Energetski vampirizam

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Odgovori
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Energetski vampirizam

Post Postao/la Fig »

Čitavim svemirom neprestano teče životna energija koja animira i održava sveukupnu kreaciju. Ona je dostupna svima i ne može se tretirati kao bilo čije privatno vlasništvo. Unatoč tome u našem svijetu dolazi do neprestane krađe iste, svima dostupne energije. Kako se obraniti?

http://www.examiner.com/images/blog/wys ... 956800.jpg
U europskoj tradiciji se pojam vampirizma pojavljuje početkom 18. stoljeća. Priče o neobičnim stvorenjima koja u svrhu vlastitog preživljavanja ispijaju krv ljudima brzo su se proširile unutar narodnih predaja, te su snažno utjecale na tadašnji sustav vjerovanja. Smatra se da je riječ 'vampir' došla u Europu preko Srbije, makar se smatra da je preuzeta iz turskog jezika gdje se odnosila na vještice.

http://innerbeast.yolasite.com/resource ... re.jpgTema ispijanja krvi i povezano putem toga otimanja tuđe energije prisutna je u svima drevnim tradicijama počevši od Grčke, preko Indije, pa sve do Mezopotamije i Južne Amerike. Jedina je razlika što su u to vrijeme kao otimači energije bili prozivani različiti demoni. Vitalna energija koju u sebi nosi ljudska krv bila je istovremeno potrebna i bogovima čiji su obredi štovanja uključivali pridonošenje ljudskih žrtava.

Slijedimo li nit ove priče o vampirizmu dolazimo do zaključka kako je riječ o nečemu što ne bi trebalo biti dio ljudske prirode nego je putem kontakta s bogovima. U narodnim je predajama opisan i način stvaranja novih vampira miješanjem krvi postojećih s krvlju onih koji će to tek postati. Na taj način vampirizam ulazi u okvire genetike i istovremeno postaje nekom vrstom globalne metafore za sveukupnu transformaciju ljudske vrste.
U tom kontekstu dolaze na svoje pristaše teorije zavjere po kojima bića iz nekih drugih materijalnih i nematerijalnih svjetova drže ljude u ropstvu koristeći se pritom njihovom energijom u cilju vlastitog opstanka. Ovakav pristup i razmišljanje ne bi trebao biti čudan s obzirom na fraktalnost svega, te da se ono što mi radimo drugima postepeno vraća nama tvoreći tako predivan začarani krug svakakvih fraktala. Sagledavajući cijelu stvar iz te perspektive, riješavanje problema krađe energije za ljude postaje ključno pitanje ne bi li se oslobodili iz zamke u koju su upali i ponovno živjeli u skladu sa svojom autentičnom prirodom.

Osvrnemo li se na vampirizam i krađu energije iz astrološke perspektive, njima će se u pravilu dodjeljivati simbolika Plutona, Škorpiona i osme kuće. Važno je napomenuti da svaki simbol ima višestruko značenje. Vampirizam i krađa energije najniži je nivo izražavanja Plutona, dok je u svojem višem obliku originalni arhaički izvor sveg postojanja, crno zlato za kojim su u prošlosti tragali alkemičari. Dobro je primjetiti kako se u ovakav opis može uvrstiti i sam čovjek koji označava splet osjećaja i djela, te koji također može biti dole na dnu iscrpljujući ostalima životnu energiju ali i na samom vrhu ispunjen životnom energijom prirode. U biti bi uvijek tražili sebe jer smo mi sami u centru, dok se ipak uvijek daju razni epiteti i stvaraju druga bića i stvari radi možda nekog lakšeg povezivanja (ko šta je možda npr. Isus u krćanskoj religiji predstavljen kao osoba i čovjek ne bi li se možda ljudi lakše poistovjetili sa njime i lakše ga prihvatili, dok on predstavlja samo osjećaj sveopćeg zadovoljstva i harmonije. Onaj osjećaj kojeg bi svi tako žarko željeli zadržati). Riječ je jednostavno o arhetipskim osnovnim silama koje izlaze izvan okvira moralnih vrednovanja. U tom kontekstu Plutonu se dodjeljuje uloga arhaičkog ženskog elementa koji može istovremeno biti plodan, kreativan i iscjeljujuć, ali i mračan, okrutan, destruktivan i proždirući. Solarni (muški) princip koji označava našu svjesnost oduvijek je zazirao od spuštanja u Plutonov mračni svijet mrtvih, što se u našoj svakodnevnoj stvarnosti očituje kao odbojnost spram tema smrti, seksualnosti i onostranog.

