Temperature i vlažnost

Temperatura, vlaga, svjetlo, ventilacija, casing...
cannasutra
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 08.02.2014, 16:22
Ima zahvala: 2 puta

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la cannasutra »

Popravio si mi dan, hvala na turbo brzom odgovoru :)
Pozdrav!!!
cannasutra
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 08.02.2014, 16:22
Ima zahvala: 2 puta

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la cannasutra »

Pozdrav opet, muci me sad druga stvar, ne zelim biti dosadan samo ocu da mi grow prodje kako treba :) , uglavnom micelij se razvija dobro ali za sada dosta sporo, temperatura varira izmedju 21-26 stupnjeva, jel postoji razlog za brigu ili ce mi se samo sporije razviti micelij, radi se o strainu golden teacher dakle pc
Pozdrav!!!
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la Mary Jane. »

Nisam pratio kojom metodom radiš, ugl mislim da nije dobro da je tolika razlika u variranju, jbg trebala bi biti jedna konstanta, nece se ništa desiti samo si usporio proces, al nekad bolje i to nego +30°C onda ode sve u tri krasna k... :ymparty: =))
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
cannasutra
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 08.02.2014, 16:22
Ima zahvala: 2 puta

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la cannasutra »

E onda dobro znaci nije neka fatalna greska
Pozdrav!!!
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la Mary Jane. »

Nebi trabalo biti, ako šta bude uslikaj pa stavi ovdje da vidimo. izvještavaj kako napreduje, ako di zapne tu smo. Sretno ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
cannasutra
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 08.02.2014, 16:22
Ima zahvala: 2 puta

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la cannasutra »

evo uspio sam srediti temp. odrzavam je sada izmedju 25-28 stupnjeva, ali i dalje se to dosta sporo razvija, moguce da mi se cini posto gledam svaki dan ko frik neki, uglavnom protreso sam teglu dobro pa cemo vidjet kroz par dana, sto se tice slika, ako mi se kolonizira uspjesno planiram otvoriti dnevnik da ga svi skupa mozete pratit :)

Pozz!!
Pozdrav!!!
Avatar
drimena
rank3
Postovi: 52
Pridružen/a: 31.07.2011, 12:42
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la drimena »

Pozdrav ljudi,treba mi strucno misljenje.Meni je u fuiting boxu temperatura oko 27 pa cak i 28 stepeni.znam da su idealne temperature za fruiting 22-25 stepeni.ako se ne varam,zbog visoke temperature rod bi mogao biti losiji a i postoji bojazan od kontaminacije.da li bi bilo pametno da na neki nacin hladim box? citao sam da neki ljudi u box stavljaju zamrznute flase i uspjesno odrzavaju nizu temperaturu.takodje, u pitanju je Mazatapec strain koji navodno voli vece temperature.ne znam koliko je to istina.sta mislite
pozdrav...
Download complete
Avatar
Green Rat
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 31.03.2014, 11:20
Ima zahvala: 28 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la Green Rat »

Evo jedne odlične stvarčice za održavanje vlage u box-u. Radi se o bottle cap humidifieru. Ja ga koristim već nekoliko mjeseci tako da ga svakih par dana kad se vlažnost smanji stavim u box da radi sat - dva. Stvara maglicu koja ne smeta miceliju za razliku od prskalica koje stvaraju kapljice. Ima ga za kupit na ebayu za nekih 10$.

https://www.youtube.com/watch?v=zUMYjsK8qBM

[media]link[/media]
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la Chegi »

Jel 20-22c premalo za kolonizaciju? (Mexican Dutch King je u pitanju)
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Temperature i vlažnost

Post Postao/la HypnoToad »

Ic ce malo sporije.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori