Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Nemate pojma od kuda krenuti, pročitajte jednu od ovih metoda i krenite u avanturu
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la HypnoToad »

U ovom gajdu ću vam objasniti i prikazati pripremu mješovitog supstrata koji se sastoji od konjskog gnojiva, coco coira i slame u otprilike jednakom omjeru. Ovakva mješavina je pogodna za uzgoj Agaricus vrsta ('šampinjona'), Coprinus comatus (velika gnojištarka), Psilocybe cubensis, Panaeolus vrsta te Psilocybe vrsta iz sekcije Mexicanae.
U ovu mješavinu se još može dodati nekih suplemenata kao npr glisnjaka ili taloga od kave, komposta, biljnog ulja i td., ali većina njih povećava šanse za razvoj plijesni, a sama ova mješavina je dosta hranjiva.

Prvo ćemo pripremit slamu.
Narežite je na komade 2-5 centimetara duge i stavite u neku posudu.

slika

Natočite mlake vode i ostavite 24 sata da se moči. Vrijeme močenja se može skratiti ako dodate malo detrdženta za posuđe jer smanjuje površinsku napetost vode i pomaže upijanje. Uz to ima anti-bakterijska svojstva.
Procijedite i pustite da se lagano ocijedi i prosuši dok pripremite ostalo.

slika

Sada treba pripremiti konjski izmet. On treba biti dobro ispran i potpuno suh, i nesmije imati nikakav miris. Kada skupljate popašnjaku, uzimajte one svijetlije, starije, koje je kiša dobro isprala i sunce potpuno osušilo.
Izmrvite što bolje možete. Dobro je koristiti rukavice, jer fragmenti trave mogu biti oštri i nadražiti kožu.

slika

Dok je još suh dodajte gips i potpuno promiješajte. Količina nije važna, šaka ili dvije, koliko god stavite je dobro, al netreba pretjerivat.

slika

slika

slika

Sada treba dodati coco coir. Podijelite ga na manje komade. Ja obično sačuvam sa strane određenu količinu u slučaju da bude previše vode u mješavini.

slika

Sada treba dodati vodu. Ona treba biti topla (ne kipuća), ali što je toplija to će se lakše upiti. Prelijte određenu količinu vode preko coco coira i pustite nekoliko minuta da se upije. Oprezno s vodom, dodavajte pomalo jer razina mora biti točno određena.

slika

Sada dobro miješajte, stišćite, cijedite, dodavajte vode po potrebi. Željenu razine vode možete otprilike odrediti na sljedeći način: uzmite šaku supstrata. Voda nesmije kapati. Kada lagano stisnete treba izaći kap-dvije vode. Kada jako stisnete voda se treba cijediti u malom mlazu koji traje sekundu dvije. Bolje je kada je ova mješavina malo suha, to ubrzava kolonizaciju, smanjuje šanse za kontaminaciju, vode će biti sasvim dovoljno, a ako i nije, lako je dunkat kasnije. Tako da gledajte da kada stisnete u šaku ispadne samo par kapi, još i slama zadržava dovoljno vode. Ako vam se čini da je pre mokro, da se voda zadržava na dnu, dodajte malo vermikulita da to upije.
Ovako to treba izgledati nakon temeljitog miješanja.

slika

Sada dodajte ocijeđenu slamu i opet temeljito izmiješajte.

slika

Sada slijedi pasterizacija. Ovo se može izvesti na više načina, ja ću vam opisati meni najdraži. Termometar koji mjeri do ~ 100 stupnjeva je neophodan.
Supstrat natrpajte u tegle, zatvorite poklopcima bez filtera, ali ih nemojte potpuno stisnut. Posložite uspravno u lonac koji je viši od tegli. Na dno stavite krpu ili nešto da staklo ne dodiruju lonac.

slika

Ulijte vode do 2/3 ili 3/4 visine tegli. Stavite na vatru i poklopite. Kada voda zakuha supstratu treba otprilike 15ak minuta da se popne na ciljanu temperaturu. Tada otvorite jednu od tegli i zabodite sondu termometra u centar substrata. Kada je temperatura oko 65 stupnjeva, isključite vatru, poklopite i ostavite da stoji 10ak sati. Za pravilnu pasterizaciju treba oko sat i pol, ostatak vremena se polako hladi. Za ovo vrijeme ne vadite tegle i ne mičite poklopac.

Kada je supstrat potpuno hladan možete ga pomiješati s koloniziranim zrnjem. Ovdje je prikazan micelij Coprinus comatus (velike gnojištarke), vi možete koristiti bilo koju vrstu navedenu na početku.