Od samog dolaska u novi svijet, a vjerojatno i prije toga, suočeni smo s neprestanim umetanjem unaprijed formuliranih programa koji nas sve više udaljavaju od našeg pravog, osnovnog identiteta. Kroz takav proces posvemašnjeg otuđivanja od samih sebe postupno učimo uzimati energiju od svoje okoline u svrhu preživljavanja. Kasnije ulazimo u natjecanje za društvene pozicije i definiramo svoju uspiješnost na nivou energetskih resursa kojima raspolažemo, bilo da je u pitanju moć, bogatstvo ili inteligencija. Naš um počinje dominirati sveukupnim životom, postavljajući kriterije koji su sve samo ne prirodni. U natalnoj karti Pluton simbolizira osnovnu unutarnju transformaciju koju moramo proći kako bismo nadišli takvo ponašanje i ponovno prisvojili svoju autentičnu moć. Na nižem nivou taj planet sa kraja Sunčevog sustava funkcionira kao instinkt bezosjećajne eksploatacije, dok nas na višem nivou svijesti on ponovno povezuje s našom dušom i na taj nas način uvodi u kontakt sa zaboravljenim unutarnjim izvorima moći.

http://www.lunarplanner.com/Images/myth ... .jpgUnutar takozvane evolucijske astrologije Pluton se izdvaja kao simbol naše duše. Preko njega se raspoznaje područje gdje smo se najviše vezali uz materijalnu stvarnost i na taj način zaboravili na svoj pravi identitet. Ukoliko želimo biti dosljedni potrebno je naglasiti kako dušu vrlo teško može simbolizirati bilo što materijalno iz ovog svijeta, pa tako i Pluton. On jednostavno izlazi izvan okvira takvih kvalifikacija. Pluton, stoga, pruža informaciju o načinu oslobađanja duše iz zamke u koju je upala.

Kada smo u kontaktu sa sveukupnom prirodnom energijom i kada dopuštamo da ona slobodno protječe energetskim kanalima u našem tijelu osjećamo se zdravo i s lakoćom ostvarujemo harmoniju sa svime što nas okružuje. Nedostatak energije prvi je znak duševne uznemirenosti. Može biti izazvan nesređenim životom, negiranjem svojih vlastitih granica, neetičnim manipulativnim ponašanjem, zanemarivanjem potreba za prikladnom prehranom i odmorom, te isto tako uplitanjem raznih energetskih kradljivaca. Prilikom procesa krađe eneregije oštećene su obje strane. Žrtva sa vremenom postaje sve slabija i bespomoćnija, a kradljivac doživljava negativan osobni i duševni poremećaj. Sve se odražava i na fizičkom planu gdje dolazi do promjena u izgledu i načinu ponašanja. Usporedite samo fotografije političara prije početka upravljanja državom i poslije nekoliko godina aktivnog djelovanja. Promjene su toliko očigledne da će vam odmah sve biti jasno.

