2. Flush (i 3. i 4. i....) dunaknje, špricanje...kako, zašto

Temperatura, vlaga, svjetlo, ventilacija, casing...
Avatar
Klaypex Delusion
rank5
Postovi: 186
Pridružen/a: 16.06.2013, 12:08
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 33 puta

Re: 2. Flush (i 3. i 4. i....) dunaknje, špricanje...kako, z

Post Postao/la Klaypex Delusion »

dawsongeek je napisao/la:
Klaypex Delusion je napisao/la:
extranoize je napisao/la:
Sad pitanje.
- Da li bi bilo išto korisnije ako bih stavio gaziranu vodu ili je obična sasvim ok !?
- Kada poberem flush i idem staviti namakanje da li moram pobrati i one najsitnije od recimo 1-2 mm koje jedva vidim ili one mogu ostati !?
haha :D e baš sam i ja brijo dal bi mogo namočit raž u mineralnu .... mislim ja bi i narezo unutra špeka i luka kad bi znao da bi to išta značilo :D =))
:-?

Ajd prestani srat :((
"Since that day, I haven't been the same" :mushroom:
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: 2. Flush (i 3. i 4. i....) dunaknje, špricanje...kako, z

Post Postao/la dawsongeek »

da prestanem srat? :( ? ljudi ovdje razmišljaju, pitaju, padaju im svakakve ideje na pamet pa ih dijele ... bilo mi je baš simpatično kad sam vidio pitanje za mineralnu jer je i meni to palo na pamet, a špek i luk možeš slobodno shvatit kao metaforu za nešto hranjivo ... negativna energija je također energija ... sačuvaj ju, trebat će ti :p peace out :YMPEACE:
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
Klaypex Delusion
rank5
Postovi: 186
Pridružen/a: 16.06.2013, 12:08
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 33 puta

Re: 2. Flush (i 3. i 4. i....) dunaknje, špricanje...kako, z

Post Postao/la Klaypex Delusion »

Ma nisam ni ja mislio negativno kad sam napisao odgovor. To je ono kad u društvu sjediš pa nakon 4og piva kažeš prijatelju kroz smijeh "ajd ne ser" =)

E tako je trebalo ispasti jel sam se i ja smijao na slaninu i šepk...
"Since that day, I haven't been the same" :mushroom:
cof
rank3
Postovi: 83
Pridružen/a: 09.03.2015, 01:45
Ima zahvala: 95 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: 2. Flush (i 3. i 4. i....) dunaknje, špricanje...kako, z

Post Postao/la cof »

slanna i špek for lajf. dunkanje prije prvog flusha vrijedi samo za kejkove? na raži obično prvi flush meni ispadne najljepši. poslje sve manje. uskoro berem 5. flush, dunkao sam 2 puta, poslje 3. i poslje 4. flusha a između ništa. da sam dunkao nakon svakog vjerojatno bi bilo manje flusheva ali bi bili obilniji. jesam li u pravu? probat cu dunkati novi box nakon svakog flusha pa javim. ponavljam pitanje je postavljeno isključivo za raž.
Svi smo mi bar jednom dobili po guzici od majke prirode :D :D
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: 2. Flush (i 3. i 4. i....) dunaknje, špricanje...kako, z

Post Postao/la Chegi »

Ja sam radio sa kukuruzom i dunkao sam posle svakog flusha, sledeci put planiram da dunkam malo i pre prvog flusha,sobzirom da su mi drugi i treci flush posle dunkanja bili dosta uspesniji nego prvi flush koji bi valjda trebao da bude najbolji...
Odgovori