Oprema za grow

Temperatura, vlaga, svjetlo, ventilacija, casing...
Avatar
Otto Grunf
rank3
Postovi: 82
Pridružen/a: 26.09.2010, 16:04
Ima zahvala: 25 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Oprema za grow

Post Postao/la Otto Grunf »

Dobra & Jednostavna Ventilacija. Svi Cemo Da Se Ubeterimo Sa Ovim Sistemima :ymapplause:
Onaj Digitalni Bi Trebao Da Ima Petominutno Stimanje. Najbolje Da Pitas Pri Kupovini, Ne Mozes Fulati Kad Upadnes U Prodavaonicu.
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Oprema za grow

Post Postao/la Malbasha »

ma netreba ovo nikome skoro od nas, ionako otvaram i gledam 3 puta na dan iz znatiželje pa se prolufta, al gušt je napravit nesto i da ti nakraju valja :)


inače danas sam u konzuma vidio dosad najbolju ponudu za inkubator, kutija 50 i nešto litara, 60x40cm po mojoj procjeni, stvarno velika, i 59 kn je samo. poklopac je standardno plastika na plastiku sa kopcama al vecina nas ima tako pa ne ulaze sranja, ja idem sad uzet sigurno ce mi zatrebat in fjučur
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

tegle sa metalnim poklopcima

Post Postao/la Horos »

drugari ovakva je situacija. razmisljao sam da upotrebim za razvoj micelijuma one bocice od sokova, od po 250ml imam toga koliko hoces, jedino sto su na njima metalni poklopci. ne znam da li to moze da skodi nesto? a mislio sam o njima jer kad ih stavim dosta veca je sansa da neke uspeju.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: tegle sa metalnim poklopcima

Post Postao/la Red »

pa i tegle imaju metalne poklopce, i to nikada nije bio problem...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avicularia

Re: Oprema za grow

Post Postao/la Avicularia »

evo neki kakti popis mojeopreme za hobi i gdje nabavljam: (ZG)

profi skalpel - chipoteka 40 kn
butan baklja za dezinf. - http://www.dealextreme.com/p/jet-1300-c ... ghter-1320
zip vrecice - chipoteka (neka sića)
pvc kutije i posude - bauhaus, kaufland (sve do 3 banke)
vermikulit - http://www.teraristika.hr/index.php?pag ... &Itemid=71
alkohol, rukavice, maska, igle, šprice, tikvice i ostale gluposti (sve skoro u lipama) - hospitalija

admini nemojte me satrat zbog reklami, fkt me zaboli za te ducane
Avatar
yurigagarin
rank2
Postovi: 38
Pridružen/a: 17.08.2011, 22:35
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Oprema za grow

Post Postao/la yurigagarin »

http://imageshack.us/photo/my-images/148/tegla.jpg/

evo tegle za kejkove tko se time bavi, tako da ne morate raditi u casama ili razbijati obicne tegle da bi izvadili kejk. Na ovo sam nabasao slucajno u trgovini kerum, pa poslikao, ljudi gledaju; vid ovog pacijenta slika pekmez hehe... Cijena nije mala, 20kn najjeftiniji od marelice, ostali su po 30kn, neka marka "bonne maman", 370grama, al eto s vremenom se mozete oboruzati, fino metalni poklopac za rupice probusiti, manje komplikacija s njima itd...cuo sam da su neki pri nabavci opreme u dva dana pojeli 10 tegli kiselih krastavaca, pa eto mazite ga na kruh, pecite palacinke svaki dan.
Avatar
Guybrush Threepwood
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 01.11.2011, 12:34
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Oprema za grow

Post Postao/la Guybrush Threepwood »

Zdravo! Interesira me gdje bih mogao kupiti staklenke za uzgoj na cakeu (PF tek), odnosno mogu li koristiti one uobicajene staklenke koje se obicno koriste kod uzgoja na raži (obicna casing metoda)... ispricavam se ako postavljam pitanje koje je vec postavljeno na forumu
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Oprema za grow

Post Postao/la HypnoToad »

30 kuna za jednu staklenku... Ne izgleda mi baš isplativo, s obzirom da za manje od 30 kn imaš set od 6 ravnih čaša od 2 dcl koje su idealne za pf tek.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
orbit
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 25.11.2011, 17:20
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Oprema za grow

Post Postao/la orbit »

HypnoToad je napisao/la:30 kuna za jednu staklenku... Ne izgleda mi baš isplativo, s obzirom da za manje od 30 kn imaš set od 6 ravnih čaša od 2 dcl koje su idealne za pf tek.
Da, ovo me podsjeca na onaj stari vic o plavusi: Kako plavusa radi pekmez ? Guli krafne :)
Avatar
recycler
rank3
Postovi: 58
Pridružen/a: 29.07.2011, 03:14
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Oprema za grow

Post Postao/la recycler »

slika

Juce nabavio shpiritusnu lampicu za sterilizaciju instrumenata :mushroom:
As Above So Below
As Below So Above
Odgovori