Pomoć početniku

Nemate pojma od kuda krenuti, pročitajte jednu od ovih metoda i krenite u avanturu
Avatar
Molder
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 14.01.2019, 22:36
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la Molder »

Sto se tice stvari u boxu. Da li je dobro ovako?
U boksu par kutija od sladoleda u kojima je sloj vermikulita, pa sloj razi ili kukuruza i onda preko mali sloj vermikulita? CInija sa vodom za odrzavanje vlaznosti vazduha, i led sijalica? Otvaranje svaki dan 2,3 puta po 30 sec i prskanje par puta kad se osusi vermikulit-raz?
Ta metoda mi deluje najlaksa. Po sajtu se mnogo pise o nekim metodama i izrazima koje uopste ne razumem pa molim za pomoc ili neko kratko uputstvo
Procitao sam prirucnik od red uzgoj pc gljiva na razi i to mi deluje bas jasno, a one kejkove ne razumem bas najbolje
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la danko fafanko »

TeM@ je napisao/la:Pozdrav, print sam nabavio, što je sad prvo sljedeće što trebam. Imam kukuruz(kokice), perlit,, tegle, expreas lonac jos ne, kante od jupola umjesto yisk kutija
Prvo šta trebaš su šprice za spore i ekspres lonac...
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la Vid Svante »

Molder je napisao/la:Sto se tice stvari u boxu. Da li je dobro ovako?
U boksu par kutija od sladoleda u kojima je sloj vermikulita, pa sloj razi ili kukuruza i onda preko mali sloj vermikulita? CInija sa vodom za odrzavanje vlaznosti vazduha, i led sijalica? Otvaranje svaki dan 2,3 puta po 30 sec i prskanje par puta kad se osusi vermikulit-raz?
Ta metoda mi deluje najlaksa. Po sajtu se mnogo pise o nekim metodama i izrazima koje uopste ne razumem pa molim za pomoc ili neko kratko uputstvo
Procitao sam prirucnik od red uzgoj pc gljiva na razi i to mi deluje bas jasno, a one kejkove ne razumem bas najbolje
čemu ti pričaš?
što si se zapetljao zašto komplicirati
Prirodna je jednostavna i samo je voli jer to je jedino traži
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la AFX »

Molder je napisao/la:Sto se tice stvari u boxu. Da li je dobro ovako?
U boksu par kutija od sladoleda u kojima je sloj vermikulita, pa sloj razi ili kukuruza i onda preko mali sloj vermikulita? CInija sa vodom za odrzavanje vlaznosti vazduha, i led sijalica? Otvaranje svaki dan 2,3 puta po 30 sec i prskanje par puta kad se osusi vermikulit-raz?
Ta metoda mi deluje najlaksa. Po sajtu se mnogo pise o nekim metodama i izrazima koje uopste ne razumem pa molim za pomoc ili neko kratko uputstvo
Procitao sam prirucnik od red uzgoj pc gljiva na razi i to mi deluje bas jasno, a one kejkove ne razumem bas najbolje
Ja bi na tvom mjestu umjesto vermikulita koristio kokosov treset..pa nije potrebna nikakva posuda s vodom..te prskanje nije potrebno do nakon prvog flusha jer ce kokos drzati tu vlagu dovoljno dugo..zelis li vlage..u box na dno stavi vlaznog perlita i onda na to te kutije od sladoleda.
Jebiga, svatko ima neku svoju metodu..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la danko fafanko »

Meni se najbolje pokazao kokos i 10-15% vermikulita
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la Vid Svante »

Nemojte o tome razmišljati šta će biti najbolje samo čini i voli i to će biti dovoljno a ona će ti govoriti ako ih jedeš. Nemojte se zamarati oko gluposti šta bi ovo ono koliko će biti kila jedna dvije 320 p**** materine... colacino
Avatar
Molder
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 14.01.2019, 22:36
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la Molder »

Hvala, mislim da je tako najbolje. Postepeno, opusteno, i ako treba da nignu, niknuce i ja cu biti srecan :)
TeM@
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 02.09.2018, 20:59
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la TeM@ »

Da li mogu sliku učitat da ni netko kaze valja li što ove tegle.. U 2 od 2 mi se pojavio micelj na dnu, nakon toga silom prilika 4,5dana na 17,18 pa je stagnirao, zatim sam poceo 2 dana vec odrzavat temp na 24 i počeo se širit prema gore, samo što zrno s gornje strane vise mi izgleda kao bjela paučina nego micelj s donhe strane odakle je počeo.. Dakle red mozda od 2/3 zrba debel od dna tegle, na dnu je micelj sigurno ali be znqm da li je s gornje strane zrna paučina.. Ta sumljiva zrna nekako su kao baršunasta.. Ako mogu nekako sliku okacit vjerujem da bi lako dobio odgovor
Avatar
Duka
rank5
Postovi: 199
Pridružen/a: 05.03.2018, 08:02
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la Duka »

Otvori napredno uređivanje i prikaz na dnu, nađi u alatima Uploadanje slike, ubaci sliku koju hoćeš, uploaduj, i dobićeš link na tom istom mestu, onda prekopiraj taj link u normalnu poruku, to je to
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Pomoć početniku

Post Postao/la danko fafanko »

TeM@ je napisao/la:Da li mogu sliku učitat da ni netko kaze valja li što ove tegle.. U 2 od 2 mi se pojavio micelj na dnu, nakon toga silom prilika 4,5dana na 17,18 pa je stagnirao, zatim sam poceo 2 dana vec odrzavat temp na 24 i počeo se širit prema gore, samo što zrno s gornje strane vise mi izgleda kao bjela paučina nego micelj s donhe strane odakle je počeo.. Dakle red mozda od 2/3 zrba debel od dna tegle, na dnu je micelj sigurno ali be znqm da li je s gornje strane zrna paučina.. Ta sumljiva zrna nekako su kao baršunasta.. Ako mogu nekako sliku okacit vjerujem da bi lako dobio odgovor
Probaj pomirisat, skužit ćeš po mirisu...
Odgovori