Posudu dobro operite prije upotrebe. Sa sterilnom žlicom istresite određenu količinu supstrata u posudu.

slika

Istresite oko 1/3 zrnja iz tegle.

slika

Dobro pomiješajte sa žlicom, pritisnite i poravnajte.

slika

slika

Isto ponavljajte dok ne dođete do vrha. Ako imate namjeru stavljati sloj kejsinga ostavite 1-2 cm prostora do vrha.

slika

Pokrijte s aluminijskom folijom, probijte nekoliko malih rupa i prekrijte ih sa micropore trakom.

slika

I to je to, ostavite da se 100% kolonizira, možete nakon što je potpuno kolonizirano staviti sloj kejsinga, ovisno o tome da li vrsta s kojom radite to zahtijeva ili ne.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la dr.manijak »

Jel je ovo onaj gips sto se kupuje u farbari?
Onaj za popunjavanje rupa u zidu?

I ova razmera jel 25% zrnje i 75% supstrat?
Zadnja izmjena: dr.manijak, dana/u 30.09.2011, 12:40, ukupno mijenjano 1 put.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Shanti
rank7
Postovi: 256
Pridružen/a: 28.07.2010, 01:23
Ima zahvala: 189 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la Shanti »

Eh to sam baš i ja htio pitat. :thumbsup:
A onaj gips s kojim sam se ja susreto na baušteli je kalcijev sulfat (poluhidrat), mada bi bilo možda bolje nabavit gips baš namijenjen za agrikulturu, iako sam u jednom video guide-u od Marc R Keith-a, to je onaj lik šta je napravio let's grow mushrooms, vidio da je on stavio gips (calcium sulphate je rekao), a sad... :-?
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la HypnoToad »

Da, radi se o zidarskom gipsu. Ali mora biti prirodni gips, kalcijev sulfat, bez ikakvih dodataka. To je dehidrirana verzija koja se dodavanjem vode pretvara u onaj iskoristiv gljivama. Možete vi prvo dodat vodu, napravit kamen pa ga onda razbijat čekićem par sati, ali nema potrebe. Kod nas je gotovo nemoguće pronaći gips za agrikulturu, ako ga nađete super, ali ako ne ovo je sasvim dobro.
Da, omjer je tako nešto, može od 50:50, do 20:80, ovisi što želiš i koliko čega imaš.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la dr.manijak »

Evo ga sredio sam sve, sem sto nisam ubacio slamu, ali mislim da nije to bas neki veliki problem. ;)
Cisto da javim da sam uradio sve kao ovde pa da isprobam i javim metodu.
Trenutno je u stadijumu kada mic. izbija na povrsinu.
Nego imam nesto cudno sto me muci.

Ja sam pre oko godinu dana skupljao konjsko vnugo na hipodromu, i kad se osusilo bilo je ovako zuto/braon, medjutim nestalo mi je tih zaliha.
Ovo konjsko koje sada koristim dao mi je jedan covek i rekao da je u pitanju konjsko ali da je on njega jos ranije izmrvio.
Da li ima logike da je ovo konjsko, majku mu meni lici na zemlju CRNE je boje!
Mozda sam se ujebao?

slika
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la dr.manijak »

Evo kako to danas izgleda 100% je sve belo na povrsini, cak se i micelij penje uz posudu hoce napolje.
Ajde da se i proba upload na themajku slika.
Ubaceno u box, javljam rezultate. :ymparty:
slika
slika
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la Malbasha »

koja je razlika između konjskog i kravljeg izmeta?
konjski mi je teško nać a kravinog ima svagdi po livadama, jel kravlji jednako dobar?
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la HypnoToad »

Kolko ja znam, konjski je bolji kada se radi samostalno samo s njim, zbog različite probave konja i krava. U konjskom izmetu ostanu neprobavljeni komadi sijena i slame, a kravlji bude pre gust i zbijen. Ovako sa slamom nebi trebalo biti razlike, al opet trebaš pazit da je potpuno suh i ispran, i moraš ga potpuno usitniti.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
pivanp
rank2
Postovi: 26
Pridružen/a: 03.11.2011, 08:12
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la pivanp »

Koliko sam ja svatio konjski je dosta bolji, trazio sam po netu i svugdje upotrebljavaju bas konjski, a i na videima sto ima naci isto konjski se koristi

on je onako na kuglice vece, i kad je suh ko da je od slame i stvarno ne smrdi :p
Hihaha Hi haha Hi ha ha
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Priprema i korištenje mješovitog supstrata

Post Postao/la Malbasha »

hm..ako je kravlji gušći to objasnjava zato konjski ne smrdi (ako kravlji uopce smrdi nakon kiša, mislim da nije). zato jer kiša nemoze tako lako prodrijet kroz gusto govno i isprat to, tj. treba mu samo malo duže
druga stvar, ako ga svejedno nakraju trebam usitnit nije bitno ako je gusto, usitnit cu ga odma i sam isprat sa vodom B-)

mislio sam pomiješat sa kokosom, i eto dodat malo slame i verma ako nabavim...treba probat oba govna pa usporedit, da ljudi kad nalete na kravlje ne pomisle fak ništa ovo meni treba konjsko
Zaključano