ nešto korisno iz njezinog,isto tako velikog, ili čak i večeg iskustva. :ymhug:
to je ono po čemu je Majka posebna i najbolja. nesebično dijeljenje znanja i iskustava sa ljudima koji vole,
žele a neznaju i tu je bit svega
badava ti sve znanje ovog svijeta ako ga sa nikim ne dijeliš i sebično držiš samo za sebe i samo sa strane promatraš i kritički i sa podsmjehom gledaš na nečije neznanje!!!
nismo svi isto pametni i inteligentni, nismo svi ni u prilici da doživimo "prosvijetljenje", i to upravo radi neznanja ali uz nečiju pomoć, pomoć upravo vas koji imate to znanje, možda i ja jednog dana doživim isto!
odanikdrugogsveta

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la odanikdrugogsveta »

u potupunosti se slazem sa sloganom "trip alone" :) ...
veceg definitivno :ymhug: :)

hmmmm ...pa najbolje bi ti bilo da nadjes drugara koji traga za istim....moj savet ti je da se pozabavis malo "duhovnim obrazovanjem" dok si sam,a potom ta iskustva podelis sa drugom koji je u medju vremenu radio to isto....vodite malo ozbiljnije teme i slobodno mu reci sve sto ti je bilo na pameti..dve glave su pametnije od jedne,naravno sve to pod uticajem supstance...pa javi kako napreduje progres.mada nemoj nikad sebe pocenjivati da si manje inteligentan ili slicno...posto vidim da inteligencija u tvom slucaju nije problem,samo volja,zelja i nacin razmisljanja!!

srecno :D
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la ckola »

nije li i ovo jedan od načina duhovnog obrazovanja? pa upravo zato i postavljam pitanja svugdje i svakome ko
je doživio ono "nešto" a ako misliš na knjige, dokumentarce i sl. nije baš da sam sve pročitao ili pogledao ali isto tako nije baš ni mala zbirka istih...ja jednostavno tražim odgovore svugdje i u svemu i gdje god imam priliku postaviti pitanje nekome konkretno...to i činim.
dobro si to rekao da su dvije glave pametnije od jedne...ovdje je puno pametnih glava na jednom mjestu i ja pokušavam od svakoga ponešto naučiti i zato ste mi dragocjeni.
ipak je drugačije kad ti netko iz "prve ruke" nešto kaže pa ga još imaš priliku pitati ako ti nešto nije jasno...eto to je, od prilike, ono što je meni interesantno i što me privlači kod "Majke"
ja tripujem i na Majci i to jako dobar trip!
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la Red »

:x zapalila koju i raznjezila se na vas razgovor. ah sta cete... drago mi je da je i ostalima ovdje jednako ugodno kao i meni :ymhug:

Oprosti Majko na Offtopiku :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
odanikdrugogsveta

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la odanikdrugogsveta »

veruj mi da mozes sam sebe duhovno da obrazujes(monologom)..bez pomoci knjiga i dokumentaraca,odgovori na sva pitanja su uvek oko tebe,samo dublje razmisli,budi metaforican,ponekad i banalan....


od kad sam namestio acc osecem se ko kod kuce (a uglavnom vam pisem od kuce :D )
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la ckola »

a joj stara moja, ja zderem "kutiju"...nemogu se maknut a još nisam pročitao hrpu toga!
jest da sam malo usporen...biće da me hipnotiziralo :))
večinom i brijem monolog ali sam, brate, sam sebi dopizdio a ovdje je tako lijepo i ima vas, pa malo i vi da me pomognete...stvarno volim čut tuđa iskustva i iz njih crpim, uspoređujem, učim...i onda opet monolog!
to je to...
nisam vidio jel netko odgovorio ili ima negdje gdje još nisam stigao...jel treba pejotlu 5 godina da bi bio
najbolji za konzumaciju...ono, "pun sebe" ili je i to rekla-kazala informacija?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la Red »

pa tako kazu, od 5 godina na dalje, ali opet zavisi u kakvim uvjetima se uzgajao, kolicina sunca, kvaliteta zemlje itd..ali da.

medutim, ako si uhvatio informaciju, nije dovoljan samo jedan "botun" tj jedan pejotl da bi ti dao neki efekt, potrebno je od 4-8-10 tih "botuna" da bi imao za jednu dozu, zavisi normalno koliko jaku.

tako da jedan, ko nijedan, bi se reklo :p
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la ckola »

ajme mako mila...nema mi druge nego via Mexiko, Peru iliti gdje već...samo i to kakve sam sreće nebi ih našao 5 godina...predivna je ova slika sa njih stitinu =p~
ko li ih je slikao, taj je dobro negdje zabrijao...dobro da je uspio razvit slike...ja bi se najvjerovatnije pogubio bespučima Mexika i izgubio i fotoaparat i glavu...lakomac!
a jel stiglo sjeme...može li se naručit na FSREu? nema druge nego ubost jedno 20 komada i molit boga da poživim još 5-6godina.
Red imam jednu molbu; da me uputiš gdje mogu pročitati o TMA malo opširnije...ali na hrvatskom jer engleski znam, onako, za silu što bi se reklo ali to su ti, ono, patnje mladog Vertera a ne stižem ni ovdje sve popratit...pa ako znaš ili ako neko zna...usrdno bih molio
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Meskalin kroz povijest

Post Postao/la Red »

TMA je? :-? sorij mozda glupo pitanje, ali nemam pojma za sto je ta skracenica
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori