Norway Spiral

Sve ono skriveno, tajnovito i misteriozno...
Svilaja

Re: Norway Spiral

Post Postao/la Svilaja »

Ako su bića nematerijalna.. Kako ih mi vidimo u 3D-u?
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Norway Spiral

Post Postao/la Ninti »

Ovako bi to moglo izgledat kad se usavrši tehnologija.. :D
slika

Čudno je to u zadnje vrijeme ima more tih neobičnih pojava na nebu i more snimaka istih, problem je što ne možeš razaznat hoax od istine.

Ovo je nešto slično spirali, makar više lici na ogroman spermij :-o

[media]link[/media]
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Norway Spiral

Post Postao/la roolle »

Koliki je ego u ljudima kada i dalje ne prihvataju mogucnost da tamo negde u beskrajnom kosmosu postoje bica koja su u stanju preci ogromne razdaljine i istrazivati svoj kosmos kao sto i nasa vrsta istrazuje svet oko sebe...To mi je prosto neshvatljivo, obzirom da kljudi danas znaju "videti" i stvari koje ljudsko oko ne moze registrovati jer je spektar onoga sto covek moze videti jako mali, a o zvucima da i ne govorimo kada danas sasvim lako mozete do pistaljke koje ljudi ne cuju ali psi cuju i jos gomila stvari da ne pisem, znate na sta mislim...Uskoro ce biti nova revolucija koja ce napraviti i novu standardizaciju onoga sto je prihvatljivo i onoga sto nije, ttako da ce nasa buduca pokolenja na nas gledati kao sto mi danas gledamo na pracoveka..
Odgovori