Jeste li se ikada nakon razgovora sa nekom osobom osjetili jadno, uplašeno, krivo, iscrpljeno, gotovo tako kao da je život jednostavno iscurio iz vas. Vjerujem da većina od vas je, i to ne samo jedanput u životu. U takvom ste depresivnom slučaju postali žrtvom tzv. energetskog vampira.

http://yugahealing.com/pictures/yugahea ... arge.gifTo bi primjerice bili ljudi kojima zbog nekakvih razloga fali vlastite energije te za utažavanje iste poznaju način kojim se doslovno hrane vašom energijom, kao i onom od okoline da bi dalje uspiješno funkcionirali. Zanimljivo je kako energetski vampiri ne moraju nužno biti ljudi već i razne ustanove u kojima radimo, odlazimo u školu, bolnice, razni mediji i sl. Također i političke stranke, represivni režimi, ideologije, religije, te različiti oblici nematerijalnih entiteta čije dimenzije postojanja presijecaju s našom. Moramo biti svijesni da živimo i svijetu koji je osmišljen po principima eksploatacije, pa je zbog toga vrlo teško uopće egzistirati bez kontakta sa predatorima.

U životu je potrebno na vrijeme spoznati osobe i stvari koje nam svakodnevno oduzimaju prijeko potrebnu energiju, a to baš i nije lako. Simptomi se ubrzo javljaju u obliku umorenosti, uplašenosti, osjećaja krivnje, nepodobnosti, obuzetosti raznim nepotrebnim dilemama i sl. U takvim smo slučajevima već postali žrtvom energetskog vampira koji je našu energiju iskoristio kao hranu za sebe i svoj ego.

Tuđom se energijom pretežito ispunjuju osobe koje ne znaju ispuniti sebe na nikoji drugi način, te koji ne znaju kako razviti svoje osobne potencijale za ljubav i zadovoljstvo. Tada takve osobe često raspolažu sa drugim različitim oblicima manipulacije kroz koje nastoje steći samopoštovanje i psihološki balans, i to pretežito na račun svojih žrtava.

http://img69.imageshack.us/img69/5079/despairx.jpgMože se reći kako bi najugroženije žrtve energetskih vampira bile osobe koje na neki način ovise o samom vampiru, i to primjerice djeca, partneri, podređeni na poslu i sl. Potencijalne žrtve mogu također biti i osobe koje svojim crtama ličnosti privlače kradljivce energije, bili to ljudi skloni samookrivljavanju, sa kompleksom manje vrijednosti, nedostatkom samopoštivanja i sl. Takve osobe često padaju pod utjecaj ljudi kojima je lako njima manipulirati i puniti svoj nedostatak energije umijesto pomaganja dotičnoj oslabljenoj osobi, već iskorištavanju njenih slabosti. Najbolje bi se bilo na vrijeme maknuti od takvih ljudi tako da rasaznamo njihove prave motive što je često teško zbog savršeno navučenih masaka i dobre glume potkrijepljene godinama iskustva.

Kradljivce energije možemo nazvati ljudima koji pretežito sebe stavljaju na prvo mjesto, kao što bi to ugrubo sistematizirano bili npr. sveznalice, jadnici, zanovijetala, agresivci, daveži i sl. Sveznalice se vole hvaliti svojim dijelima, znanjem i sposobnostima na temelju čega dobivate dojam kako ništa ne znate. Zanovijetala su često oni koji ratuju sa cijelim svijetom, te kojima ništa nije dobro i po volji. Jadnici su dežurne žrtve, te rade na principu buđenja suosjećanja i stvaranju zaštitničkog poriva. Takvim će osobama svako dobar pružiti pomoć davanjem savjeta i načina riješavanja njihovog problema, međutim, oni vaše savjete neće čuti i uzeti ih u obzir, već će dolaziti po nove doze vašeg suosjećanja i utjehe. Daveži ubijaju psihu svojim pričama i pretežito vam ispričaju povelike količine informacija dokle vas ostave na miru. Agresivci vas nastoje zastrašiti svojom verbalnom agresijom, utjerivanjem raznih strahova od fizičkih povreda, bukom koju stvaraju, te energičnom gestikulacijom. Na vaše će argumente reagirati burno i žestoko, te vam rijetko ostaviti prostora za ikakvu normalnu razumnu konverzaciju. Izrazito se hrane vašim strahom kojeg oni u vama izazivaju, nesigurnosti koju također bude u vama, te doslovno ovise o osjećaju vašeg jada i nesposobnosti.

