Vermikulit može li bez njega?

Temperatura, vlaga, svjetlo, ventilacija, casing...
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: vermikulit moze li bez njega

Post Postao/la HypnoToad »

Da,isto je moguće da su printovi zaraženi već kod onoga tko ih je radio.
Al tako vam je to kod FSRE-a. Oni samo primaju donacije, a svakakvi ljudi mogu radit printove i ne pazit dovoljno na čistoću i zaštitu od vanjskih utjecaja. To je nažalost čista (ne)sreća kakve ćete vi printove dobit.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
orbit
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 25.11.2011, 17:20
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: vermikulit moze li bez njega

Post Postao/la orbit »

orbit je napisao/la:Majstore, meni su stigle mrve spore :)

ili sam ih ja uspio ubiti, ali ne vjerujem...tako da sada cekam nove...isto sran*e.. :(
EDIT :D :D

Sada sam nakon prijasnjeg posta isao zavirit u box i dvije tegle koje sam injekulirao 20.12. su pocele dobivat mic, izgleda da je bio problem u vlazi.. te tegle nisam nista posebno cijedio, nego sam ostavio malo vode na dnu.... jeaaaaaaa :)

sada, jos da me kont zaobidje, i na konju sam :) :mushroom: :mushroom: :mushroom:
jackal83
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 05.12.2011, 18:34
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: vermikulit moze li bez njega

Post Postao/la jackal83 »

HypnoToad je napisao/la:Očisto nisi napravio čiste šprice. Ako je potpuno crna plijesan onda se radi o Aspergillus niger, plijesni koja je česta na zidovima u vlažnim prostorijama, ako je u obliku sivkastih niti s crnim vrhovima, onda je to 'Black pin' plijesan, ona što zna rast na kruhu.
ma to od pocetka i sumnjam jel kad sam radio sprice tu sam zeznuo ito dobro,,tu se ono moralo kontaminirat samo tako,to od pocetka sumnjam eno vidi po upisima,,,,,a tako sam dobro sve srikto naso optimalnu temparaturu za neka 3 do 4 dana myc mi iskoci(mozda je i do vrste ali djaba kad je biiiiiiii........

a sto se tice FSRE,to sam cito po njihovom forumu da ima slucajeva di dobar dio ljudi ne uradi kako treba printove,,al opet svaka cast sto se trude ali opet ,hjebada je primis print tolko mu se radujes kad ono biiiiiiiiiii!!!!!!!!!! sve se nesto mislim poslat al sad opet kontam sta cekam cekam ,i dobijem ,i napunim sprice u glow boxu sto bi ubuduce radio ,kad djaba print od pocetka u banani
Ja sam osoba sa dijagnozom shizofrenije poremecaja osobnosti,Ovo navodim radi toga, posto zbog moje dijagnoze nemogu odgovarat za svoje upise,na internet forumima SVE VRSTE,koji su vecinom produkt mog alter ega(koji se naziva"jackal83"
orbit
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 25.11.2011, 17:20
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: vermikulit moze li bez njega

Post Postao/la orbit »

@jackal

Kako ti ide ? u kojoj si fazi ?
jackal83
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 05.12.2011, 18:34
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: vermikulit moze li bez njega

Post Postao/la jackal83 »

ovako jedno pitanje napravio sam jedan kolac od jecma, da prije bude nisam ga mrvio ko ostale i mjeso sa "stvarima" :blahblahh:

e sad kolac je iz one male teglice fulll male klasicne americke kakve vidimo na TVu((dec ipo staje unju)),,razbio sam oprezno staklenku izvadio netaaknuti kolac uvaljo ga u vermiculit :ymparty: ,, stavio ga u kutijicu od sladoleda probio par manjih rupa sa strane, zacepio ih,vatom,,te u kutiji oko kolaca koji je na foliji stavio dosta verma radi vlage,te preko kutije od sladoleda , stavio vrecicu tako da je prekrivena skroz,,,e sad posto to nije pravi kolac od brasna verma i slicno ,,,nisam ga dunko vec sam ga samo posuo vermom ,jesam li tu pogrjesio sto ga nisam dunko i jucer sam ga malo poprsko nista pretjerano danas malo vise,,i vidi se kako laaaaganooo ljepo isparava vlaga iz verma ,,,,nagradno pitanje je ; jesam li dobro uradio il sam ga ipak trebao dunkat i u frizider stavit al cito sam po shromeryu da je najbolje dunkat poslje prvog flusha radi kontaminacije...

moze kakav savjet,,dal da ga dunkam evo proslo je 24 sata,,il da ga ostavim kako jest :sunn: nadam se da ce bit barem nekolko gljivica prije..... :mushroom: :mushroom: :mushroom:
Ja sam osoba sa dijagnozom shizofrenije poremecaja osobnosti,Ovo navodim radi toga, posto zbog moje dijagnoze nemogu odgovarat za svoje upise,na internet forumima SVE VRSTE,koji su vecinom produkt mog alter ega(koji se naziva"jackal83"
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: vermikulit moze li bez njega

Post Postao/la Red »

ma pusti sada, dunkaj ga nakon prvog flasha, nema smisla da sada petljas :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori