Pitanja o Expres loncu

Temperatura, vlaga, svjetlo, ventilacija, casing...
Avatar
sajkedelik
rank2
Postovi: 10
Pridružen/a: 25.09.2013, 16:18
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 5 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la sajkedelik »

Mislim da moj nije berlin al je neki noname šrot očito.
Vjerojatno je već stari pa su ventili i brtva u lošem stanju(nadam se).

Poslije kuhanja case nisam ni taknuo tako da čudno da bi spore plijesni usle jer sam zatvorio s 3 sloja alu folije svaki zasebno omotan i zarolan po rubovima.

Kupio sad neki InoxKriv express lonac od 9 litara u plodinama bila neka "kao" akcija s 299,00 na 179,00.(vjerojatno ih još imaju ako kome treba)
Pa prvom prilikom ga isprobam pa ćemo da vidimo. :mushroom: :mushroom: :mushroom:
Kuhat ću 2 ili 3 puta ovisi o prilici. prema vašim uputama ;)
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la HypnoToad »

Ma kakva 3 puta, napravi tegle, pusti 24-48 sati na sobnoj temperaturi da spore bakterija proklijaju i prokuhaj oko sat i pol (nakon što lonac dostigne svoj tlak, tj. počne šištat).
I ja imam neki od 9 litara kojeg sam kupio pred 7-8 godina za 200kn, taj se nasterilizirao tegli i tegli, nakuhao hektolitre juhe i tone graha, i još uvijek je sve super. Tako da se nadam da će i tebi tako, vjerojatno je sličan dizajn i izrada.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la Beyond Le Fov »

HypnoToad je napisao/la:Ma kakva 3 puta, napravi tegle, pusti 24-48 sati na sobnoj temperaturi da spore bakterija proklijaju i prokuhaj oko sat i pol (nakon što lonac dostigne svoj tlak, tj. počne šištat).
da, ali ako je u pitanju npr. sumnjiv ječam u kombinaciji s običnim ekspres loncem, s tom metodom će imati fejl i preko 50%, a s više kuhanja je uvijek gotovo stopostotna uspješnost sterilizacije.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la HypnoToad »

OK, dobro je napraviti frakcijsku sterilizaciju i biti siguran, al opet su višestruko veće šanse da će nešto zajebat kod izrade šprica i unijeti kontaminacije na taj način. Ja sam onom metodom koju sam naveo uspješno uzgajao i Agaricus blazeii na pšenici, koji treba stajati na 35 stupnjeva da bi micelij mogao rasti, a u tim uvjetima se bakterije duplaju svakih nekoliko minuta. Izrada šprica i unos spora, te kasnije uvjeti u kojima stoje tegle, su značajno važniji od temeljite sterilizacije.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la Beyond Le Fov »

HypnoToad je napisao/la:Izrada šprica i unos spora, te kasnije uvjeti u kojima stoje tegle, su značajno važniji od temeljite sterilizacije.
ako se nisam temeljito riješio trichoderme na zrnju, što mi znači sva pažnja kod izrade šprica i unosa spora, kad će se uskoro sve zazeleniti.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la HypnoToad »

Beyond Le Fov je napisao/la: ako se nisam temeljito riješio trichoderme na zrnju, što mi znači sva pažnja kod izrade šprica i unosa spora, kad će se uskoro sve zazeleniti.
Trichoderma umire na 60 stupnjeva za 10-15 minuta. Plijesni nisu nikakav problem, one su potpuno uništene čak i nakon sat vremena u običnom loncu. Jedini problem su bakterije. Ako se plijesan pojavi u tegli to gotovo uvijek znači da je došla nakon sterilizacije. A trichoderma dolazi još kasnije, pošto je fungalni patogen, može napasti micelij u bilo kojem stadiju nakon što je izložen zraku, a vrlo rijetko će rasti na zrnju, kad je zrnje zeleno to je najčešće Aspergillus. Obično se to dogodi kada micelij oslabi, nakon 2-3 flusha. Svaka mušica koja doleti do micelija ima tisuće spora po nogama, a i zrak ih je pun u određeno doba godine. Tako da ako nemaš sreće, đaba ti i 7 puta sterilizacija i hermetički zatvoren glovebox.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ok, samo opisujem iskustva. ja se nisam uspio riješiti zelene plijesni na ječmu (već u teglicama) bez frakcijske sterilizacije, printevi, način unosa i rukovanja su bili uvijek isti. I jednostavno frakcijska sterilizacija mi je riješila sve probleme, a nisam znao u kojoj karici griješim.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la HypnoToad »

A sve je moguće, nije uobičajeno, ali valjda se nekako održala plijesan u centru zrna. Kakav si ječam koristio? Ja sam jednom samo koristio onu ječmenu kašu iz trgovine, i to je bilo živi užas, nikad više. Zrna su se raspala i gluten ih je sve slijepio u jednu odvratnu masu na kojoj nije ništa moglo rasti.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la Beyond Le Fov »

e da da, sad sam bolje prizvao sjećanje jer nisam već dugo imao kontaminacije, bilo je riječ o sporama bakterija, a manje o trichodermi iako mi je i ona išla na živce. Znači većinom me zezao taj smrad odvratan od bakterija. I da, koristim taj preloš ječam iz trgovine koji ništa ne valja sam za sebe, kao što kažeš raspadne se previše i sve sljepi, no ja ga kombiniram uvijek sa smeđom rižom pola pola pa je u toj kombinaciji sasvim okej, s frakcijskom sterilizacijom hehe, hm, da, nije baš nešto previše logično zašto se zajebavam s tim ječmom ali sad sve funkcioniše pa ne mijenjam konja koji pobjeđuje.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Pitanja o Expres loncu

Post Postao/la HypnoToad »

Bacillus bakterije su najproblematičnije tijekom sterilizacije. Zato treba pustiti dan-dva da tegla odstoji na sobnoj temperaturi, kad spore proklijaju vrlo ih je lako ubiti, a u to vrijeme proklijaju skoro sve. Frakcijska sterilizacija je dobra i temeljita, ali meni se ovo pokazalo efikasnije.
A da, ako ti nešto funkcionira onda se najbolje toga držati. Probao sam i ječam i smeđu rižu, oboje su mi bili užasni, i riža se isto previše slijepi, tako da se kasnije ne može svako zrno odvojiti treskanjem, a pošto sam uvijek miješao zrnje u substrat, to mi nije bilo prihvatljivo. Kad sam otkrio proso, sve ostalo je bilo bijedno u usporedbi, jedino sam nekad znao koristiti pšenicu kad sam koristio manje hranjivi supstrat, kao coco-coir. Uf, prošlo je već dobrih 5-6 godina otkako sam uzgojio bilo koju vrstu gljiva, malo mi fali to...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori