Nabavka petrijevki i agara

Nemate pojma od kuda krenuti, pročitajte jednu od ovih metoda i krenite u avanturu
Odgovori
Avatar
Duka
rank5
Postovi: 199
Pridružen/a: 05.03.2018, 08:02
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 49 puta

Nabavka petrijevki i agara

Post Postao/la Duka »

U prvom uzgoju sam uspeo da izvučem oko 90 suvih grama cubensisa, juče sam probao oko 2.5 grama suvih, i dosta se razočarao s obzirom da su efekti bili jedva primetni, nikakve očigledne vizuelne promene, možda malo drugačije boje, malo smeha tu i tamo, obamrlost nogu i to je otprilike to. 3 sata kasnije jedem još 3 grama suvih, da bi jedini efekti bili kikotanje i opet obamrle noge

E, da se ja i dogodine ne bih kockao s multi spore špricevima, može li neko da me uputi gde da nabavim petrijeve posudice i agar?

Hvala unapred
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Nabavka petrijevki i agara

Post Postao/la AFX »

Nisi ih valjda na suncu sušio da su toliko izgubile..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Duka
rank5
Postovi: 199
Pridružen/a: 05.03.2018, 08:02
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Nabavka petrijevki i agara

Post Postao/la Duka »

Ne, ne, poređao ih po novinama, prirodno sušenje, nikakvo svetlo ili visoka temperatura

Zapala mi loša genetika zbog MS šprice, jebiga
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: Nabavka petrijevki i agara

Post Postao/la ljacve55 »

Više faktora određuje razinu psilocybina u plodovima.
Supstrat,vlažnost,svjež zrak svjetlo.Nema konkretnih dokaza al radile su se i rade se usporedbe te se došlo do nekih zaključaka no to je sve još u sivoj zoni.
Meni osobno največu ulogu igra supstrat.Više puta imao sam boxeve kokos/konjsko/verm i samo kokos/verm te osim što su u prvom ljepši plodovi imaju i veću količinu aktivne tvari.Isprobao sam solo i sa društvom.
Imam fluoriscentne žarulje i usporedno ide i led(warm white) da vidim i ovdje razliku u potenciji,a razlika će biti sigurno vidljiva.
harp
rank5
Postovi: 176
Pridružen/a: 09.06.2021, 10:27
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Nabavka petrijevki i agara

Post Postao/la harp »

genetika je glavni razlog količine potencije. borba s kontaminacijom također degradira kvalitetu. izuzev genetike, samo susenje je jako bitno. dehidrator kosta 100kn. za razliku koju ce on učiniti u kvaliteti očuvanja aktivnih substanci vrijedi potrositi i vise.
susenje na zraku oksidira psilocibin kroz dane sušenja, dok dehidrator na maksimalnoj temperaturi u par sati posusi i sacuva aktivne substance.

zagreb, hospitalia ima petrijevke, ali bilo kakve pp5 plasticne posudice mogu poslužiti.
Odgovori