Astralna Projekcija

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Avatar
Astral_girl
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 25.08.2014, 14:58
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 8 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la Astral_girl »

odlično :D

nego evo ak ima ko iskustva svačije mišljenje je dobrodošlo jer sam prezbunjena
imala sam jako puno astralnih al većinom na nižem astralu, a do negdje prije sam krenila u viši astral, znači prvo, skužim da mogu u astralnu jel kak to vec ide, izađem iz tijela i samo se odbacim u zrak i nađem se u svemiru, gledam trećim okom i vidim apsolutno sve, vidim da nema kraja, tipa ovo http://i.ytimg.com/vi/_rCsVrHBk2E/maxresdefault.jpg al ono zamislite da ste tamo jel :D i odjednom krene onak ko neki film, neka projekcija, i gledam, ne sjećam se svega jer znam da su to bili milijuni informacija, i nema riječi za to opisat jer smo preograničeni kao ljudska bića, al tad kad sam to gledala apsolutno sve je imalo smisla, krenilo je s nekim riječim, zapamtila sam unity,trinity i još tak neke riječi koje nikad prije nisam vidjela, i sjećam se da je krenilo kao objašnjavat od davne prošlosti, kako je sve krenilo,zašt smo ovdje na zemlji, zašt sve ovo postoji,koja je svrha svega uopće, gledala sam to i nisam mogla vjerovat, znam da je bilo i o maya civilizacija, tj. svim tim starim civilizacijama, a o njima se nikad nisam baš informirala, ugl. kad sam se vratila u tijelo sve te informacije su krenile blijedit, jer moje shvaćanje toga je da mi ko ljudska bića nebi trebali posjedovat informacije takve vrste, a i mozak nam je preograničenit za toliku količinu informacija. i da na kaju tog sveg sam vidjela onak ko otvoren youtube jel i u videu slika gospe :blinkk: i naziv videa OTROVANA, nakon tog mi je mama rekla da kad je bila kod vidovnjakinje da joj je rekla da nas štiti gospa, al naravno to nema veze s kršćanstvom,neg s energijom

a druga: ova je krenila normalno kao i uvijek, osjetim da sam izvan tijela i samo skočim u zrak, ogromnom brzinom se samo penjem, ne vidim ništa, samo idem nevjerojanom brzinom, i dođem negdje, prostor je kao stara napuštena bolnica ili škola, ne znam, znam da se u astralnoj može upoznati s duhovnim vodičem i izrazim želju da ga upoznam, ali ga nisam vidjela, u par navrata vidim klauna, ali nisam mislila da je to on.. ne znam, mičem se kroz taj prostor, lebdim, i vidim da ima puno ljudi u tom prostoru, svi su muškarci od 20-30 god otprilike, i svi trče zamnom zovu me da dođem, i došla sam do njih, oni su bili svih rasa, jedan crnac je govorio u njihovo ime tipa: da ja ne pripadam tamo gdje jesam, skužila sam da ne znam gdje sam i da nije u redu da sam došla ne najavljena tamo gdje ne pripadam, i krenem se ispričavat, a on je skroz smiren i govori mi gle mi tebe poštujemo ali nisi dobrodošla ovdje, zatim se ubacuje drugi muškarac, bijelac, na prvu je izgledao ljuto i govori mi kako sam mu trebala prenijet poruku od nekog ? ali nisam? u to vrijeme mi jedan azijat uzima ruku i divi joj se, opipava, gleda kao da to nikad prije nije vidio, zatim se samo vratim u tijelo. ne znam šta da mislim uopće @-)
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la Devil'sChase »

Hej, baš imaš super iskustva :) jel bi mogla opisati malo kako si doživljavala niži astral i kako si počela dolaziti u viši astral, samo si se odbacivala iz tog nizeg astrala prema gore i dolazila u visi astral? I koja je razlika osjećaja i energija?
Avatar
Astral_girl
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 25.08.2014, 14:58
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 8 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la Astral_girl »

pa u početku kada sam krenula doživljavat astralne, većinom sam bila preuzbuđena sto sam osjetila da mogu izać iz tijela, tako da su vecinom tad propadale, i većinom sam uspjevala preko lucidnih snova ući u astralnu, što je jedan od lakših naćina, niži astral ti je replika ovog našeg svijeta, znači izađeš iz tijela i nađeš se u svojoj sobi, kod prijatelja il u svom gradu, vecinom kad sam bila u nižem astralu nisam to sve tako jako doživljavala jer ipak sam se osjećala ko kod kuće jel :D kad je sve slično, a na višem astralu uvijek osjetim malu dozu straha i veliku dozu uzbuđenja jer nemam pojma što mogu očekivat i tak nešt vidim po prvi put u životu, pa mislim , sam zamisli da se nađeš u svemiru kakav bi ti bio osjećaj :cheesy:
uglavnom sam se odbacivala da, dosad 3 puta sam sve isto napravila, znači sam skočim prema gore, iak to nekad može bit problem jer ne možeš znat gdje će te odvesti :D
Avatar
NekiTamo
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 26.02.2015, 12:35
Ima zahvala: 47 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la NekiTamo »

