Indigo djeca

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Odgovori
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Indigo djeca

Post Postao/la gotta »

Pozdrav svima, evo mene nakon dugo vremena.. Danas sam naišla na jedan članak koji me zaintrigirao, jer volim sve ono što se etiketira kao "misteriozno, tajnovito", a zapravo je nedostatak znanja o tom području/temi/fenomenu, kako god.
Znači govori se o dječaku iz Rusije koji je u dobi od 4 godine znao posjećivati planinu kako bi se "napunio energijom" koja mu je bila potrebna. Zavidno znanje, nevjerojatan vokabular, kognitivne sposobnosti koje su začudile sve ljude koji su došli u doticaj s njim- "pa bio je tek dijete!"
Nakon 15 dana od rođenja, mogao je držati glavu, sa 4. mjeseca izgovoriti jednostavnije riječi, sa 1 godinom je čitao novine, sa 2 crtao, a sa 7 ispričao priču o tome kako dolazi sa planeta Mars, kako izgleda civilizacija tamo, što se tamo događa, što će se dogoditi s ljudima i da li smo zapravo vječni..... “No one has ever taught him,” Boriska’s mother stated. “Sometimes he would sit in a lotus position and start telling us detailed facts about Mars, planetary systems, and other civilizations, which really puzzled us.”

LINK (koga zanima): http://thespiritscience.net/2016/06/10/ ... e-on-mars/
Istraživala sam malo po netu, ima nešto videa....

Osim Boriske, postoji dječak koji se sjeća prošlog života, koji je detaljno opisao svoj prošli život, da bi se naposlijetku utvrdilo da je sve što je ispričao, istinito. (Dječak koji se sjeća prošlog života- youtube)

Isto tako sam pronašla hrpu videa na tu temu- indigo djece, gdje možete uočiti iznimne sposobnosti malih bića, pogled na svijet, razmišljanje, kako bi oni riješili određeni problem... u svakom slučaju, takva djeca se danas sve više i više etiketiraju kao autistična, djeca s poremećajima: adhd, add, poremećaj pažnje i hiperaktivnost...

https://www.youtube.com/watch?v=IV7r7GcXDvk




Imate li vi iskustva s takvom djecom, jeste li ikada (ako imate djecu), pokušali dotaknuti neku "neobičnu" temu kako bi možda dobili odgovore ili primijetili nešto neobično?
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Indigo djeca

Post Postao/la gotta »

u razgovoru s prodavačicom jednog dućana s kristalima, saznala sam da je imala dosta slučajeva gdje djeca prolaze rukama iznad kristala i odaberu baš određeno kamenje, a neki od njih tvrde da osjete vibracije-energiju te da im upravo određena vrsta kristala pomaže pri nekim problemima.
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Indigo djeca

Post Postao/la shroomko »

Dobar mi je ovaj prvi video, ali ostali ponudjeni na youtube-u imaju bas neki prevarantski vibe.
Odgovori