Dnevnik 314

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la Beyond Le Fov »

hm, ove male mi se čine abortusi ovako sa slike
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 314 »

ma da i ja mislim da su abortusi....jer prvi flush je završio i prošlo 3-4 dana dok nisu počele druge izlaziti.
ove male, da ih počupam, jer su to većinom ostaci od prvog flusha, a neke su se i nove pojavile...sad više ne znam, da nebi počupo neke koje bi bile dobre..malo sam u dvoumici?

danas sam ubrao ove tri koje su gotove, još je jedna ostala u drugoj psudi koja bude sutra išla van....ali da je to sve od drugog flusha?

btw. stavio sam veliku na print, makar je ispustila spore, dal će ostat kaj na foliji?
DSCN1183_resize.JPG
DSCN1184_resize.JPG
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la Beyond Le Fov »

svakim flušem moraš pobrati sve te male abortuse, zato ti i je drugi fluš tak jadan, jer nisi napravio mjesta za nove. ne brini ako ubereš i male nove gljivice zajedno s abortusima, potjerat će ponovo.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la CAM »

tako se ne pravi print, okolo čaše će ti se staložit spore pencilina i bakterija pa kad smotaš sve će se lijepo smiksat, trebaš uvući foliju pod čašu, beleve me you dont want that, meni je trebalo par puta da napravim kak spada
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 314 »

šit, onda budem odrezo skalpelom foliju oko čaše...thx CAM
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
krasta-zg
rank5
Postovi: 152
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:12
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la krasta-zg »

ma mozes samo obrisat s alkoholom vanjski dio folije kad bus vadio :thumbsup:
Kažu da ce smak svijeta 2012.E pa neće, jer moj jogurt vrijedi do 2013.
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 314 »

a znate kaj sam još napravio....

išo sam škicnut kolko se sprintalo, pa sam maknul taj klobuk i stavio sam drugi manji na istu foliju da se sprinta na taj prvi print...da bude više, jer mi se činilo da i nije baš neki prnt bio, pošto je taj veliki klobuk već ispustio spore u posudu....valjda nisam tu neke zasro :-?
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 314 »

ništa se ne događa......drugi flusha je dao ono što je bilo, poslje nema ništa....špricao sam i ima izmjenu zraka, temp je 22-24, vlažnost je 70%

u jednu posudu sam nalio dest. vode, ostavio 24 sata i iscjedio, ako iz nje bude išta napravit ću to sa osatle dvije...ako ništa od toga, idem dalje na novu turu...ili??

aha i kad sam pogledo sa strane raž je promjenila boju u plavo u jednoj posudi, nju sam potopio...
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 314 »

OHO!!!

pa iz onoe posude koju sam potpio je izašlo dvije gljive, a kako se supstrat već sav stisnio izašle su dirktno iz raži - SA STRANE! VUHUU, odmo sam potopio i ostale dvije posude iz kojih do sad nije bilo nikakvih znakova....idemo dalje. bravo ja :ymparty: :ymapplause:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 314 »

pozdrav svima - kolko vas ima :)

pazi koji obrat, one dvije gljive i posude 3 su izrasle, i to samo jedna je izrasla do kraja, druga je abortus - ali je veliki abortus :) iz te posude više nebude niš raslo jer je več počela pjesnivit

a iz one dvije posude koje sam naknadno dunko..heh....iz jedne se pojavljuju 4 gljive, a druga je fakat popljesnivila.

e te dvije sam bacio i ostala mi je još samo jedna u koju polažem sve nade i to je to za prvu turu i općenito prvi susret sa uzgojem.

znaći uskoro krećem sa namakanjem nove ture.....e sad imam pitanje, umjesto raži sam kupil pšenicu:
-jel smeta to?
-jel to bolje ili malo lošije od raži?
-dal zahtjeva neki drugačije korake?

i da, ovu zadnju gljivu sam stavio na print i ostavila je siromaštvo na foliji, mislim da ju nisam prekasno ubrao; dal je moguće da nije bila baš plodna? i zašto se to kod gljiva događa, ako se uopće događa?
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Odgovori