Beyond Ra je napisao/la: nitko nebi trebao brijat na astralne projekcije sve dok ne sredi svoj sistem vjerovanja, jer gore se sve odma počne manifestirati u skladu s onim unutar nas, baš kao dmt trip, a ništa od toga nije realno, odnosno polurealno je, mi sami određujemo svoju realnost putem vibracija u sebi, putem sistema vjerovanja, emocija i misli.
Zabrijao sam na AP :D , no mislim da se vlastiti sistem vjerovanja mijenja sam po sebi na samom putu prema 'gore', zapravo sam ga mijenjaš kad god zapnes negdje inače ostaješ na mjestu. Hoću reći moj pristup je modificiranje vjerovanja, emocija i misli u hodu, sad jel to optimalan način ili ne, za mene je. Evo postavio sam si cilj da najkasnije do kraja godine imam prvu AP-u ili barem WILD, naravno i da ga ne ostvarim bit ću korak bliže jer sam mijenjao svoje sisteme pri tome, npr. skontas da zelju moras eliminirati, ne očekivati ništa, biti svjesniji (promatrač svojih misli, emocija..) u fizičkom svijetu, suočiti se sa strahovima (vibracije, paraliza, udaranje heart centra, nedostatak zraka, neki 'čuvari', strahovi iz fizičkog svijeta - oni koji su frekventniji... dalje ne znam :D). Sva sreća pa imamo tendenciju izazivati strah inače bi ostali zauvjek u nekakvoj 'sigurnosti' i 'slobodi' tj. iluziji.

@Astral_Girl znači ako se nađem u lucidnom snu da li da pičim gore u svemir da dođem u astral :-?
Question everything, assume nothing
Avatar
Astral_girl
rank2
Postovi: 14
Pridružen/a: 25.08.2014, 14:58
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 8 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la Astral_girl »

ne, to vrijedi samo u stanju vibracija i paralize jel
kad sam bila u lucidnim snovima bilo mi je dovoljno da pomislim da želim astralnu i dogodila se
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la antoniopavaroti »

zanimljivo..
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la bartul_9 »

Prije nekih 8,9 godina sam dozivio prvu paralizu sna. Nisam se mogao micat, cuo sam oko sebe neke demonske glasove i nisam znao sta da radim nego sam se molio i proslo je. Kasnije sam dozivio jos par stotina paraliza sna i iako sam s vremenom shvatio sta je to tocno svejedno me bilo strah prepustit se i otic u astral. Paralize su prestale kad sam se odlucio suocit sa svojim strahom od tih demona i jednu vecer kad me uhvatila paraliza vidio sam neko lice kako ide prema meni, samo sam digao svoju astralnu ruku i odbio ga od sebe i vise se nikad nije vracao. Sad jos uvijek rijetko dozivim paralizu sna, al samo onda kad mislim o nekim demonima ili slicnim stvarima prije spavanja, samo mi se onda pojavi, sto znaci da je bude samo moji strahovi, to jest ono na sta su mi misli usredotocene.

Prije 6,7 godina sam kroz konzumiranje nekih stvari slucajno dosao u stanje pred astral, otkrio sam novi svijet. Poceo sam citat o tome i pokusavat uci, al nedovoljno dobar razlog za ulazak i strah, te nespremnost mi nisu dopustali da udem tamo. Uostalom uvijek bi se to pretvorilo u neke seksualne porive sa nekim entitetima koji su prisutni, te bi se svaki put ponavljala ista stvar, doslovno bi bacao vrijeme i energiju u nista.

