❂ Kristali ❂

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la AFX »

gotta je napisao/la:a zasto bi bilo u redu da malo dijete od godinu-dvije umre? Nije nista u zivotu proslu, ali su starci dobili lekciju..ja to gledam tako..sve je povezano..
al sad smo na krivom topicu...
Pa umrlo je jer je bilo bolesno. Nije mu "bilo vrijeme" ili je "odradilo sve sta treba u zivotu" nego jer je bolesno.
Šta smo sada na ubijanju djece da bi pokazali drugima lekciju? =))
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la gotta »

pa dobro..ti mislis da je umrlo jer je bilo bolesno..ja mislim da SE RAZBOLILO zato da bi umrlo i da bi time na neki nacin karma vratila njegovim roditeljima koji su nesto u zivotu gadno zabrljali..o cemu mi raspravljamo? ovo ispada kao nametanje misljenja...ja ostajem pri svojem, tko se ne slaze, njegov problem..
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la AFX »

gotta je napisao/la:pa dobro..ti mislis da je umrlo jer je bilo bolesno..ja mislim da SE RAZBOLILO zato da bi umrlo i da bi time na neki nacin karma vratila njegovim roditeljima koji su nesto u zivotu gadno zabrljali..o cemu mi raspravljamo? ovo ispada kao nametanje misljenja...ja ostajem pri svojem, tko se ne slaze, njegov problem..

U redu, djeca umiru da bi naučila odrasle lekciju. :thumbsup:

slika
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la antoniopavaroti »

gotta je napisao/la:pa dobro..ti mislis da je umrlo jer je bilo bolesno..ja mislim da SE RAZBOLILO zato da bi umrlo i da bi time na neki nacin karma vratila njegovim roditeljima koji su nesto u zivotu gadno zabrljali..o cemu mi raspravljamo? ovo ispada kao nametanje misljenja...ja ostajem pri svojem, tko se ne slaze, njegov problem..
Smrt je uvjek posljedica ....prema tome umrlo je zbog bolesti ili nekog drugog uzroka . Zbog karme ne vjerujem da je neko drugi umro jer je karma produkt osobnog djelovanja i ako kazna nastupa ona se ne izvršava na štetu nekog nevinog ..a nema niti razloga za takvim kažnjavanjem jer čemu kazna ako neznaš zašto si kažnjen? Pogotovo za neko djelovanje u prošlom životu o kojem nisi svjestan . Kazna treba da ima odgojni momenat a u tom ga slučaju nema pa nema ni mogučnost da subjekt ispravi tj. popravi svoje djelovanje kroz kaznu.
Makar u Bibliji piše " Gresi otaca past će na djecu ...Kažnjavam grijeh otaca - onih koji me mrze - na djeci do trećeg i četvrtog koljena, ...... Psalam 5,8, " uzeo bi tu tvrdnju sa razumnom dozom kritke i odbacio je kao teološko smeće i popovske nebuloze onih koji su tako i tako tu istu Bibliju skrpali iz puno starijih prića i predanja te je prilagodili kroz nebrojane povjesne i arheološke fasifikate u lako probavljivo štivo koje je imalo jedinu namjeru da grešku čovjeka pretvori u grijeh čovjeka a time i u sukob sa Bogom te na taj način uvede u sukob posrednika -Crkvu- koja će velikodušno urgirati kod šef Boga pa za određen broj srebrnjaka ili zlatnika a može i za poklon kakvo imanjce i ostale ovosvjetske blagodati dati oprost i sprati krv sa ruku krvniku a žrtva..ko nju šiša..
Ovo što sam napisao nije nikakvo nametanje mišljenja nego samo obično razmišljanje bačeno u vjetar u ovoj dosadnoj hladnoj zimskoj noći i neću ostati pri svojem ako mi neko dokaže da sam u krivu a svaki onaj tko se ne slaže sa mnom može to reči bez namjere da to bude bilo čiji problem.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Beyond Le Fov »

da se malo hvalim svojom kolekcijom....

slika
meteorit | turmalin | hematit

slika
amonit

slika
sphalerite

slika
selenit

slika
danburit sa piritom

slika
riolit

slika
kristalizirano drvo

slika
apofilit

slika
galena

slika
azurit

slika
dimni kvarc sa rutilom

slika
hawk eye

slika
danburit

slika
ametist geoda

slika
pirit

slika
spharelit

slika
pirit

slika
kijanit

slika
apofilit

slika
apofilit

slika
kunzit

slika
pirit

slika
bosanski kvarc
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la antoniopavaroti »

Beyond Le Fov je napisao/la:da se malo hvalim svojom kolekcijom....
gdje nabavljaš te ljepote..? Ebay? Može preporuka..tnx?
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Beyond Le Fov »

svugdje i svakako, internet, kopanje, sajmovi. u minhenu ima svake godine sajam minerala na prostoru velikom par nogometnih igralista, stand pokraj standa s nepreglednom kolicinom i kvalitetom.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la luther7hrol »

Imas predivnu kolekciju, Beyond. Kroz nekoliko dana uslikat cu svoje. Jesi li mozda ikada naisao na moldavit?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la Beyond Le Fov »

imam moldavite, treba paziti kod kupovine jer ih lako laziraju

slika
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: ❂ Kristali ❂

Post Postao/la luther7hrol »

Beyond Le Fov je napisao/la:imam moldavite, treba paziti kod kupovine jer ih lako laziraju
E predivni su stvarno... Ja sam narucio jedan iz SAD-a neki dan i veselim mu se jako. Imam neki jeben osjecaj u vezi njega.
Kako prepoznajes pravi a kako fake po vanjskim karakteristikama? Na koji ga nacin laziraju - pretpostavljam lako jer izgleda kao cudno staklo?
Odgovori