http://www.sciencephoto.com/images/show ... vakodnevno nailazimo na takve razne zamke i energetske lovce koji su takvima postali nesvjesno, jednostavno živeći vlastitim životom nikad preispitujući svoje sebstvo. Međutim, neki su od njih svoje profinjene parazitske vještine usavršili do neslućenih razina. Svijet funkcionira na principu eksploatacije svega tako da je krađa materijalnog i nematerijalnog nužna u ovakvom svijetu kakav je stvoren.

Ponekad i mi sami nesvjesno postajemo energetskim lovcem zbog pomanjkanja vlastite energije od nekog drugog lošeg izvora koji nas svakodnevno ispija. Tako ne samo da gubimo potrebnu energiju, već i sami postajemo energetski vampir koji se nesvijesno nađe u situaciji ispijanja druge osobe koja smo do maloprije bili mi sami. Takve je trenutke potrebno zapazit, otić na neko svoje posebno mirno mjesto, smirit se, sredit si misli i napunit energijom.

Važno je nastojati prepoznati energetske kradljivce i onda se od njih ograditi i udaljiti. Svaka osoba na sebi svojstven način otkriva poremetnju u vlastitim energetskim kanalim i vibri. Kada otkrijemo da nam određena osoba u prostoriji remeti vibru, iscrpljuje nas, tjera na negativan tok mislim, onda je možda najbolje jednostavno se udaljit od osobe ili ne obraćat pozornost na nju. Važno je inzistirati na neprihvatljivosti postupka ali ne i same osobe. Možemo se odmaknuti, napraviti distancu, ali nije poželjno gajiti mržnju i osjećaj superiornosti prema osobi koja ide drugačijim putem od onog našeg. Puteve možemo birati vlastitom voljom ali život je veoma nepredvidljiv te se mnogi životni putevi iscrtavaju sami od sebe kroz život za određene osobe putem svakakvih iskustava, sredine, nemoći, neznanja, traumi, zlostavljanja, itd. Bilo kakva osveta i dovođenje na razinu energetskog vampira, vrlo će vjerojatno dovest do karmičkog košmara iz kojeg se možemo izvući jedino pozitivnom energijom, otvorenošću, snagom uma, opraštanjem, odmjerenošću i blagošću.

Simptomi većeg gubljenja energije:
- neprestano ponavljanje nezgoda
- neprestani rad bez odmora
- odvajanje od voljenih osoba i dragih stvari
- pojavljivanje neprestanih strahova
- nemogućnost jasnog definiranja granica
- gubljenje kontrole nad svakodnevnim aktivnostima
- napadi panike
- osjećaj bespomoćnosti i inertno ponašanje
- vrlo teško definiranje svog identiteta
- osjećaj velike iscrpljenosti
- stalno pobolijevanje
- osjećaj niže vrijednosti
- stalno iskorištavanje od strane drugih

Ukoliko ste neke od navedenih simptoma prepoznali kao konstantu vašeg života, možda bi bilo dobro da razmislite o prakticiranju određenih tehnika energetske zaštite. Za početak bi bilo dobro napraviti ritual simboličkog vraćanja izgubljene energije pomoću normalne meditacije.

