Growing bag-dali se moze napravit?

Temperatura, vlaga, svjetlo, ventilacija, casing...
jackal83
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 05.12.2011, 18:34
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: homade growing bag-dali se moze napravit

Post Postao/la jackal83 »

palo mi je na pamet jos jedna stvar,, :questionn: :questionn: one vrecice za zamrzavanje ,posto sam sinoc nesto pasteriziro pa sam stavio u tu vrecicu za duboko zamrzavanje i pasteriziro oko "oko 2sata" nisam siguran tocno,,i vrecice nisu se ni rastopile nit nista,,,sad neznam kolka je temparatura bila pri pasterizaciji nisam imo onaj jaki termometar al je bilo "vrelo do bola" stalno je kuhalo na laganoj vatri,,,i tad mi palo na pamet malo modificirat vrecice ,i tad kako vec ide dalje,, E SAD PITANJE ;bili vrecice za zamrzavanje izdrzale EXLONAC,,,koja je temparatura ono u EXloncu,,,

e da hypno u pravu si u vezi vrecica za pecenje pucaju kad se stavi substrat
Ja sam osoba sa dijagnozom shizofrenije poremecaja osobnosti,Ovo navodim radi toga, posto zbog moje dijagnoze nemogu odgovarat za svoje upise,na internet forumima SVE VRSTE,koji su vecinom produkt mog alter ega(koji se naziva"jackal83"
orbit
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 25.11.2011, 17:20
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: homade growing bag-dali se moze napravit

Post Postao/la orbit »

jackal83 je napisao/la:palo mi je na pamet jos jedna stvar,, :questionn: :questionn: one vrecice za zamrzavanje ,posto sam sinoc nesto pasteriziro pa sam stavio u tu vrecicu za duboko zamrzavanje i pasteriziro oko "oko 2sata" nisam siguran tocno,,i vrecice nisu se ni rastopile nit nista,,,sad neznam kolka je temparatura bila pri pasterizaciji nisam imo onaj jaki termometar al je bilo "vrelo do bola" stalno je kuhalo na laganoj vatri,,,i tad mi palo na pamet malo modificirat vrecice ,i tad kako vec ide dalje,, E SAD PITANJE ;bili vrecice za zamrzavanje izdrzale EXLONAC,,,koja je temparatura ono u EXloncu,,,

e da hypno u pravu si u vezi vrecica za pecenje pucaju kad se stavi substrat
mislim da bi cak i uspjele, voda je unutra, ako ih odvojis od dna, na kojem je vatra, mislim da nebi trebalo biti problema..
Avatar
mahunar
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 21.08.2012, 13:33

Re: Growing bag-dali se moze napravit?

Post Postao/la mahunar »

da li je neko probao vakum kese za odecu? i na otvoru kroz koji se usisava vazduh iz kese da se instalira neki filter papir?

http://www.google.rs/imgres?hl=en&sa=X& ... =197&ty=67
Odgovori