łł Šamanizam łł

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Red »

Mislim da je sasvim normalno da ne osjećaš ništa posebno prema osobi koja nije napravila onaj neki "klik" u tebi. Može ti biti draga, simpatična, dobra osoba, ali u principu nije da ju voliš.
Zašto se opterećivati oko toga, bolje krenuti dalje, sreća je negdje drugdje. To oboje zaslužujete.

Ja sam jedno 5 godina tumarala, i ne osjećam ni najmanju grižnju savjesti. Tražiš čovjeka... tražiš ga u drugima s kojima pokušaš ostvariti neku intimniju vezu, ako je nema- tražiš dalje.
I ne treba trošiti energiju oko toga, niti previše o tome razmišljati. Desi će se kad tad, samo i ti trebaš srce otvoriti da znaš i primiti kad ti se nađe pred nosom.

Ja sam sretala divne ljude, bila sa divnim ljudima, ali šta mi vrijedi kada ja znam da nisu "za mene", oni su za nekoga drugog. I nastaviš dalje... uživaj u procesu :)

I okruži se, molim te, normalnim ljudima. Ekipa koja te ne usrećuje niti dobro utjeće na tebe ne može biti dobra za tebe. nađi rađe jednu kvalitetnu osobu, nego 10 nedorečenih...
i nauči se biti sama... sama sebi dovoljna i sama sa sobom sretna i zadovoljna. :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Čiča »

wonaabi je napisao/la:Čega se imaš bojat kod rekapitulacije? da sam prosječni energoterapeut sad bi ti objasnio kako će ti zbog specifičnog načina na koji si trepnula pred pet sekundi otkazati bubrezi, pustio bi te 10min da stojiš ko čunj u mraku, osjetila bi strujanja i zatim bi ti stručno prepisao terapiju hvatanja kišnice sa stidnim dlačicama...sve skupa bi te koštalo 300kn i momentalno bi osjetila olakšanje.
Ali ja nisam takav ja ti ne želim uzimati novce u malim obrocima ja ti želim otet nekretnine i imovinu obitelji :ymdevil:

Nadam se da te moj sarkazam ne smeta jer ja rado čitam tvoje postove s obzirom da su unjeli dašak svježine na ovaj zamrli forum. Poslao sam ti loš link, forum je ok ali je objašnjenje traljavo. Probaj s trećim okom oslikati scenu kad te taj momak strujanjem iz prstiju doveo do orgazma, prvo oslikaj samu prostoriju, ambijent, namještaj, mrtvu prirodu...uzmi si vremena.zatim vizualiziraj njega i sebe, prisjeti se emocija koje si osjetila.kad si se prisjetila najviše detalja što možeš i kad ti je pažnja u potpunosti usmjerena na taj trenutak u prošlosti, okreni glavu na desno rame, zatim okrećući glavu s desnog na ljevo rame udiši emocije,misli,energiju ili strujanja koja si ispoljila iz sebe u prostor i na tog momka.diši duboko što sporije tako da ti dah ide skroz u trbuh, uskladi disanje i okretanje glave tako da si na kraju s udisajem kad ti je brada u ravnini s ljevim ramenom.zatim s ljeva na desno izdiši, polako i skladno prema desno.izdiši strujanja,emocije,riječi,poglede svu energiju koju je taj momak u tom trenutku uputio prema tebi.Kad imaš osjećaj da gubiš koncentraciju ili sjećanje vrati se u početni položaj(glava na sredini), uzmi si trenutak da se prisjetiš i ponavljaj postupak dok nedobiješ osjećaj kako je naboj prema toj sceni potpuno neutralan, kako nenavezano gledaš tu scenu iz ptičije perspektive.za početak radi to sa situacijama na koje se rado prisjećaš i nemoraš predugo 10ak minuta svaki dan da se ne smoriš.Ako smatraš da su ti ti ljudi uzrok gubitka koji opisuješ, rekapitulacijom tih ljudi možda možeš vratiti što si izgubila.To prvo radiš sa seksualnim partnerima,zatim sa starcima,pa kasnije s ostalim ljudima u životu dok ne postaneš hladna moćna proračunata veštica koja će jednim dodirom pretvorit ljude poput njega u žabe, koja će dopast sudbina horde žabljih slugi kralja hypnotoada.