http://squidgyhippy.files.wordpress.com ... tation.jpg
Možete pronaći neko mirno mjesto i sjesti zatvorenih očiju. Opustite svaki dio tijela i mirno dišite. Započnite odbrojavati za vrijeme udaha i izdaha. Udah -4, zadržite dah -8, izdah -8, zadržite dah -4. Prakticirajte takvo disanje nekoliko minuta. Obratite se za pomoć svom vodiču, anđelu čuvaru, Isusu, Budi, ili bilo kakvom vašem Bogu, duhu, entitetu i sličnim personalnostima sa kojima ste u nekakvom duhovnom dodiru.
Vizualizirajte energetski omotač oko svog tijela i pokušajte osjetiti gdje se nalaze glavna oštećenja. Osjetite energetska središta i tokove energije. Zamislite da iz vašeg tijela izlaze cijevi kojima energija izlazi iz područja gdje su nastala oštećenja. Pratite ih i otkrijte kamo vode. Tko ili što je na kraju tih cijevi? Poslije nekog vremena vaše će energetsko tijelo izgledati kao hobotnica čiji se krakovi pružaju u različitim smjerovima. Kroz te krakove gubite dragocjenu energiju i oni vam više nisu potrebni. Na kraju cijevi mogu biti vama poznati i nepoznati ljudi. To može biti netko iz obitelji, kolege s posla, prijatelj koji vam se stalno obraća za pomoć, bivši ljubavnik ili ljubavnica, neka poznata osoba koja vas jako privlači ili vaš kućni ljubimac. U pojedinim slučajevima primatelji vaše energije bit će nepoznata, a ponekad vrlo neobična bića. Nemate nikakvog razloga za strah. Usmjerite svoju pozornost na energetske cijevi i počnite kroz njih vraćati energiju natrag u svoje tijelo.
Energiju ćete najlakše vratiti metodom udisanja. Jednostavno zamislite kako svakim udahom u vaše tijelo pritječe energija koju ste izgubili kroz pojedinu cijev. Nakon nekog vremena prekinite s udisanjem energije i zahvalite se onima koji su vam uzimali energiju, blagoslovite ih i zahvalite im se. Uvucite u svoje tijelo cijevi koje su izlazile iz prije oštećenih područja. Osjetite kako je vaše energetsko tijelo ponovno cjelovito i ispunjeno. Mirno dišite. Poslije nekog vremena postupno se vratite u normalno stanje svijesti. Zahvalite svom zaštitniku i otvorite oči.

Bio sam ponukan da napišem nešto ovakvo ovdje na forumu zbog sveprisutne eksploatacije i svakodnevnog gubljenja energije. Svaki je dan na neki način iscrpan, te se fizički umaramo dok psihički u glavi ludujemo. Hodajući smo zombiji koji jedni drugima kradu energiju kako bi opstali u društvu i zadovoljili svoj ego, odnosno psihu, dok energiju gubimo na sve strane putem urbanih prenapućenih sredina i ostalih zemaljskih sredstava koje je izgradio i izmislio čovjek.
Gledam sebe kako radim stvari drugima koje je netko radio meni i učinio me ništavnim i ispraznim. Najstrašnije je kako vidiš da se to dešava a kad oćeš nešto poduzet, onda naročito već bude kasno. Svi smo zombiji koji se hrane energetskim mesom svog bližnjeg, što je trenutno nužna spika u ovakvoj sredini. Ne znaš što više pogađa, kad neko tebe iscjedi ili kad saznaš da si ti nekog iscjedio.

Uglavnom, vjerujem da ste se i vi susretali sa sličnim problemom, te da se i dalje susrećete. Vjerujem da se tema može razvit u svakakve priče i dogodovštine, te svakakva iskustva nošenja sa istim i eventualne pomoći :)

Izvor: http://svima.net/, http://www.magicus.info, časopis Svjetlost br. 99 i moj mozak u svemu tome :)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Energetski vampirizam

Post Postao/la Red »

sada kada je nagradna zavrsila ti kacis odlicne teme...ccc steta da nisi sudjelovao :ymsmug:

jao da, o ovoj temi sam i sama razmisljala i super da si ju napisao jer vjerujem da svi ovdje znaju kako to izgleda kada te netko iscrpljuje i cini te nevoznim, sumornim i naravno pojede ti svu energiju da kasnije nisi dobar ni sebi ni drugima.

