Nabavka growkit-ova za gljivice

Temperatura, vlaga, svjetlo, ventilacija, casing...
triptonite

Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la triptonite »

Pozdrav

Interesuju me vasa iskustva s nabavkom growkitova sa psilocybima, gdje ih je najjednostavnije nabaviti, jeftinije, bolje? i koliko je to uopste legalno... vjerujem da i nema neke razlike u legalnosti od nabavke spora?

Recimo.. neznam jel okej kupiti ovo recimo:
http://www.somagarden.net/sgs/index.php ... wkits.html

Neke druge stvari s tog sajta sam kupovao i sasvim su okej dosle.... :)
Zagber

Re: Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la Zagber »

Meni to izgleda ok ako ti se neda zafrkavati i-) pa sve dobis na gotovo.
Mene vise zabavlja proces i trud ulozen na inprovizaciju, pokusaji pa i neuspjesi. Cak i :-w
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la Red »

Ne bi vam savjetovala nabavku ovakvih grow kitova jer na granici najcesce ne prolaze. ako i produ to je cudo zivo a i rizik je jos veci da ti netko pokuca na vrata...

Imam jednog prijatelja koji je zavrsio sa premetacinom stana radi narucivanja boxa. Box nije dosao ali su dosli plavci na vrata i pretres---da vide malo sto on to ima doma :P

nemojte se igrati... pazite sto narucujete sa neta, pa cak i spore. na vasu odgovornost! :ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
mandelbrot
rank8
Postovi: 342
Pridružen/a: 04.04.2010, 11:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la mandelbrot »

Pa spore uopce nije problem narucit i stignu za 2 tjedna a i ovo sve ostalo sto treba za grow i nije neka mudrost...niti je tesko nabavit...ono....malo razi, koja tegla, plasticna kutija, eventualno grijac(oko 100Kn 75W u pet shopu)...i jos samo treba uspjeti taj grow i to je to :D
z = z*z +c
Vujadin

Re: Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la Vujadin »

jeste da treba malo vishe para i cimanja,ali je uzivanje imati svoje,kad se malo iscimash. Inache, growkit-ove IZMEGAVAJTE U SHIROKOM LUKU,jer tjesh umesto kit-a da dobijesh plavce na vratima,znachi NIKAKO. Ovo shto sam napisao je provereno,tako da nemojte da se zajebete!
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la wizard.hannah »

Prolazi u 66% slučajeva. Ovisno kako i gdje kupiš. Podizanje u ZG carini je failure!
A za box češ dobiti .... moguće 3godine...moguće!! Znam da je box predivan, otvoriš i to je to..malo brige a hrpa gljiva. Samo awoid it!
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la dr.manijak »

Mozes da zaglavis u zatvoru ako nemas nikakvu pricu, nego kazes da to je moje hocu da gajim i da jedem.

Evo ti primer, zamisli da ti stigne sada ovog trenutka 10 grow-boksova na gajbu zajedno sa zandarom.
Namestio te neko ko ti zna adrsu.
Da je tako svako bi svom dusmanu kupio po grow-box 2-3 puta dok ne ode u zatvor, sto nema logike.

Nego jednostavno odes u postu kad te pozovu, kazes da nemas pojma sta to moze da bude i ako mozes da pogledas jer nista nisi narucivao, ali je moguce jer je tvoja keva uzimala nesto preko tele-sopa, zaviris i vidis box, kazes hvala uzecu ali nemam pojma sta je.
Ako te uhvate sa tim kako uzimas, kazes da nemas pojma sta je to, nemogu ti nista ako ne priznas jer nigde tu nema dokaz da si TI to narucio..
Tako da su to jako glupe price da ces zbog tog box-a otici 3 godine u zatrvor, pedofili ne idu toliko a kamoli ti za box gljivica. (-|
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Proximus
rank4
Postovi: 138
Pridružen/a: 06.02.2011, 16:11
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la Proximus »

Strpite se jos par godina da uđemo u schengen, onda u europu po grow kitove, vrece salvije i sta sve ne :cheesy:
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la wizard.hannah »

Šeme sa namjernim sjebavanjem ljudi pomoću nabavke droga??? Ako slučajno imaš komp i nešto podataka o drogama to če biti dovoljno da se utvrdi kako si kriv.

Mogao bih pričati..pričao sam RED-u. Što su meni sve napravili...nema skrivanja i dušmana ako ti plavci dođu doma!
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Nabavka growkit-ova za gljivice

Post Postao/la shroomko »

Ovaj thread bi trebao biti sticky. Ja sam naručio 2 grow box-a. Sve je bilo u redu, ali sudeći po ovome skoro sam pao.

Što je najgore proučio sam zakon i mislio da je to više manje legalno. Spore ne sadrže psilocibin ni psilocin. Očito namjenjene su za uzgoj gljiva, ali zašto bi gljive uopće bile zabranjene? U pravilniku gljive nisu na popisu zabranjenih biljaka iako je psilocibin i psilocin na popisu zabranjenih tvari. Ali lišće i smola kanabisa, lišće koke i još neke stvari su na popisu zabranjenih biljaka iako je jasno da sadrže zabranjene tvari (THC i kokain). Zato sam mislio da je samo čisti spoj psilocibina zabranjen, a gljive da su legalne.

Šta da kažem, Bog čuva budale. :D
Odgovori