Tvoj opis tantre mi zvuči prestrastveno. u tradicionalnoj tantri treba jako dugo vremena dok se uopće dode do dodira. Prvo se držite za genetalije i buljit jedno u drugo goli bez da se napalite...al tvoje iskustvo zvuči puno zabavnije. :ymparty:

Ljudi su đubrad po svuda ne samo u beogradu i sudeći po tvojoj priči ti si savršeni materijal da te vrbuje neki nastrani guru/energoterapeut/šaman/vrač/iscjeljitelj...zapravo imam osjećaj da ti želiš bit vođena i tako će te uvijek netko vuć za nos s nekim nedorečenim pričama.učenjak je šupak koji traži ljudsko biće na koje će se nasadit.
Hahahah. Gospodine Wonaabi imaš moj naklon do zemlje :ymhug:
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Lena-Tantra »

Pecurko.. ima istine u ovom tvom tekstu...
ahahaha a prvo sto mi proletelo kroz misao jeste da nisam postala boginja Kali :))
i tad sta se sve desavalo meni vala, sve je moguce... e sad sve to tinja... a to boznastvo sto Kali poseduje, opet drugu takodje i tamnu stranu, moglo bi se protumaciti kroz mene...
ali za malo, kad bi zivela u toj iluziji, mislim da sad ne bi bila ziva :ymdevil:

Čiča... wonaabi je cudo jedno ... zamrsena mi je situacija, pa sad dobro studiram svaki tekst i svaki savet, da ne bi upala slucajno u jos dublji problem, postepeno krecem da izbijam iz sebe lose, da bi naravno povratila ono dobro :) ali strah je prisutan u svakom momentu, sve mislim pogresicu negde, a to je taj crv u mozgu, sto se kaze uljez ili ti demon koji ti ne dozvoljava da se prepustis i da dobijes prosvetljenje koje ja licno dugo iscekujem ...
Red, skroz si realna kroz tekstove, apsolutno se vidi da si neko ko je izgradio svoju licnost, i prave savete delis, hvala ti na tome :ymhug:
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Lena-Tantra »

Eee prijatelji moji , dugo se nisam javila ali da znate da koliko ima dobrog , toliko ima loseg sa moje strane...
Tantru sam dozivela posle duuugoooo vremena , i dosla do zakljucka da jednom kad to covek ostvari tu je kraj, uvek ce moci, samo treba da osoba poseduje isti nagualski osecaj kao i vi...
Ali da bi bilo obostrano, nije izvodljivo barem ne jos uvek sa moje strane, jer imam zatvorenu cakru, tj veliki strah u srcu i to me odvlaci da prenesem to znanje, tako da sam u problemu sa tim, nikako ne mogu da se prepustim , jer kad naleti taj osecaj, blokadu dobijam u srcu, i imam osecaj da cu umreti , tezina u srcu i sad ne znam kako to da sjebem sto bi se reklo...
ne moze osoba da mi pomogne koja apsolutno nema veze sa takvim iskustvima koje sam inace u zivotu ja dozivela( ko je citao moje postove zna) pa bih se ovde malo raspitala, da li neko ima isti strah, taj u srcu, mislim to mozak salje informacije i pravi blokadu, kako da se oslobodim toga? ...mislim da ima veze to sa astralnom projekcijom koju sam dozivela, odvajanje duse od tela, pa sve mislim da je to posledica toga?
malo cudno i zbunjujuce ali sve me navodi na taj zakljucak...

help ! :ymhug:
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Čiča »