Lako je kada se nalazis u situaciji kada se mozes ukloniti od takvih ljudi, takoder je super ako mozes da ne utjecu na tebe no ponekad te zivotne situacije stave na mjesto gdje ne mozes mrdnut nigdje pa ostajes na milost zderacu koji de prozdire.

Uzasno je kada Oni toga nisu svjesni. npr. moja sefica je takva. svojom negativom, brigom i stavom jednostavno siše zivot iz mene. kada sam sama osjecam se najbolje. ni samoca mi ne smeta, zna proci cijeli tjedan da sam sama na poslu, 8 sati i ne smeta mi uopce. zabavim se malo poslom malo citanjem, malo crtanjem, ali osjecam se ok. I onda ona dode jedan dan, ostane par sati i pojede me. a ne mogu nista, ne mogu joj niti reci nista, jer ona ne radi nista lose, niti govori ista lose, samo jednostano davi. davi pricama kojima se sama truje pa truje i mene. ja racionalno i prstojno pricam sa njom, ali ne dozivljava ona to uopce. onda zavrsis tako da pokusavas ne slusat i klimas glavom, ali i to me iscrpljuje. ponekad sam toliko lose volje da ne pricam sa njom, vec radim pored nje svoje i ignoriram je jer znam da cu pocet biti agresivna :ymdevil:

takoder ima ljudi kojima je ego toliko jak da valjda ni sami sebe ne cuju kada pricaju. ponekad im je cijeli razgovor monolog gdje velicaju sebe i svoje "vrline i postignuca" da ti ni ne mozes izmjeniti energiju sa tom osobom. a i da hoces, ne cuju. od nedavno smo cimerica i ja u kontaktu sa nekim ljudima koji su bas takvi. i svaki put kada takva osoba ode mi smo u soku :cheesy: pitamo se, kako to da ni malo ne slusaju sto govore? kako to da misle da su najpametniji i najiskusniji i najbolji u svemu da imaju potrebu tebi ukazivati "na pravi put" svaki put kada te vide. kada je sve jaajajajajajajajajajaja, da ti se zavrti u glavi. a onda se desi da puknem i budem uzasno iskrena i otvorena, da se obranim od ludila jer cu pocet za vrat skakat nekome a tada te osobe polude i pocinju dizat glas, pjenit se i nametati svoje gdje opet nema normalne komunikacije.

"jako je lijepo slijep krociti kroz zivot" i piti energiju od drugih, krasno. e pa dosta, nema te osobe vise ovamo, to je definitivno! ako nece na fino onda cemo grubo. zasto? jer ne mogu podnjet da me me netko iz dana u dan davi debilanama. vrlo jednostavno rjesenje, uklonis osobu. oni koji me znaju, znaju da sam razumna i vrlo toleranta osoba, ali kada je nesto zbilja previse...e onda postajem slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Energetski vampirizam

Post Postao/la Fig »

A dobro, glavno da forum cvjeta... ipak je proljeće :ymparty:

E ma hvala šta ste mi još prije otkrili ovaj časopis Svjetlost. Baš sam se neki dan sjetio dok sam prolazi pored kioska i voila, kupio ga i oduševio se kad sam našao pregršt zanimljivih tema... stalno ga furam u torbi i čitkaram u tramvajima, pod predavanjem i sl. :)

Baš u zadnje vrijeme stalno nešto razmišljam kako okolina djeluje na mene i oblikuje moj karakter šejpšiftajući maske u različitim situacijama, a sa jednim ili s nikim nisi onakav nekako svoj... ali radi se na tome, polako... i onda još naletim na ovakvu temu u časopisu :) zakon

Da, mislim da se sisanje energije samo niže od izvora do izvora. Pa tako od manjih izvora kao što su ljudi koji momentalno sišu, pa korak nazad do posla, škola i sl. koji isisavaju na nekakvoj većoj razini na duže vrijeme... pa do velikih izvora kao što je država, općeniti stav okoline i sl. Moguće se nekako riješit manjih, ali one veće teško odbacit... niti ne znaš šta te stalno zeza jer je posvuda.