Medutim s vremenom sam se razvijao, istrazivao sebe, gazio se i radao, mijenjao svoje stavove i kompletnu sliku o svijetu. Doslovno mogu rec da shvacam stvari kako stoje, da sam u sistemu bez greske, tocno tamo di trebam bit, prihvatit to, svijet oko sebe i ovaj put na kojem smo svi zajedno. Naucio sam postivati druge i prihvacat svakoga, u biti mogu rec da sam se izgradio i da sam sazrio kao dusa, u biti spoznao jedinu istinu. Dobio sam ono sto nisam ni trazio ni znao da postoji, bio sam u potrrazi za nekim svojim ludilima, ovo me progutalo, sazvakalo, uzelo cijelog i ispljunulo natrag, a mislio sam da mi nema spasa. Kroz tu patnju i to sve sam shvatio najbitnije stvari u zivotu, shvatio sam zivot, u biti dobio temelje da mogu ic dalje i gradit nesto te vratit sebi natrag kroz pomaganje drugima i svijetu u kojem zivimo.

I tako sam nakon par godina u kojima uopce nisam prakticirao astral, (doslovno sam zaboravio na njega, prihvatio u to vrijeme da nisam spreman i kad budem da cu ic dalje i otvorit sebe za daljnji razvoj i napredak) prije par dana slucajno bio odvucen prema astralu te pokusavam doc tamo vec 2, 3 dana al mi ne uspijeva. Nekako mislim da je sad vrijeme za promijenu u meni i u svijetu i zato sam privucen u nove razine i daljnje prosirenje svijesti. Iskreno vec sam nekoliko godina u istom stanju, zvacem kroz stare borbe i prihvacam ono sto sam naucio i mislim da sam sada spreman jer nauceno vec samo izlazi iz mene, svijestan sam da je to tako i moja svijest je to prihvatila.

Eto neki mali osvrt na zadnjih 8 godina u kojima se moja dusa budi i postaje svijesna sebe, te si ponovno otkriva ono sto je zaborvila kad je dosla na ovaj svijet.

Lijep pozdrav ekipa, samo naprijed, gustajmo u ovoj divoti od zivota ! :)
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Astralna Projekcija

Post Postao/la bartul_9 »

Imao sam prije par dana jako čudno iskustvo, prvi put da sam ovako nešto doživio, pa evo da ga podjelim sa vama.

Uglavnom spavao sam i probudio sam se. Kroz tijelo sam širio neku svijetlost, iz prsa prema udovima. To širenje svijetlosti je trajalo jako kratko i sve se događalo samo od sebe, u biti ja sam to radio, al kao da sam znao sve šta trebam napraviti, kao da sam to radio već puno puta. Mislim, da, radio sam to već prije kad sam svim silama pokušavao zaviriti u astral, al nikad mi nije pošlo za rukom da sam skroz zavirio u taj svijet, uvijek mi je nedostajalo jako malo, al nikad nisam uspio probiti tu barijeru.

Sad kreće jako zanimljiva stvar. U trenutku kad sam proširio svijetlost kroz cijelo tijelo kao da se otvorio nekakv portal kroz koji sam gledao. Znači nešto posebno šta nisam nikad do sada iskusio. Taj portal je bio kao prozor kroz koji sam gledao u neki drugi svijet. U trenutku kad sam otvorio astralno oko i pogledao u taj portal vidio sam nekog malog patuljka, al najprije bi rekao gnoma ili nešto slično kako je taman poskočio da ga ne vidim i pomakao se izvan mog vidokruga. Znači da objasnim malo bolje, bio je taj kao neki portal, širine metar, dužine metar i pol kroz koji sam ja gledao, nisam bio tamo tjelesno već sam samo gledao kroz taj prozor u drugi svijet, a u trenutku kad sam pogledao taj mali gnom je poskočio da ga ne vidim, kao da se sakriva od mene, a dobio sam dojam da je bio na meni, kao da je radio nešto kroz taj portal na mom tijelu i kad sam se ja probudio i pogledao prema njemu on je pobjegao. Svijet u koji sam gledao je bio zelen, livade, predivan, baš kao iz bajke, barem po tom malom dijelu koji sam gledao. Bilo je svijetlo, al kao da nema sunca, nema nekog izvora svijetlosti, več je samo svijetlo, neznam kako bi to opisao, nisam vidio dovoljno da mogu reč sigurno, to je samo onako kako sam ja to doživjeo.

Cijelo iskustvo nije trajalo jako dugo, Možda 10ak, 15 sekunda. Al bilo je odlično.

Nisam uzimao nikakve psihodelike ili nešto slično, a prije sam popio 4 piva tako da mislim da je to omogučilo da se cijelo iskustvo lakše dogodi.
:sunn: you got nothing to lose
Odgovori