Moja Silvija

Pratite Vaš uzgoj i napredak vaših biljaka, ovo je pravo mjesto...
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Moja Silvija

Post Postao/la Red »

naravno, svi se registriramo sa mejlom pa ga tako i svaki korisnik ima. ispod avatara je ikona za mejl, ili u profilu odredenog clana.

red@themajka.com
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
anubisdragoon
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 25.05.2012, 19:15

Re: Moja Silvija

Post Postao/la anubisdragoon »

podrav.....ja sam iz bih i zanima me jel zna tko gdje se moze nabavit salvia u bih :ymhug:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Moja Silvija

Post Postao/la Red »

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Vecina stvari, biljaka i gljiva koje ovdje spominjemo su u ex-YU zemljama još uvijek ilegalni dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmjenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od sjemenki, spora, biljaka i gljiva i ostalih srodnih pripravaka.

Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko privatnih poruka sa zahtjevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmjena) bilo kakvih ilegalnih sredstava i ukoliko tako nešto napravite možete i najverovatnije ćete biti upozoreni a u krajnjem slucaju uklonjeni sa foruma.

Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (ako ih imamo) i to jedino na vlastitu odgovornost.
pravila foruma, zao mi je nema potraznje :mushh:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
brusvilis
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 21.08.2012, 11:28
 pohvaljen: 1 put

Re: Moja Silvija

Post Postao/la brusvilis »

Vidim imate pokusaje sa Salviom. Ona je cisto zelena biljka i vidim da ne cvjeta. Ja bi nju gnojio samo gnojivom sa puno dusika. Guano ili nesto tako... Kan na povrsinu zemlje ispod same biljke par granula da isparavaju i daju biljci dusik. Gnojiva sam puno P i K mislim da nemaju svrhe toliko. Kod pelcovanja hormon mora cuda raditi.
neuro
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 04.06.2012, 18:15
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Moja Silvija

Post Postao/la neuro »

jako lijepo izgleda...svaka čast
Odgovori