Žao mi je što čujem to na poslu, ali sad to nekakvo proljeće daje neki višak energije da se lakše nosimo sa svakodnevnim stvarima. A i bliži se vrijeme otkaza tako da ćeš jednu cijev zatvorit, a sa tim se možda i druge ukažu pa se njima pozabaviš.

Svi imaju neke svoje svijetove i stavove, nesvijesno ili svijesno. Teško da će se danas svi slagati... ali kad se npr. ja nađem u takvoj situaciji jednostavno se nastojim isključit, dok su mi agresija i sl. stvari negdje jako jako daleko na kraju pameti. Isto kad skužim da sam ja nekog drugog nesvijesno udavio samo zašutim, i onda je onaj ogroman bed.. ali prođe brzo.. jbg, imam izliku pošto trenutno sve tako teče, a dio sam svijeta i teško mi odmah to primjetit i spriječit.

Imam osjećaj da ti je ova tema potakla neka zakopana sjećanja i skroz ste raspizdila :) a kako i neće, svakodnevno se nadmećemo i natežemo s tom energijom.
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Energetski vampirizam

Post Postao/la Sophia »

Baš kad sam nedavno pročitala ovu temu bila sma sretna, jer potvrda mi je stigla, jer sama sam intuitivno svaku noč to radila,, udisaj izdisaj i odredjena osobba u mislima-udahom bi vračala svoju energiju izdahom vračala,, i zanimljivo je kako su dani prolazili ja sam se sječala ljudi od prije 10god, ljudi s kojima sma se smao jednom srela,, a i s nekim osobama jedva sma raskinula taj neki kao krak,, ali srečom pa tu postoje kristtali pogotovo selenit koji popunjava rupe od aure i čisti je, naravno tu su i moqui kuglice koje to isto rade, i još par kristala hehe
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
xarabas
rank4
Postovi: 123
Pridružen/a: 16.09.2010, 16:36
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 25 puta

Re: Energetski vampirizam

Post Postao/la xarabas »

Joj sjecam se kad si pricala o toj sefici ahaha =))

Nisi mogla prekinuti s poslom u bolje vrijeme; em ces se napuniti dobrom energijom sad na ljeto a i iskrsnuce nesto, gdje ima volje ima i nacina :)

A sto se tice tih energetskih vampira vec duze vremena imam plan tj revolucionarnu metodu neutralizacije istih:

instalira se po nekoliko ogledala u svaku prostoriju kuce/stana navedenih i nakon nekog vremena kad ljudi budu okruzeni vise sobom nego drugima, tada ce krenuti jesti sami svoj rep poput zmija pa se zapitati sta su to cinili sve vrijeme i koliko su propustili zivota
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Energetski vampirizam

Post Postao/la Fig »

također ima možda i same povezanosti sa maničnim nekontroliranim udisajima i izdisajima kad je netko ljut... nekakvo lažno panično smirivanje. ne čini se to sa namjerom pa valjda i ima takav rezultat.
xarabas je napisao/la:instalira se po nekoliko ogledala u svaku prostoriju kuce/stana navedenih i nakon nekog vremena kad ljudi budu okruzeni vise sobom nego drugima, tada ce krenuti jesti sami svoj rep poput zmija pa se zapitati sta su to cinili sve vrijeme i koliko su propustili zivota
e ovo mi zvuči prebolesno. druženje sa samim sobom, pobijeđivanje prvo sebstva da se možeš prema drugome odnosit bez naglih propusta i sl... ali bilo bi mi nekako precreepy takvo nešto izvest, makar učinkovito.. da prvo prihvatiš fizičkog sebe a sa time postepeno i psihičkog.. pa dalje u svijet :)
Odgovori