Lena-Tantra je napisao/la:Eee prijatelji moji , dugo se nisam javila ali da znate da koliko ima dobrog , toliko ima loseg sa moje strane...
Tantru sam dozivela posle duuugoooo vremena , i dosla do zakljucka da jednom kad to covek ostvari tu je kraj, uvek ce moci, samo treba da osoba poseduje isti nagualski osecaj kao i vi...
Ali da bi bilo obostrano, nije izvodljivo barem ne jos uvek sa moje strane, jer imam zatvorenu cakru, tj veliki strah u srcu i to me odvlaci da prenesem to znanje, tako da sam u problemu sa tim, nikako ne mogu da se prepustim , jer kad naleti taj osecaj, blokadu dobijam u srcu, i imam osecaj da cu umreti , tezina u srcu i sad ne znam kako to da sjebem sto bi se reklo...
ne moze osoba da mi pomogne koja apsolutno nema veze sa takvim iskustvima koje sam inace u zivotu ja dozivela( ko je citao moje postove zna) pa bih se ovde malo raspitala, da li neko ima isti strah, taj u srcu, mislim to mozak salje informacije i pravi blokadu, kako da se oslobodim toga? ...mislim da ima veze to sa astralnom projekcijom koju sam dozivela, odvajanje duse od tela, pa sve mislim da je to posledica toga?
malo cudno i zbunjujuce ali sve me navodi na taj zakljucak...

help ! :ymhug:
Vjerujem da međusobna sinkronizacija, simbioza ima velikog utjecaja kako i na koji način će partneri doživljavati jedno drugo u toj međusobnoj povezanosti.Ukoliko postoje osjećaji straha, krivnje i srama u bilo kojem obliku biti će malo veći izazov, ali čak i ne mora biti :)

Mnogo ljudi na ovom forumu piše o tom iskustvu sadašnjeg trenutka koji je vrlo bitan faktor u ciijeloj toj priči.Možda kad bi mogla malo porazmisliti o tome :) Vrlo često iz osobnog iskustva mogu reći da doživljavanje istoga ima jako bitnu ulogu u prepuštanju situaciji onakvoj kakva je i uživanju i percipiranju čegagod.Ili kako bi frend jedan rekao: "Ja nisam moja prošlost..." - što bi se složio s njim u potpunosti :ymhug:

I još samo jedna stvar u vezi toga prepuštanja i opuštanja te razbijanja svih blokada.Rješenje u mom slučaju je bila meditacija i vjera da mogu i hoću bolje nego što jesam i što sam bio.

:ymhug:
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Lena-Tantra »

Ih sad... pa nesto si me samo bacio u rebus... malo ne jasno pises, nije to odgovor sto bi se reklo pravi na moju trenutnu muku koju mucim sad :p
Pa daj tu meditaciju, sta da slusam, nista ne mogu dobro i kvalitetno da nadjem da se oslobodim tog straha...
Kazu mi da je energeoterapeut dobar za to...ali ovde kod mene ga nema nego bioterapeut postoji koji kako kazu kroz njegovu energiju izbacuje taj teret ili problem koji postoji u telu...
opasan je to strah koji osecam u srcu, nije stvar u tome da se stidim,nema toga nego me razbija ta tezina, i nju zelim da oslobodim ali kako? :-?
:ymhug:
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Čiča »

Ja slušam Dezarie - Love in your meditation imaš na jutubu.

Ak postoji neki problem, znači postoji i korijen tog problema.Znači nađeš korijen toga problema i pola problema je rješeno ;) Zvuči jednostavno - pa i je :)
Ak si predstaviš da je jednostavno tako će ti i biti.Ako misliš pak da je komplicirano, upoznaj se malo više s korijenom problema i vjerujem da će ti biti lakše.Pišem općenito jer svatko misli svoje misli i zna intuitivno što i kako je najbolje za njega/nju.Probaj poslušati sebe samu u tišini u meditaciji.daj si vremena za sebe :) Vrijedan savjet jedne drage osobe meni...Nadam se da će i tebi pomoći :ymhug:
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Lena-Tantra »

opaaaa, koji relax ...
na poslu sam sad ali veceras ima da se prepustim uz ovaj set :D
ziv bio majstore !!! :x
Avatar
Čiča
rank5
Postovi: 169
Pridružen/a: 26.11.2014, 19:43
Ima zahvala: 285 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Čiča »

:ymhug:
Lena-Tantra
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 13.04.2015, 14:42
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: łł Šamanizam łł

Post Postao/la Lena-Tantra »

ZASPALA SAM KAO BEBA UZ SET ! :ymhug:
Odgovori