Zeleni kvadrat by Pooji

Briga o Vašem zelenom kutku
Avatar
Pooji
rank2
Postovi: 37
Pridružen/a: 30.08.2013, 20:45
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 53 puta

Re: Zeleni kvadrat by Pooji

Post Postao/la Pooji »

Pozdrav društvo, dugo me nije bilo, obaveze stisle svašta nešta pa su i apdejtovi stavljeni u 2 ,3.4 itd plan

Ova godina je čudna baš kao i ja :D pa su se čudne vremenske prilike odrazile i na vrt. Gljivičnih oboljenja u mom kraju nije falilo, zahvatilo je sve vrtlare više manje pa tako i mene.
na prvoj crti stradali su krastavci, pomidore i grah..

kako bilo...tu su slike...pa nek one govore umejsto mene...slika ima što štarijih što svježih :)

"nabavija" kozu pa imade i mlijeka, jogurta i tak oto :D
Paulownia na slici, zasađena prošle godine u početku kao sadnica je imala 20 cm sad je negdje oko 5 m.

sliek su u galeriji;

http://imgur.com/a/DaSU5

Evo i za kraj, prati me ideja da svaki vrt treba imati i zonu za odmaranje aka čil zona...

slika

Okačim i pokoju "dnevnu" sliku.

ovo je još jedna u nizu projekata "sve za 0 kn" a tako je i ovaj ispa :D ...Klupa je sačinjena od kantinela i daske koju je sponzorira susjed for free ofc, trstika me izašla sve skupa 80 kn, vrece cimenta nesto sponzorira susjed 2 a ja sma jos potrošija nekih 150 kn. Viseća lezaljka za 2 osobe, 250 kn. Željezni stupići i žićana ograda sponzorirano od strane jednog varioca, škalja/tampon zona sponzorirano od strane hr cesta :D

Plejs još nije 100% gotov ali služi svrsi...jeben vidikovac, zaklonjeno od radoznalih pogleda :)
“Life isn't as serious as the mind makes it out to be.”
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Zeleni kvadrat by Pooji

Post Postao/la Red »

Moram te pohvaliti, vrt izgleda predivno od kad sam ga zadnji put vidjela :thumbsup: :sunn:
Moramo jednom do tebe dole u onaj chill kutak :psy
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Pooji
rank2
Postovi: 37
Pridružen/a: 30.08.2013, 20:45
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 53 puta

Re: Zeleni kvadrat by Pooji

Post Postao/la Pooji »

Hvala ;)

A za doći, ste uvijek dobrodošli :ymhug:

On:

U vrtu ostale još paprike i patliđani uz nešto blitve i još poneke namirnice. Nisam se odlučija za zeleniš (kupus, cvjetača, brokula itd) pošto sam bija odsutan u određenim intervaima a bome niti mi se da biti sizif (problem sa korovom. Treba mi motokultivator neki omanji pa čekam svemir da mi odgovori :D

Krenija sma sa nekim "vonabi" jezercem al otom potom ;)
“Life isn't as serious as the mind makes it out to be.”
Odgovori